- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
77 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
21
ciekawe jakie fikołki robią fanatycy by go bronić :D
0
@draxidox To najlepszy Prezydent Warszawy od lat. Warszawiacy są z niego dumni.
0
@draxidox "Lewaki" i "Prawaki" to najchętniej na rękę by się siłowali a nie ściskali.
1
@draxidox @MOLESTA zaraz ci wskaże mnóstwo dowodów na to,że to najlepszy kandydat
0
@draxidox W sumie to wszyscy będą cisnąć bekę z lewaków i prawaków jak się okaże, że chłop weźmie wybory w I turze.
1
@Kgorecki2500 Uważaj, lubi zgłaszać.
@Hosh On nie ma z kim przegrać.
0
@Hosh Opłaca się w sumie iść na te najmniej ważne wybory w kalendarzu wyborczym?
5
@Hosh On weźmie te wybory w I turze. PO nawet jakby wystawiło kulawego szympansa to by wygrał w I turze
0
@FcPortoFan1999 Najmniej ważne to są do Europarlamentu, ale moim zdaniem warto iść, bo samorząd zajmuje się sprawami lokalnej społeczności a więc i spraw najbliższych Tobie.
0
@Kgorecki2500 @tristan87
No, ale to do niego trzeba mieć pretensje, że inne komitety nie potrafią nikogo konkretnego wystawić? Trochę jak sytuacja w USA, że wybiera się pomiędzy jednym chorym, starym dziadem a drugim chorym, starym dziadem. Beka, że taki kraj nie umie wystawić poważnych kandydatów.
0
@Hosh Bo zauważyłem że politycy stosują utarty już tekst "To są najważniejsze wybory od 1989" i tak się zastanawiam..czy są jakieś wybory na które można położyć kreskę?
1
@Hosh Nie wiem czy to jest kwestia komitetów. Kandydaci wydają się sensowni (a przynajmniej Biejat z Wiplerem). Po prostu taka specyfika miasta :P
1
@FcPortoFan1999 Europarlament, bo kogo byś nie wybrał i tak rządzić będą Niemcy i Francuzi ;x
0
@Hosh Czyli w miesiącu mojego urodzenia-czerwcu,można w sumie ominąć z daleka urnę wyborczą.
0
@tristan87 Od tej mafiowskiej kobiety co była wcześniej to moze i lepszy, ale marne pocieszenie