4

Stadion Miejski w Białymstoku jest już zajęty na 7 lipca, więc to jedyne boisko na którym można zagrać Superpuchar xD

1

@tristan87 Wyjść młodzieżą i zapomnieć, że coś takiego było.

1

@tristan87 Niezły żart. Jagiellonia wydymana.


16

To się nazywa grupowa solidarność


5

@Qlimax86 Dla Ciebie to jest Szanowna Pani @jowita

6

@against_modern_football Czesiu, czy to Ty?

18

Szkoda, że Ronaldo nie gra, bo fajnie byłoby zobaczyć jego last dance.

6

10% populacji Niemiec świętuje właśnie zwycięstwo swojej reprezentacji

2

Ja pierdziele, ale pech Gruzinów xD

2

Ale meczówkę zmarnowali xD

5

@Luciano99 Poczekaj, aż @jowita o wszystkim się dowie.

3

@PatrychoO A ilu mężczyzn doświadcza przemocy ze strony kobiet? Pewnie też wyjdzie kilkaset tysięcy. Tylko o tym się już nie mówi.

0

@Kgorecki2500 A byłeś w latach 30' w Niemczech? No to się nie wypowiadaj.

1

@Arcybiskup Ciekawe czy w latach 30' mieli w Niemczech podobne spoty o żydach...

2

@macio_944 Wypowiadałeś się kiedyś na Forum Romanum, że masz czelność wypowiadać się na forum internetowym?

3

@Rust_Cohle No i co z tego, skoro brałeś ślub z własną szamanką. Prawdziwy metińczyk brał ślub z facetem udającym szamankę.

0

@KrychaFCB Wszyscy kłamiom jak widać.


1

@maroon Mecz o 15:00 był przecież meczem otwarcia.

0

@nwchades Nie wiem, rzuciłem liczbą rozmów pomiędzy Michniewiczem a Fryzjerem.

17

Chłop w 4 minuty powiedział prawdę o Lewicy i jej wyborcach. Zamiast skupić się na poprawie warunków pracy, wsparciu najbiedniejszych, próbować rozwiązać kryzys mieszkaniowy czy walczyć o faktyczne równouprawnienie (np. zrównanie wieku emerytalnego) to oni się skupiają na wymyślaniu 711 różnych płci, nielimitowanym wpuszczaniu inżynierów czy forsowaniu idiotycznych pomysłów Unii typu odejście od aut spalinowych w 2035 (xD) czy nierealnie szybka transformacja energetyczna...


0

@fur_Deutschland 25.05.2024 zdecydowanie lepszy

0

@MesQueUnClub_87 Ja zawsze mówię, że jestem zajebisty, a moją jedyną wadą jest to, że jestem skromny.

5

Dobrą pamięć ma ten Michniewicz. Może sobie jednak przypomni o czym 711 razy gadał z Fryzjerem?

0

@wojopancer Hlozek czy Schick?

0

@marcin62 Po tym co go spotkało? Nie dziwię się, że chłop przemyślał pewne sprawy.

6

No i mamy 3 miejsce w grupie.

#łatwo

0

Co odwalił Austriak xD

1

Ten Baumgartner to człowiek orkiestra. Tu gra na Euro, wcześniej skakał ze stratosfery...

3

@urbipl Zaje... z pomocy dla powodzian?

0

Taras? Gigachad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?