Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy. Dobrze, że chociaż Leo wygrał.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawaj karnego z kapelusza, żeby więcej dymów było
2
O Bogowie, walka!
0
Brawo Lautaro, ale mogliście 15 min wcześniej
1
@Transu96 Czekali aż wstaniesz
1
Rabini zgodni, ale jeden bardziej dosadny.
0
Sorry za spoiler chłopaki
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14625348#comment-14625348
4
Mam nadzieję, że przed dogrywką będzie koncert.
1
@SinMistico dogryweczka
1
Oby nie było już Finalissimy... Przecież Pedri i Yamal wrócą w kawałkach...
2
@PatrychoO A czy usprawni to produkcje kokainy? No właśnie, to po co im to xD
2
Pique przełączył na reklamy
1
@Sulimo Bo koncert Shakiry będzie trwał około 20-25 min z przygotowaniem sceny itd.
1
Przypominam, że druga połowa zacznie się najwcześniej za 30 min xDDD
2
@adamek20151 Na pewno nie są zacofani jeżeli chodzi o innowacyjność w produkcji, dystrybucji i transporcie narkotyków. W tej kwestii absolutni pionierzy.
2
Kto by pomyślał, że na teren stadionu można wejść tylko za okazaniem biletu. Niewiarygodne...
0
@adamek20151 @LukaszFan Myślałem, że to dopiero pierwsza rozgrzewka :D
1
Chwila, to oni się nie rozgrzewali jeszcze? Toż ten mecz miał się zacząć o 2:00. To nie było rozgrzewki jakoś koło 1:30? :D
4
2:45 start, po 90 minutach 0:0, po dogrywce 0:0, W karnych 11:10 dla Argentyny. Wymarzony scenariusz.
9
Ja to bym opóźnił ten mecz najlepiej do 20:00 czasu polskiego.
4
Trudno się nie zgodzić.
1
@barcelonaLM Który zgarnia Jagiellonia Białystok.
1
@barcelonaLM Tylko wielka Portugalia z Kriszczjano na czele.
4
Kane na koniec kariery powinien przejść do Pogoni Szczecin. To byłoby coś na co nie jesteśmy gotowi.
2
Xavi przyklepuje transfer Villii za Robercika
2
16 letni Yamal by to strzelił.
21
Widać, że Yamal jest coraz starszy. Już mniej takiej dynamiki w nim niż w ostatnim meczu.
1
Obecny David Villa by zagrał na tym Euro lepiej niż Morata xD
6
@Fabik87 Co ten John Lennon odwalił. Czemu strzelał do Trumpa...