1

Zalewski to niech lepiej Vanessa się zajmie

7

Ważne, że Van Dijk nieprzedryblowany

3

Niby weekend bez F1, a jednak znowu ten Verstappen nas prześladuje hymnem.

3

Pululu kuzynów zaprosił, aby świętować mistrzostwo i wielka afera się zrobiła.

Najlepsze jest to, że jako dowód przedstawiają 3 zdjęcia tej samej grupki w 3 różnych miejscach xD


9

Chłopu pewnie bilet się zwrócił xDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kubix05 Tam gdzie tamte prywatki

2

Zdecydowanie lepiej od tego meczu oglądało się Jagiellonię

2

@BorzyKrzys Tylko @jowita jest zawsze wierna.

0

@kigani Jeżeli uważam, że dziewczyna jest na granicy pedofilii, to nie zastanawiam się z kim się puszcza ani tym bardziej jakie ma umiejętności w łóżku xD

3

@kigani Ziomek, dopiero co pisałeś, że ona jest na granicy pedofilii, a teraz sugerujesz jakie ma umiejętności w łóżku xDD

8

@Rust_Cohle Mój ulubiony fejk od czasów Kondogbi.

3

@Sulimo W Europie to tylko problem z poprawnym napisaniem Rejkiawiku miałem :D

1

@Sulimo Europa to pikuś, gorzej z Afryką i Oceanią.

https://zapodaj.net/plik-Q00w5qNzC9

0

@Kgorecki2500 Prawda jest taka, że bez uchodźców Polska w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat upadnie. Wyludniamy się jak nigdy w historii. ZUS już niedługo stanie się niewydolny, a już jest dramat.

7

Trzeba jasno powiedzieć, że jeszcze nikt na tym Euro nie skompromitował się tak bardzo jak Szkocja.

0

@QQL5 Jesteś pewien, że to terminy do odbioru a nie do złożenia wniosku? Niemożliwe, żeby aż tyle to trwało :O

11

Jest duża szansa, że Polska nie skompromituje się bardziej niż Szkocja.

16

Wyłączam, idę oglądać Braveheart. Tam przynajmniej Szkoci walczyli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Strzelają jak 39'

10

Ale Hansi Flick zostawił tam samograj.

5

@Rust_Cohle Dawaj diss na jutro

2

Nadal nie wiem jak Niemcy mogli zaj... hymn Austro-Węgrom xD


2

Ciekawe czemu Niemcy nie puścili tego hitu


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

@MesQueUnClub96 i @VegetaPolska Możecie rzucać, bo żadnej panny nie robiliście.

2

@Ojciec5tkidzieci Jej IQ pewnie nie przekracza rozmiaru ramy roweru na którym się porusza.

16

@Ojciec5tkidzieci Nicola nie dość, że wydymał całą Turecką obronę, to jeszcze jakąś Vanessę. Ma rozmach.

1

@Mario96w Polska mistrzem Europy, pewniaczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?