Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Zaprzeczasz powiązaniom Le Pen z Putinem? I jej zamiłowaniu do niego?
0
@Barcasub Nikt normalny nie chce pachołków Putina u władzy, więc to dobrze, że ostrzegają.
2
@RosjaninBut Co jest w tej wypowiedzi złego? xD
0
@IronMan43 Napisałeś, że Dawid (Ukraina) wywalczy z Goliatem (Rosja). Przypominam, że ostatecznie Dawid pokonał Goliata, więc niezbyt trafnie to porównałeś
2
@barcelonaLM Oznacz mnie za 5 lat
0
@IronMan43 W sumie to Dawid właśnie pokonał tego Goliata xD
13
@Kozinho. A potem głosują za uchyleniem immunitetu Scheuring Wielgus. Pozdrawiam.
0
@mkord Czemu finał miał być 7 xD
Finał miał być 14 lipca, tydzień przed ligą tak jak zawsze, ale Wisła się spłakała.
0
@Stinger_ @Barcasub 24 lata, rok kontraktu, cienki w obronie, lepszy w ataku i stałych fragmentach. Drugiego takiego sezonu nie będzie miał, ostatni moment by go sprzedać.
1.5 mln + 10% od przyszłego transferu.
5
Uniwersum polskiej piłki jest piękne. Kulesza woli nawalić się w Berlinie 14 lipca zamiast w Białymstoku i przez to nie ma superpucharu xD
@FcPortoFan1999
4
@Aragorn33 Z takimi ludźmi jak Horała to ja bym nawet nie chciał gnoju przerzucać, a co dopiero współpracować w ramach rozwoju kraju xD
2
@escarabajo A czy ten Nene ma mistrzostwo Polski? Nie? Więc to jakiś podrabianiec.
1
@FcPortoFan1999 To już szybciej uwierzę że POPiS utraci duopol xD
5
@FcPortoFan1999 Jeden zaraz zapomni jak się nazywa a drugiego mogą zaraz zamknąć w pierdlu. Największe mocarstwo świata.
0
@FcPortoFan1999 To tym bardziej powinien był wiedzieć co taki faul potrafi zrobić z meczem.
3
Po kiego grzyba ten Araujo faulował przy wyniku 1:0...
0
@FcPortoFan1999 oni z Mołdawii byli
0
Swoją drogą nie ma już obowiązku gry w ochraniaczach? Kvara biega bez
5
@BlackJack66 A pojutrze wybuchną zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej.
0
@stone80 A gdzie ja coś takiego napisałem xD
2
@tomek8756 Dlaczego uczeń miałby mieć kurs warty 3500 zł za darmo? Dyskryminacja obywateli. Jeszcze bym zrozumiał gdyby to było dofinansowanie w celu zatrudnienia na kierowcę czy coś takiego.
3
@Sulimo Oj co jak co, ale nie powinno puszczać się Hobbita i LOTRa po sobie. Różnica w jakości jest zbyt drastyczna.
0
@tristan87 Ty, czy Ola i Aleksandra to to samo imię?
2
@Kgorecki2500 Zjadłoby się takiego burgera z prawdziwej, aryjskiej krowy z dodatkiem frytek zrobionych z ziemniaków wyrastających na czarnoziemach w okolicy Monachium, pławiących się w promieniach Niemieckiego słońca.
4
Gruba, pijesz? Bo Boniek już jak widać wypił.
0
@MesQueUnClub96 Bo jest rudy.
26
Te notki społeczności to jest takie złoto xDD
2
@kynio302 W sumie to Probierz przegrał tylko z Austrią, która w ciągu ostatnich dwóch lat uległa jedynie Belgii i Holandii oraz właśnie z Holandią, która jednak jest jedną z europejskich potęg. Polemizowałbym więc, że chłop się nie nadaje.
7
Coś w tym jest... Polska jest wyjątkowa.
twitter.com/PawelPaczul/status/1804256599558512911
1
@Worny Polska z jakimś ogórkiem do ogolenia. A w tej sytuacji to Hiszpania - Włochy