Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zalewski to niech lepiej Vanessa się zajmie
7
Ważne, że Van Dijk nieprzedryblowany
3
Niby weekend bez F1, a jednak znowu ten Verstappen nas prześladuje hymnem.
3
Pululu kuzynów zaprosił, aby świętować mistrzostwo i wielka afera się zrobiła.
Najlepsze jest to, że jako dowód przedstawiają 3 zdjęcia tej samej grupki w 3 różnych miejscach xD
9
Chłopu pewnie bilet się zwrócił xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@kubix05 Tam gdzie tamte prywatki
2
Zdecydowanie lepiej od tego meczu oglądało się Jagiellonię
2
@BorzyKrzys Tylko @jowita jest zawsze wierna.
0
@kigani Jeżeli uważam, że dziewczyna jest na granicy pedofilii, to nie zastanawiam się z kim się puszcza ani tym bardziej jakie ma umiejętności w łóżku xD
3
@kigani Ziomek, dopiero co pisałeś, że ona jest na granicy pedofilii, a teraz sugerujesz jakie ma umiejętności w łóżku xDD
8
@Rust_Cohle Mój ulubiony fejk od czasów Kondogbi.
3
@Sulimo W Europie to tylko problem z poprawnym napisaniem Rejkiawiku miałem :D
1
@Sulimo Europa to pikuś, gorzej z Afryką i Oceanią.
https://zapodaj.net/plik-Q00w5qNzC9
0
@Kgorecki2500 Prawda jest taka, że bez uchodźców Polska w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat upadnie. Wyludniamy się jak nigdy w historii. ZUS już niedługo stanie się niewydolny, a już jest dramat.
7
Trzeba jasno powiedzieć, że jeszcze nikt na tym Euro nie skompromitował się tak bardzo jak Szkocja.
0
@QQL5 Jesteś pewien, że to terminy do odbioru a nie do złożenia wniosku? Niemożliwe, żeby aż tyle to trwało :O
11
Jest duża szansa, że Polska nie skompromituje się bardziej niż Szkocja.
16
Wyłączam, idę oglądać Braveheart. Tam przynajmniej Szkoci walczyli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Strzelają jak 39'
10
Ale Hansi Flick zostawił tam samograj.
5
@Rust_Cohle Dawaj diss na jutro
2
Nadal nie wiem jak Niemcy mogli zaj... hymn Austro-Węgrom xD
2
Ciekawe czemu Niemcy nie puścili tego hitu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
@MesQueUnClub96 i @VegetaPolska Możecie rzucać, bo żadnej panny nie robiliście.
2
@Ojciec5tkidzieci Jej IQ pewnie nie przekracza rozmiaru ramy roweru na którym się porusza.
16
@Ojciec5tkidzieci Nicola nie dość, że wydymał całą Turecką obronę, to jeszcze jakąś Vanessę. Ma rozmach.
1
@Mario96w Polska mistrzem Europy, pewniaczek