- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
3
Pamiętajcie (i przeczytajcie wpis).
0
@Ojciec5tkidzieci Wszystko się zgadza,ale to za tydzień jest zmiana czasu.
4
@FcPortoFan1999 Co ma zmiana czasu do treści twitta? ;)
1
@FcPortoFan1999 No jest. Dzisiaj godzinę po 2:00 zegarek powinien wskazywać godzinę 3:00.
@Hosh To, że ten tweet to test czytania ze zrozumieniem.
7
@FcPortoFan1999 Ale tu nic nie ma o zmianie czasu.
0
@Ojciec5tkidzieci Chyba nie rozumiem tego baitu :=] (Tak, wiem, że zegar przestawia się w nocy z 30 na 31 marca.)
Chodzi o to, że zegary powinny wskazywać, a nie że się je przestawia godzinę do przodu? Przygłupi chyba jestem.
1
@Hosh To takie info ode mnie. @Ojciec5tkidzieci Swoją drogą,to mogliby nie znosić tej zasady.Lubię zmianę czasu z 2:00 na 3:00,oraz z 3:00 na 2:00. @Danny Gaucho Ja,również Jestem przygłupi.
0
@Danny Gaucho Niektórzy nie czytają ze zrozumieniem i łapią się, że to dziś w nocy jest zmiana czasu jak widzą zegarki. :D
2
@Ojciec5tkidzieci A okej, rozumiem. "Godzinę po 2:00"... czyli, że o 3:00.
#CzteryDoktoraty #WróćLepiejDoStatystyk #Głąb
1
@Danny Gaucho No, trochę Ci to zajęło, ale ważne, że rozumiesz.
Zdecydowanie lepiej Ci idzie wyjaśnianie użytkowników, jeśli chodzi o statystyki. Ewentualnie cięte riposty.
0
@Ojciec5tkidzieci ... idź tam lulaj piątkę tych wyimaginowanych dzieci, dobra? :=]
Źle przeczytałem początek po prostu. Ważne, że zorientowałem się. Rozejść się.
0
@Ojciec5tkidzieci Bardzo ładnie, liczę że mój zegar ścienny samodzielnie sobie poradzi z tym zadaniem.