4

@kamiVeB A kto powiedział, że nie można dać kartki za brutalny faul po spalonym?

1

@ObiwanKenobi Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli

4

@Ojciec5tkidzieci Najostrzejsze narzędzie w szopie.

4

@bartekvisca Na pewno zbiednieją przez brak 5zł przy zakupach za 100zł.

4

Dawać mnie te City, Bayerny i inne Reale. Golimy frajerów, maszyna ruszyła proszę państwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Nie rozumiem jaki jest sens mówienia takich bzdur. Jesteśmy w stanie się obronić?

My damy radę zająć Moskwę w jeden księżyc, a nie tylko się obronić.

1

@AFA Nie wierzę, że jest tyle osób, które nadal nie zrozumiały tego co napisałem, włącznie z @mekston xD

Nie zrozumieć pierwszego wpisu to wyzwanie, szczególnie gdy w przypiętym twitcie jest nagranie na którym Mbappe podchodzi jako pierwszy do karnego, a mimo to jego koledzy dają plamy, więc twitt jest absolutnie głupi.

Ale nie zrozumieć już kolejnego wpisu jak @mekston to już niesamowity wyczyn xD

0

@Lionel_Messi10 Chyba nikt nie zabronił Mbappe podchodzić do pierwszego karnego w finale. Tak mi się wydaje, ale może się mylę. xD

0

@Arden Czyli od ostatniego fejka, który ten użytkownik wstawił, minęło aż 0 postów?

0

@mekston Ty tak serio, czy to już wina późnej pory? :D

0

@Lionel_Messi10 W którym miejscu gdybam?

Stwierdzam fakt, że gdyby Mbappe podszedł pierwszy do karnego, to wówczas Coman by nie strzelił beznadziejnie, a Tchuameni by nie zaatakował piłką band reklamowych, bo Francuzi mieliby komfort, że najlepszy strzelec wykonał już rzut karny.

1

@Lionel_Messi10 Widzę, że ambasada w formie xD

1

@Kuba_1 Gdyby tylko Mbappe podszedł jako pierwszy do karnego to by Francja nie przegrała tego finału...

1

@MESSIah16 Arturo Vidal, a z legend to Alba z tych samych powodów co kolega u góry.

0

ŁKSu już nikt nie zatrzyma w tym sezonie. Rozpędzili się...

11

@Popitek12 Ten Gundogan wygląda na takiego, co mógłby coś z City osiągnąć.

0

@Foton Nigdy nie będzie mojej zgody na szkalowanie polskiego munduru, obrażanie żołnierzy, policjantów i strażników granicznych!

Żaden propagandowy film, który służy interesom Putina, nie zmieni mojej postawy i determinacji!

Dziękuję wszystkim, którzy noszą polski mundur!

1

@Foton #MuremZaPolskimMundurem

4

@Wilku05 To jeszcze gorzej jak to za darmo robisz xD

13

@MESSIah16 Też sobie nie wyobrażam tych fal uchodźców na granicy Polsko-Chińskiej...

1

Podobają się dla mnie wyniki w tej rundzie ekstraklapy.

5

@MESSIah16 Gigachad Sikorski pocisnął jednym zdaniem Biskupa Rzymu, Wikariusza Jezusa Chrystusa, Następcę Księcia Apostołów, Najwyższego Kapłana Kościoła Powszechnego, Prymasa Włoch, Arcybiskupa i Metropolitę Rzymskiej Prowincji Kościelnej, Suwerena Państwa Watykańskiego, Sługę Sług Bożych.

7

@mambeppe_yomenik Genialne dla osób, które są świadome zdrowia i nie chcą się truć alkoholem. Niewiele kalorii, uzupełnia elektrolity, nawadnia i nie zawiera trucizny zwanej alkoholem, a jeszcze jak nie jest słodzone dużą ilością cukru to top napój.

1

@Dari0G Już wystarczy, że kolejny Papież oddaje Konstantynopol i Jerozolimę, zamiast ogłosić nową krucjatę...

1

@KacperVEB Już kiedyś nie chciałem brać 100 mln za Ansu od United, więc już nie popełnię tego błędu. Sam bym zawiózł Yamala do Paryża na własny koszt.

0

Każdy inny wynik niż dwucyfrowka dla Białostoczan to będzie rozczarowanie

2

Siwy na ławce Śląska nie ogarnia, że przejechał go walec Siemienca

14

@Kengo Ciekawe kogo Austria wskrzesi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?