Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamoSBarca88 Bo UEFA to mafia.
12
Po kiego grzyba Araujo faulował w tamtej sytuacji...
5
@ricardo0705 Bo hymnu Hiszpanii nie mógł zaśpiewać.
1
@Sulimo Piłka nożna to sport drużynowy? Niesamowite...
3
@MeAndSwan Akurat na codzienny obiad Laporty wystarczy.
4
@messaldo Ale po tych 10 latach musisz odpowiedzieć czy nadal jesteś za Realem i czy nadal lubisz jak Cię robią od tyłu. Chociaż te dwie rzeczy z całą pewnością są powiązane.
7
Dzięki Felix, kc mordo.
0
@fur_Deutschland Najwyżej z autu piłki nie wyrzuci.
18
Portugalia niech gra teraz na Ronaldo. Ma świeże siły, bo cały mecz stał w polu karnym i tylko machał łapami.
2
Dembele jest za dobry na tą drużynę. Mój kapitan.
8
Dobrze, że już za 2 tygodnie Jagiellonia - Puszcza Niepołomice. Brakuje mi poważnego, ofensywnego futbolu.
2
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
0
@FcPortoFan1999 Tylko Pan Trener Andrzej Strejlau
0
Czuameni i Kamawinga potężne partidazo strzeleckie
4
@FcPortoFan1999 Bo przypomina mecze ŁKSu z Wartą Poznań.
5
Póki co mecz dla koneserów.
1
Wspaniała pierwsza połowa. Nie zapomnę jej nigdy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rekin wypłynął na płytkie wody xD
0
@Xxxbarca4ever Za odkopnięcie piłki, czyli niesportowe zachowanie.
1
Chłop powinien już 4 kartkę dostać xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak to nie jest żółta kartka dla tego idioty...
0
@GeneralXavi Mieliśmy Vidala i wiele to nie pomogło. Wręcz przeciwnie, większa srakę zagraliśmy z Liverpoolem niż rok wcześniej z AS Romą pomimo charakteru Vidala.
15
@Kgorecki2500 13k na rękę dla jednej z najważniejszych osób w państwie to dobre pieniądze? xD Przecież to główna księgowa u prywaciarza tyle dostaje.
7
@Lucyfffer Skąd wiesz, że jeżeli ktoś zgłosi komentarz to opcja zgłoś znika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Lucyfffer No, ale dziwisz się? W uj nieprofesjonalne i idiotyczne zachowanie stacji.
2
Nie jesteśmy godni oglądać dwóch tak wspaniałych spektakli piłkarskich jednego dnia.
1
@fart Ale jak Twoja opcja przegra to przynajmniej będziesz mógł zrzucać odpowiedzialność na innych mówiąc, że to wy ich wybraliście!
25
Gdybyśmy po sprzedaży Neymara postawili od razu na Yamala... 16 lat i miałby już 7 lat doświadczenia w grze na najwyższym poziomie...