0

@michal26 Zaprzeczasz powiązaniom Le Pen z Putinem? I jej zamiłowaniu do niego?

0

@Barcasub Nikt normalny nie chce pachołków Putina u władzy, więc to dobrze, że ostrzegają.

2

@RosjaninBut Co jest w tej wypowiedzi złego? xD

0

@IronMan43 Napisałeś, że Dawid (Ukraina) wywalczy z Goliatem (Rosja). Przypominam, że ostatecznie Dawid pokonał Goliata, więc niezbyt trafnie to porównałeś

2

@barcelonaLM Oznacz mnie za 5 lat

0

@IronMan43 W sumie to Dawid właśnie pokonał tego Goliata xD

13

@Kozinho. A potem głosują za uchyleniem immunitetu Scheuring Wielgus. Pozdrawiam.

0

@mkord Czemu finał miał być 7 xD

Finał miał być 14 lipca, tydzień przed ligą tak jak zawsze, ale Wisła się spłakała.

0

@Stinger_ @Barcasub 24 lata, rok kontraktu, cienki w obronie, lepszy w ataku i stałych fragmentach. Drugiego takiego sezonu nie będzie miał, ostatni moment by go sprzedać.

1.5 mln + 10% od przyszłego transferu.

5

Uniwersum polskiej piłki jest piękne. Kulesza woli nawalić się w Berlinie 14 lipca zamiast w Białymstoku i przez to nie ma superpucharu xD



@FcPortoFan1999

4

@Aragorn33 Z takimi ludźmi jak Horała to ja bym nawet nie chciał gnoju przerzucać, a co dopiero współpracować w ramach rozwoju kraju xD

2

@escarabajo A czy ten Nene ma mistrzostwo Polski? Nie? Więc to jakiś podrabianiec.

1

@FcPortoFan1999 To już szybciej uwierzę że POPiS utraci duopol xD

5

@FcPortoFan1999 Jeden zaraz zapomni jak się nazywa a drugiego mogą zaraz zamknąć w pierdlu. Największe mocarstwo świata.

0

@FcPortoFan1999 To tym bardziej powinien był wiedzieć co taki faul potrafi zrobić z meczem.

3

Po kiego grzyba ten Araujo faulował przy wyniku 1:0...

0

@FcPortoFan1999 oni z Mołdawii byli

0

Swoją drogą nie ma już obowiązku gry w ochraniaczach? Kvara biega bez

5

@BlackJack66 A pojutrze wybuchną zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej.

0

@stone80 A gdzie ja coś takiego napisałem xD

2

@tomek8756 Dlaczego uczeń miałby mieć kurs warty 3500 zł za darmo? Dyskryminacja obywateli. Jeszcze bym zrozumiał gdyby to było dofinansowanie w celu zatrudnienia na kierowcę czy coś takiego.

3

@Sulimo Oj co jak co, ale nie powinno puszczać się Hobbita i LOTRa po sobie. Różnica w jakości jest zbyt drastyczna.

0

@tristan87 Ty, czy Ola i Aleksandra to to samo imię?

2

@Kgorecki2500 Zjadłoby się takiego burgera z prawdziwej, aryjskiej krowy z dodatkiem frytek zrobionych z ziemniaków wyrastających na czarnoziemach w okolicy Monachium, pławiących się w promieniach Niemieckiego słońca.

4

Gruba, pijesz? Bo Boniek już jak widać wypił.


0

@MesQueUnClub96 Bo jest rudy.

26

Te notki społeczności to jest takie złoto xDD


2

@kynio302 W sumie to Probierz przegrał tylko z Austrią, która w ciągu ostatnich dwóch lat uległa jedynie Belgii i Holandii oraz właśnie z Holandią, która jednak jest jedną z europejskich potęg. Polemizowałbym więc, że chłop się nie nadaje.

7

Coś w tym jest... Polska jest wyjątkowa.

twitter.com/PawelPaczul/status/1804256599558512911

1

@Worny Polska z jakimś ogórkiem do ogolenia. A w tej sytuacji to Hiszpania - Włochy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?