Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny Polska z jakimś ogórkiem do ogolenia. A w tej sytuacji to Hiszpania - Włochy
4
@Kgorecki2500 twitter.com/TrollFootball/status/1804211298508407146
6
@FabianekMrozek Tak, a to tylko jedna z ich zalet.
4
Najważniejsze, że nasza prawdziwa reprezentacja wygrała dzisiaj z Kanadą 2:0. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jak on tego nie strzelił teraz....
0
@kamiVeB Przecież jak Francja dzisiaj przegra, a my ich rozwalimy to możemy nadal wyjść z 3 miejsca.
3
W sumie to to jest ewidentny karny z tą łapą xD Chyba, że znowu te idiotyczne przepisy zmienili.
0
No to dzisiaj Francja umoczy, a później rozwalamy ekipę Kiliana jakieś 5:0 i łatwo wychodzimy z 3 miejsca.
2
Probierz po dzisiejszym meczu
1
Szczęsny co flashabki z Grecji sobie zrobił xDDDDDDDDDDDDD
2
W tym meczu Slisz to jest jedynie wkład do koszulki.
1
No nic, trzeba strzelić bramkę Austrii a później rozgromić Francję.
2
Nie rozumiem braku Romanczuka, nie rozumiem. Chlop by na dupie jechał za tym Austriakiem...
12
Śmierdzi od tego sędziego takim madryciokiem.
0
Za Slisza to Romanczuk obowiązkowo.
2
Dobra łatwo, jedziemy dalej.
1
Escandalooooooo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dawidowicz kryjący powietrze, nikt nie umie podejść do wybitej piłki... Dawać Romanczuka!
6
@Kgorecki2500 Zdecydowanie ten jeden austriacki polityk, który jednak największą karierę polityczną zrobił w innym kraju.
Zdjęcie powiązane
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwrFoGDxV_jY39G_DmmLYDULeSv32tbKTWf4scKccVz0r0wZrS
28
News dnia proszę państwa. Kij z tym meczem reprezentacji, Awantura o Kasę powraca!
0
@Donnie_Darko Skończył się ten leśny dziadek
0
Cienki ten Messi, nawet nie hattricka nie strzelił.
1
@FabianekMrozek Gospodarzem meczu otwarcia jest Argentyna, więc jak logika wskazuje, Copa America w tym roku organizują Stany Zjednoczone.
10
@kolomen2 Szymanski come to Fenerbahce
1
@JohnA Nie, ale chciałbym wygrać IPhone'a.
1
@FcPortoFan1999 No de facto to nie jest kwestia interpretacji, bo reguluje to zagadnienie art. 6
Artykuł 6
W rozumieniu artykułu 5 uznaje się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej Stron obejmuje zbrojną napaść:
– na terytorium którejkolwiek ze Stron w Europie lub Ameryce
Północnej, na algierskie departamenty Francji, na terytorium Turcji
lub na wyspy znajdujące się pod jurysdykcją którejkolwiek ze Stron na
obszarze północnoatlantyckim na północ od Zwrotnika Raka;
– na siły zbrojne, okręty lub statki powietrzne którejkolwiek ze Stron
znajdujące się na tych terytoriach lub nad nimi albo na jakimkolwiek
innym obszarze w Europie, na którym w dniu wejścia w życie traktatu stacjonowały wojska okupacyjne którejkolwiek ze Stron, lub też na
Morzu Śródziemnym czy na obszarze północnoatlantyckim na północ od Zwrotnika Raka.
1
@Kgorecki2500 Zawsze podobała mi się ta pułapka w Art. 5 NATO. Niby ktoś z zewnątrz atakuje kraj członkowski, ale to "tylko" napaść jakieś wyspy na południu, więc mamy was w dupie. Możecie stracić całą armię, flotę i lotnictwo, ale my wam nie pomożemy :D
Teraz wyobrażamy sobie sytuację, że Rosja finansuje ataki np. Brazylii na Falklandy, Gujanę Francuską, Mikronezję itd.
Niby terytoria sojusznika atakowane, ale jednak obowiązku pomocy nie ma, więc ten sojusznik się wykrwawia, dzięki czemu nie mógłby pomóc w ewentualnym ataku na sojusznika w Europie.
4
Ale złoto ten mecz Anglików xDD