17

@Arden Ekspert z La Rambli

0

@NeroTFP1 Salamon to chyba dlatego, że będzie specjalistą od dopingu na kadrze. To już lepiej było Skrzypczaka wziąć.

Brak Marczuka to nieporozumienie xD

2

@KrychaFCB zmień x.com/ na twitter.com/ w linku

10

@Kgorecki2500 I wyszkolony żołnierz pozwolił podejść dzikusowi z taką dzidą na odległość dźgnięcia?

0

@LambiPL No zdaje sobie sprawę i dlatego jestem w szoku, że szkolony żołnierz nie zdawał sobie z tego sprawy.

1

@tristan87 Co to za żołnierz, że pozwolił jakiemuś sprzedawcy kebaba podejść i wsadzić sobie kosę... Chłop nie był szkolony?

9

@Kgorecki2500 Ale to jest bardzo dobry pomysł. Zrównajmy zasiłki imigrantów do poziomu Rumunii w całej UE. Wtedy już nikt tu nie przybędzie.

0

@FcPortoFan1999 Zwykły stolarz z Azorów robi 9 goli i 7 asyst (bez SFG) i robi to będąc środkowym pomocnikiem odpowiedzialnym także za obronę.

Ale nie zostaje MVP sezonu, bo w Grosicki robi brum brum na skrzydle, nawet nie wracając do obrony.

3

@Kapitan hawk Oczywiście, że tak. Ja często wymieniam się swoim chłopakiem.

2

Grosicki MVP sezonu zaprowadził drużynę przegrywów do zero tituli i braku europejskich pucharów.

Nene w tym czasie musi mieć tam ubaw na widowni xD

11

Adrian Siemieniec trenerem sezonu.

Rumak okradziony.

0

@tristan87 Przecież to nawiązanie właśnie do serii "U Pana Boga", czyli komedii nagrywanych właśnie na Podlasiu, skąd między innymi startuje Krajewski.

Widać, że nie jest to na poważnie.

6

@DLFCB Widać, że Legia zarówno sportowo jak i instytucjonalnie, odjechała reszcie kraju za hajs z LM.

1

@Sysia11 To może pogadajmy ile zarabia mistrz świata w psich zaprzęgach. Co ty w ogóle porównujesz xD

1

@FcPortoFan1999 Teraz już po zakończeniu sezonu w Hiszpanii i w Polsce mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że lepiej oglądało mi się Jagiellonię Siemieńca niż Barcelonę Xaviego xD

1

Ależ to będzie superpuchar. Wisła najgorszy sezon ligowy w historii vs Jaga z najlepszym sezonem w historii xD

2

Jezus Maria z kim ta Pogoń przegrała puchar xD

0

@FcPortoFan1999 A właśnie z grilla wróciłem i oglądam jak sobie radzi Wisła, bo następny mecz to z nami w Białymstoku dopiero zagrają.

1

Ależ to będzie potężny superpuchar pomiędzy Jagiellonią a Wisłą xD

2

@Sulimo Mieliście jedno zadanie - spuścić Koronę...

5

@Ojciec5tkidzieci Pululu to wierzący muzułmanin i nie pije alkoholu, ale obiecał, że jak Jaga zrobi mistrza to łyka weźmie.

1

@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że patrzyłem na nich z góry. Nauczony doświadczeniem, że jak wbiegasz na murawę to nic nie widzisz, poszedłem na "supervipa" i wszystko było ładnie widać.

2

Co Barcelona rozczarowała przez te ostatnie lata to Jagiellonia oddała dziś aż nadto.

1

Lecha trzeba zaorać. Przepraszam @Sulimo

1

Zamiast powtórek to pewnie videocall do Kuleszy puścili Marciniakowi

2

Brawo Lech! Spuścić Koronę! Warte utrzymać!

0

Hahahaha Śląsk to może już wracac do domu

0

Szybko poszło chlopaki

1

@tristan87 Zenek właśnie pozdrawia Wisłę Kraków śpiewając o spadającej gwieździe

0

@Sulimo strzelcie koronie 3 do przerwy, to będzie się łatwiej grało Warcie. Może wyjdą juniorami po przerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?