Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kamiVeB A kto powiedział, że nie można dać kartki za brutalny faul po spalonym?
1
@ObiwanKenobi Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli
4
@Ojciec5tkidzieci Najostrzejsze narzędzie w szopie.
4
@bartekvisca Na pewno zbiednieją przez brak 5zł przy zakupach za 100zł.
4
Dawać mnie te City, Bayerny i inne Reale. Golimy frajerów, maszyna ruszyła proszę państwa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Nie rozumiem jaki jest sens mówienia takich bzdur. Jesteśmy w stanie się obronić?
My damy radę zająć Moskwę w jeden księżyc, a nie tylko się obronić.
1
@AFA Nie wierzę, że jest tyle osób, które nadal nie zrozumiały tego co napisałem, włącznie z @mekston xD
Nie zrozumieć pierwszego wpisu to wyzwanie, szczególnie gdy w przypiętym twitcie jest nagranie na którym Mbappe podchodzi jako pierwszy do karnego, a mimo to jego koledzy dają plamy, więc twitt jest absolutnie głupi.
Ale nie zrozumieć już kolejnego wpisu jak @mekston to już niesamowity wyczyn xD
0
@Lionel_Messi10 Chyba nikt nie zabronił Mbappe podchodzić do pierwszego karnego w finale. Tak mi się wydaje, ale może się mylę. xD
0
@Arden Czyli od ostatniego fejka, który ten użytkownik wstawił, minęło aż 0 postów?
0
@mekston Ty tak serio, czy to już wina późnej pory? :D
0
@Lionel_Messi10 W którym miejscu gdybam?
Stwierdzam fakt, że gdyby Mbappe podszedł pierwszy do karnego, to wówczas Coman by nie strzelił beznadziejnie, a Tchuameni by nie zaatakował piłką band reklamowych, bo Francuzi mieliby komfort, że najlepszy strzelec wykonał już rzut karny.
1
@Lionel_Messi10 Widzę, że ambasada w formie xD
1
@Kuba_1 Gdyby tylko Mbappe podszedł jako pierwszy do karnego to by Francja nie przegrała tego finału...
1
@NeroTFP1 Ależ teczka
https://vader.joemonster.org/upload/rlc/19107668c18e131uuuu_stones.jpg
1
@MESSIah16 Arturo Vidal, a z legend to Alba z tych samych powodów co kolega u góry.
0
ŁKSu już nikt nie zatrzyma w tym sezonie. Rozpędzili się...
11
@Popitek12 Ten Gundogan wygląda na takiego, co mógłby coś z City osiągnąć.
0
@Foton Nigdy nie będzie mojej zgody na szkalowanie polskiego munduru, obrażanie żołnierzy, policjantów i strażników granicznych!
Żaden propagandowy film, który służy interesom Putina, nie zmieni mojej postawy i determinacji!
Dziękuję wszystkim, którzy noszą polski mundur!
1
@Foton #MuremZaPolskimMundurem
4
@Wilku05 To jeszcze gorzej jak to za darmo robisz xD
13
@MESSIah16 Też sobie nie wyobrażam tych fal uchodźców na granicy Polsko-Chińskiej...
1
Podobają się dla mnie wyniki w tej rundzie ekstraklapy.
5
@MESSIah16 Gigachad Sikorski pocisnął jednym zdaniem Biskupa Rzymu, Wikariusza Jezusa Chrystusa, Następcę Księcia Apostołów, Najwyższego Kapłana Kościoła Powszechnego, Prymasa Włoch, Arcybiskupa i Metropolitę Rzymskiej Prowincji Kościelnej, Suwerena Państwa Watykańskiego, Sługę Sług Bożych.
7
@mambeppe_yomenik Genialne dla osób, które są świadome zdrowia i nie chcą się truć alkoholem. Niewiele kalorii, uzupełnia elektrolity, nawadnia i nie zawiera trucizny zwanej alkoholem, a jeszcze jak nie jest słodzone dużą ilością cukru to top napój.
1
@Dari0G Już wystarczy, że kolejny Papież oddaje Konstantynopol i Jerozolimę, zamiast ogłosić nową krucjatę...
1
@KacperVEB Już kiedyś nie chciałem brać 100 mln za Ansu od United, więc już nie popełnię tego błędu. Sam bym zawiózł Yamala do Paryża na własny koszt.
0
Każdy inny wynik niż dwucyfrowka dla Białostoczan to będzie rozczarowanie
2
Siwy na ławce Śląska nie ogarnia, że przejechał go walec Siemienca
14
@Kengo Ciekawe kogo Austria wskrzesi.