Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Arden Ekspert z La Rambli
0
@NeroTFP1 Salamon to chyba dlatego, że będzie specjalistą od dopingu na kadrze. To już lepiej było Skrzypczaka wziąć.
Brak Marczuka to nieporozumienie xD
2
@KrychaFCB zmień x.com/ na twitter.com/ w linku
10
@Kgorecki2500 I wyszkolony żołnierz pozwolił podejść dzikusowi z taką dzidą na odległość dźgnięcia?
0
@LambiPL No zdaje sobie sprawę i dlatego jestem w szoku, że szkolony żołnierz nie zdawał sobie z tego sprawy.
1
@tristan87 Co to za żołnierz, że pozwolił jakiemuś sprzedawcy kebaba podejść i wsadzić sobie kosę... Chłop nie był szkolony?
9
@Kgorecki2500 Ale to jest bardzo dobry pomysł. Zrównajmy zasiłki imigrantów do poziomu Rumunii w całej UE. Wtedy już nikt tu nie przybędzie.
0
@FcPortoFan1999 Zwykły stolarz z Azorów robi 9 goli i 7 asyst (bez SFG) i robi to będąc środkowym pomocnikiem odpowiedzialnym także za obronę.
Ale nie zostaje MVP sezonu, bo w Grosicki robi brum brum na skrzydle, nawet nie wracając do obrony.
3
@Kapitan hawk Oczywiście, że tak. Ja często wymieniam się swoim chłopakiem.
2
Grosicki MVP sezonu zaprowadził drużynę przegrywów do zero tituli i braku europejskich pucharów.
Nene w tym czasie musi mieć tam ubaw na widowni xD
11
Adrian Siemieniec trenerem sezonu.
Rumak okradziony.
0
@tristan87 Przecież to nawiązanie właśnie do serii "U Pana Boga", czyli komedii nagrywanych właśnie na Podlasiu, skąd między innymi startuje Krajewski.
Widać, że nie jest to na poważnie.
6
@DLFCB Widać, że Legia zarówno sportowo jak i instytucjonalnie, odjechała reszcie kraju za hajs z LM.
1
@Sysia11 To może pogadajmy ile zarabia mistrz świata w psich zaprzęgach. Co ty w ogóle porównujesz xD
1
@FcPortoFan1999 Teraz już po zakończeniu sezonu w Hiszpanii i w Polsce mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że lepiej oglądało mi się Jagiellonię Siemieńca niż Barcelonę Xaviego xD
1
Ależ to będzie superpuchar. Wisła najgorszy sezon ligowy w historii vs Jaga z najlepszym sezonem w historii xD
2
Jezus Maria z kim ta Pogoń przegrała puchar xD
0
@FcPortoFan1999 A właśnie z grilla wróciłem i oglądam jak sobie radzi Wisła, bo następny mecz to z nami w Białymstoku dopiero zagrają.
1
Ależ to będzie potężny superpuchar pomiędzy Jagiellonią a Wisłą xD
2
@Sulimo Mieliście jedno zadanie - spuścić Koronę...
5
@Ojciec5tkidzieci Pululu to wierzący muzułmanin i nie pije alkoholu, ale obiecał, że jak Jaga zrobi mistrza to łyka weźmie.
1
@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że patrzyłem na nich z góry. Nauczony doświadczeniem, że jak wbiegasz na murawę to nic nie widzisz, poszedłem na "supervipa" i wszystko było ładnie widać.
2
Co Barcelona rozczarowała przez te ostatnie lata to Jagiellonia oddała dziś aż nadto.
1
Lecha trzeba zaorać. Przepraszam @Sulimo
1
Zamiast powtórek to pewnie videocall do Kuleszy puścili Marciniakowi
2
Brawo Lech! Spuścić Koronę! Warte utrzymać!
0
Hahahaha Śląsk to może już wracac do domu
0
Szybko poszło chlopaki
1
@tristan87 Zenek właśnie pozdrawia Wisłę Kraków śpiewając o spadającej gwieździe
0
@Sulimo strzelcie koronie 3 do przerwy, to będzie się łatwiej grało Warcie. Może wyjdą juniorami po przerwie