- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
2
39 letniego Ronaldo grającego na EURO wyśmiewają chłopaki co w większości przewrotu w przód nie zrobią i rozumiem że można go nie lubić ale obarczanie go że nic nie zdziałał w tym meczu to takie same pier... jak w naszych meczach że Lewy niewidoczny. To jak Ronaldo słabo dzisiaj to co powiedzieć o Leao czy Bernardo?
6
@against_modern_football Czesiu, czy to Ty?
2
@against_modern_football Nie sądziłem, że Czesiu M. zagląda na Ramble.
Edit: @Hosh , gratuluję refleksu.
0
@Hosh Czesiu też nie zrobi przewrotu w przód i czesiu dłużej rozmawiał z fryzjerem niż przebywał na boisku w profesjonalnej karierze na boisku
@Jojek i żart średnio trafiony bo czesio mówił że nie można krytykować a ja bekę cisnę że wyśmiewa się gościa, a nie krytykuj. I to tak bez żadnego obiektywizmu tylko po prostu bo to Kriszcziano
0
@against_modern_football Tu nawet nie chodzi o wyśmiewanie, a o sprowadzenie na ziemie tych którzy dalej twierdzą, że Ronaldo gra na najwyższym poziomie i jest świetny. On w tym momencie po prostu bardziej przeszkadza Portugalii niż pomaga i na jakąś Gruzję to może starczy, ale nic więcej, to nie liga wielbłądów i w ogólnym rozrachunku Ronaldo posysa. Poza tym uważam za słuszne wytykanie błędów i nawet lekką szyderę z narcyza z manią wielkości, który ciagle myśli ze jest najlepszy.
0
@against_modern_football Pasuje, bo i Ty i Czesław spruliście się o krytykę odpowiednio Świderskiego i CR'ka i ripostujesz cisnących z niego w ten sam sposób jak Czesio Paczula o przewrocie, a on jego, że nigdy w piłkę nie grał.