31

@tristan87 Państwo Islamskie to by się przyznało nawet do zamachu smoleńskiego.

3

@Arden Może już wczoraj dostał powołanie do wojska z powodu dzisiejszego zamachu.

22

@barcanawieki Rosja, Białoruś, Naddniestrze

5

@Arden Wyglądają na Polaka, Litwina, Łotysza, Estońca i Fina. Podobno już znaleźli paszporty i naszywki NATO.

1

@bartekvisca Ja mogę z całą stanowczością stwierdzić, że jestem ekspertem w dziedzinie geopolityki, taktyki wojennej, dyplomacji i zarządzania kryzysowego krajem
Poniżej zamieszczam CV.

https://zapodaj.net/plik-hCYh0JsJFb

4

Niech Rosja w ramach tzw. false flag dokona zamachu na Putina albo zrzuci atomówkę na Moskwę.

16

@NeroTFP1 Też nie lubię legii, ale żeby Karasia od starych k. wyzywać to przesada.

3

@fart W sumie to z jednej strony masz rację, ale z drugiej chciałbym powrotu prawdziwego Pontifex Maximus, z całą tą otoczką godną Wikariusza Chrystusa, tak jak to pokazali w Młodym Papieżu. Pomimo, że nie jestem zbytnio wierzący, to jednak uważam, że Wikariusz Chrystusa powinien budzić respekt godny piastowanego przez niego urzędu.


1

5:0 to niebezpieczny wynik

3

Jeżeli ktoś miał jakieś obiekcje co do poczytalności tamtejszych redaktorów, to teraz już zostały rozwiane wszystkie wątpliwości.


3

@Kgorecki2500 Ja zawsze odpowiadam, że zostałem ubezwłasnowolniony całkowicie prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Białymstoku i że w związku z czym nie mogę dokonać proponowanej przez Pana/Panią czynności prawnej.

2

@Arden Tyle to u nas sam Laporta na jedzenie wydaje

4

@maroon Pozdrowię, a na dodatek zakupy załaduję do mojego niemieckiego samochodu z francuskim silnikiem.

13

W sumie jestem wdzięczny rolnikom za te protesty. Dzięki nim zacząłem bardziej świadomie wybierać produkty żywnościowe. Od teraz kupuje wyłącznie wysokiej jakości produkty rolne pochodzące z Niemiec lub Francji, kupuję je wyłącznie we francuskich (Auchan) lub niemieckich (Lidl) sklepach. Od razu człowiek czuje się szczęśliwszy, gdy ograniczył niskiej jakości produkty od polskiego, roszczeniowego rolnika.

11

@MesQueUnClub96 Powrót Króla

7

Kurde, chyba kiedyś była taka "Unia", ale chyba nie przypadła Polakom do gustu.


0

@Tom0VeB W sumie to głęboko mam tych polityków, bo wszyscy to złodzieje, ale śmieszy mnie rozliczanie rządu z obietnic, których nawet fizycznie nie może wprowadzić bez podpisu Dudy xD

4

@Arden Nie wiem jak można w ogóle ocenić rząd, który nie może nawet ustawy wprowadzić, bo ludzie głosowali na kogoś takiego jak Duda, który teraz może sobie przez dwa lata wszystko blokować.

3

@Pawci023x Pepsi max to Coca Cola

0

9

@semafor Aż mi szkoda naszego rywala w finale LM...

2

Po tym meczu pytanie nie brzmi czy zagramy w finale LM, a jak dużą przewagą bramek zwyciężymy w nim.

0

@FcPortoFan1999


0

@FcPortoFan1999 Ta czerwona to będą dwa mecze zawieszenia? Czy tylko jedno?

1

Pięknie ŁKS, tej siły już nic nie zatrzyma.

15

@bartoszplucinski Jaki kraj, taki Obelix. Kociołek z magicznym napojem też adekwatny do kraju.


Przepraszam, musiałem.

17

Odnoszę wrażenie, że Vinicius nie jest najostrzejszym narzędziem w szopie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Radomiak ale wylew xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?