0

@FcPortoFan1999 FRexitu raczej nie będzie - za duży wpływ w UE mają i szkoda marnować pozycję lidera. Ale może porządek zrobi we Francji, bo człowiek całe życie czeka, żeby zobaczyć Paryż, ale pewne grupy zniechęcają do tego.

0

@Benz Chodzi mi o to, że nie trzyma się władzy a jak widzi, że przegrał to rozpisuje wybory.

0

@FcPortoFan1999 Na 100% ustąpi z funkcji prezydenta po tych wyborach, jeżeli przegrają.

2

Bardzo mnie cieszy fakt, że Grzegorz Braun przegonił Berkowicza. Możliwe, że skończy się to podziałem Konfy i dzięki czemu będzie można zagłosować na normalnych, a nie na oszołomów i ruskie onuce.

0

@FcPortoFan1999 To jest akurat prezydent z prawdziwego zdarzenia, bo on właśnie wie, że przegrają te wybory. Dlatego za głosem ludu stwierdził, że trzeba rozpisać nowe.

3

Maciej Wąsik dostał się xD Ludzie głosują na kryminalistę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

@barcanawieki @FcPortoFan1999 @Kgorecki2500

Babcia Romanczuka ze strony matki urodziła się w 1939 we Włodawie, jednakże w wieku kilkunastu lat została wraz z rodziną wysiedlona do Sobiboru. Wówczas w jej dokumentach wpisano, iż jest ona Ukrainką, a nie Polką. 12 lutego 2018 Romanczuk otrzymał polskie obywatelstwo, zrzekając się jednocześnie obywatelstwa ukraińskiego.

W 2019 w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” wyznał, że jego rodzina została zamordowana przez banderowców.

0

@barteq Wycisz przeglądarkę? :D

0

@Kgorecki2500 Miejmy nadzieję, że ta metamorfoza polegać będzie na tym, że nauczy się śpiewać tak dobrze jak Michał Szpak.

6

@Faro Przecież z tej wypowiedzi nie wynika, że De Jong żałuje matce kasy... Moim zdaniem chodzi o to, że jego matka nie chce brać od niego pieniędzy, bo to on na nie zapracował, a sama woli wykonywać swoją pracę zamiast iść na łatwiznę i ciągnąć hajs od syna.

1

@Faro To na tej stronie są artykuły? Ja tu siedzę tylko dla La Rambli

1

Romanczuk jedzie :o Chłop niezniszczalny

0

Marczuk to wciąga Skórasia nosem...

4

Bierzemy Romanczuka na ŚPD do Barcy. Przynajmniej będzie zagrożenie przy rożnym. Gorszy od Oriola nie będzie.

1

@FcPortoFan1999 Taras drugi mecz z rzędu gol główką po rożnym, a przed tym ponad rok bez gola. Chłop ładował manę przez cały sezon :D

0

Pan Kapitan Taras Romanczuk

0

@FcPortoFan1999 Z Florą nie zagra Jaga, bo Flora też nie jest rozstawiona.

https://rankinguefa.pl/rozstawienia.htm

0

@FcPortoFan1999 Trzeba liczyć na HJK albo Slovan.

0

@FcPortoFan1999 Terminarz to tak, ale najważniejsze, żeby miejsca mi nikt nie zabrał, bo odnowić trzeba. No i karnet daje 20% zniżki na mecze w Europie i Superpuchar.

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że przypomniałeś, bo muszę po karnet jechać.

5

@Arden

Usłyszałem jak mój przyjaciel krzyknął, i padł na kolana,
Kaszląc krwią gdy wołał swoją matkę,
I upadłem u jego boku, i tak umarliśmy,
Lgnąc do siebie jak dzieci,
I leżałem w błocie i flakach i krwi,
I szlochałem, gdy jego ciało stygło,
I wzywałem matkę, i nigdy nie przyszła,
Choć to nie przeze mnie i nie ja byłem winien,
I nikt już nie pamięta naszych imion,
I tak to jest z żołnierzami...



5

Słuchajcie jaką miałem sytuację jakoś 2 tygodnie temu.

Byłem akurat w Katowicach. Na baletach poznałem super laskę, z wyglądu takie mocne 9/10. Okazało się, że jest z Tychów i że jeszcze dzisiaj wraca pociągiem do siebie. No to myślę sobie, pojadę razem z nią, odprowadzę. Pech chciał, że byłem tak nawalony po baletach, że posiałem gdzieś portfel. Trudno, coś wykombinuje. Telefon miałem już rozładowany, więc płatność mobilna za bilet odpada. Na peronie był tłok, więc koleżanka powiedziała, że trzeba szybko wsiadać, bo miejsc do siedzenia nie będzie. Wpadłem wtedy na genialny pomysł - kazałem jej wsiadać, a ja zbajeruję konduktora, że jestem Ukraińcem to może pozwolą mi jechać za darmo (w końcu w necie tak czytałem, że Ukraińcy jeżdżą za darmo). Podchodzę - dobryj deń te sprawy. Mienia zawód Sasza itd. Pytam czy mogę przejechać za darmo. Akurat wokół mnie była duża grupa ludzi, więc może to wywarło dodatkową presję na konduktorze. Coś tam zaczęli gadać, że wszyscy muszą płacić. Próbowałem się targować - podładuję telefon w pociągu to zapłacę blikiem, ale niestety nie udało się przekonać służbisty. Prosiłem i błagałem, ale niestety wyrzucili mnie z pociągu. Gdy zamknęły się drzwi od wagonu i pociąg ruszył, wkurzyłem się i walnąłem z całej siły w szybę. Już więcej koleżanki nie spotkałem.

3

Zawsze chciałem w Polsce obozy koncentracyjne dla opozycji, mordowanie ludzi o odmiennych poglądach oraz torturowanie kobiet i dzieci. Ale ważne, że dobrze umiał w gospodarke!


1

@Ojciec5tkidzieci Niestety wędrówki z dinozaurami trochę się zestarzały, ale faktycznie pod względem klimatu i budowania historii nadal są genialne. Liczyłem, że serial od Apple będzie na podobnym poziomie, ale niestety się rozczarowałem.

1

@Popitek12 TO! a szczególnie ten fragment, w którym dzieci uczestniczą w orgii. 100% Stephena Kinga

5

@_Specjalista Jeżeli wypowiadasz się o położeniu gospodarczym to siłą rzeczy musisz się odnieść do geografii, kultury i historii, bo bez tego możemy porównywać się do Wybrzeża Kości Słoniowej, tylko jaki jest sens takiej dyskusji.

30

@_Specjalista Myślę, że na stopień rozwoju i dług publiczny Norwegii, Szwajcarii oraz Polski składa się więcej czynników niż bycie/niebycie w strukturach UE XD

41

@_Specjalista Niesamowite zestawienie 3 krajów w zupełnie innym położeniu gospodarczym, kulturowym, politycznym i historycznym xD

4

@Zoker Myślę, że opis może coś sugerować, ale mogę się mylić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?