Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
@tristan87 Państwo Islamskie to by się przyznało nawet do zamachu smoleńskiego.
3
@Arden Może już wczoraj dostał powołanie do wojska z powodu dzisiejszego zamachu.
22
@barcanawieki Rosja, Białoruś, Naddniestrze
5
@Arden Wyglądają na Polaka, Litwina, Łotysza, Estońca i Fina. Podobno już znaleźli paszporty i naszywki NATO.
1
@bartekvisca Ja mogę z całą stanowczością stwierdzić, że jestem ekspertem w dziedzinie geopolityki, taktyki wojennej, dyplomacji i zarządzania kryzysowego krajem
Poniżej zamieszczam CV.
https://zapodaj.net/plik-hCYh0JsJFb
4
Niech Rosja w ramach tzw. false flag dokona zamachu na Putina albo zrzuci atomówkę na Moskwę.
16
@NeroTFP1 Też nie lubię legii, ale żeby Karasia od starych k. wyzywać to przesada.
3
@fart W sumie to z jednej strony masz rację, ale z drugiej chciałbym powrotu prawdziwego Pontifex Maximus, z całą tą otoczką godną Wikariusza Chrystusa, tak jak to pokazali w Młodym Papieżu. Pomimo, że nie jestem zbytnio wierzący, to jednak uważam, że Wikariusz Chrystusa powinien budzić respekt godny piastowanego przez niego urzędu.
1
5:0 to niebezpieczny wynik
1
@mordini123 https://www.slangu.pl/definicja,251,PDW
3
Jeżeli ktoś miał jakieś obiekcje co do poczytalności tamtejszych redaktorów, to teraz już zostały rozwiane wszystkie wątpliwości.
3
@Kgorecki2500 Ja zawsze odpowiadam, że zostałem ubezwłasnowolniony całkowicie prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Białymstoku i że w związku z czym nie mogę dokonać proponowanej przez Pana/Panią czynności prawnej.
2
@Arden Tyle to u nas sam Laporta na jedzenie wydaje
4
@maroon Pozdrowię, a na dodatek zakupy załaduję do mojego niemieckiego samochodu z francuskim silnikiem.
13
W sumie jestem wdzięczny rolnikom za te protesty. Dzięki nim zacząłem bardziej świadomie wybierać produkty żywnościowe. Od teraz kupuje wyłącznie wysokiej jakości produkty rolne pochodzące z Niemiec lub Francji, kupuję je wyłącznie we francuskich (Auchan) lub niemieckich (Lidl) sklepach. Od razu człowiek czuje się szczęśliwszy, gdy ograniczył niskiej jakości produkty od polskiego, roszczeniowego rolnika.
11
@MesQueUnClub96 Powrót Króla
7
Kurde, chyba kiedyś była taka "Unia", ale chyba nie przypadła Polakom do gustu.
0
@Tom0VeB W sumie to głęboko mam tych polityków, bo wszyscy to złodzieje, ale śmieszy mnie rozliczanie rządu z obietnic, których nawet fizycznie nie może wprowadzić bez podpisu Dudy xD
4
@Arden Nie wiem jak można w ogóle ocenić rząd, który nie może nawet ustawy wprowadzić, bo ludzie głosowali na kogoś takiego jak Duda, który teraz może sobie przez dwa lata wszystko blokować.
3
@Pawci023x Pepsi max to Coca Cola
0
@maroon Proszę bardzo.
https://letmegooglethat.com/?q=kiss+and+ride
9
@semafor Aż mi szkoda naszego rywala w finale LM...
2
Po tym meczu pytanie nie brzmi czy zagramy w finale LM, a jak dużą przewagą bramek zwyciężymy w nim.
0
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Ta czerwona to będą dwa mecze zawieszenia? Czy tylko jedno?
1
Pięknie ŁKS, tej siły już nic nie zatrzyma.
15
@bartoszplucinski Jaki kraj, taki Obelix. Kociołek z magicznym napojem też adekwatny do kraju.
Przepraszam, musiałem.
17
Odnoszę wrażenie, że Vinicius nie jest najostrzejszym narzędziem w szopie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Radomiak ale wylew xDDD