Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Stadion Miejski w Białymstoku jest już zajęty na 7 lipca, więc to jedyne boisko na którym można zagrać Superpuchar xD
1
@tristan87 Wyjść młodzieżą i zapomnieć, że coś takiego było.
1
@tristan87 Niezły żart. Jagiellonia wydymana.
16
To się nazywa grupowa solidarność
5
@Qlimax86 Dla Ciebie to jest Szanowna Pani @jowita
6
@against_modern_football Czesiu, czy to Ty?
18
Szkoda, że Ronaldo nie gra, bo fajnie byłoby zobaczyć jego last dance.
6
10% populacji Niemiec świętuje właśnie zwycięstwo swojej reprezentacji
2
Ja pierdziele, ale pech Gruzinów xD
2
Ale meczówkę zmarnowali xD
5
@Luciano99 Poczekaj, aż @jowita o wszystkim się dowie.
3
@PatrychoO A ilu mężczyzn doświadcza przemocy ze strony kobiet? Pewnie też wyjdzie kilkaset tysięcy. Tylko o tym się już nie mówi.
0
@Kgorecki2500 A byłeś w latach 30' w Niemczech? No to się nie wypowiadaj.
1
@Arcybiskup Ciekawe czy w latach 30' mieli w Niemczech podobne spoty o żydach...
2
@macio_944 Wypowiadałeś się kiedyś na Forum Romanum, że masz czelność wypowiadać się na forum internetowym?
3
@Rust_Cohle No i co z tego, skoro brałeś ślub z własną szamanką. Prawdziwy metińczyk brał ślub z facetem udającym szamankę.
0
@KrychaFCB Wszyscy kłamiom jak widać.
1
@maroon Mecz o 15:00 był przecież meczem otwarcia.
0
@nwchades Nie wiem, rzuciłem liczbą rozmów pomiędzy Michniewiczem a Fryzjerem.
17
Chłop w 4 minuty powiedział prawdę o Lewicy i jej wyborcach. Zamiast skupić się na poprawie warunków pracy, wsparciu najbiedniejszych, próbować rozwiązać kryzys mieszkaniowy czy walczyć o faktyczne równouprawnienie (np. zrównanie wieku emerytalnego) to oni się skupiają na wymyślaniu 711 różnych płci, nielimitowanym wpuszczaniu inżynierów czy forsowaniu idiotycznych pomysłów Unii typu odejście od aut spalinowych w 2035 (xD) czy nierealnie szybka transformacja energetyczna...
0
@fur_Deutschland 25.05.2024 zdecydowanie lepszy
0
@MesQueUnClub_87 Ja zawsze mówię, że jestem zajebisty, a moją jedyną wadą jest to, że jestem skromny.
5
Dobrą pamięć ma ten Michniewicz. Może sobie jednak przypomni o czym 711 razy gadał z Fryzjerem?
0
@wojopancer Hlozek czy Schick?
0
@marcin62 Po tym co go spotkało? Nie dziwię się, że chłop przemyślał pewne sprawy.
6
No i mamy 3 miejsce w grupie.
#łatwo
0
Co odwalił Austriak xD
1
Ten Baumgartner to człowiek orkiestra. Tu gra na Euro, wcześniej skakał ze stratosfery...
3
@urbipl Zaje... z pomocy dla powodzian?
0
Taras? Gigachad.