1

@Popitek12 Toxic Fucker

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kapitan hawk Jeszcze bardziej charakterystyczny jest motyw ze Stawki większej niż życie

1

@Kgorecki2500 Czyli Polak - Kiribatyńczyk dwa bratanki

5

Polak - Mieszkaniec Kiribati - dwa bratanki

7

@tomek8756 Skrajna lewica nie chce Żydów we Francji? Po czyjej stronie opowie się La Bamba...

6

@Sulimo Gdyby chłopak grał w fawelach Rio De Janeiro i nazywał się Bywalecinho to zaraz Real by wykładał 50 mln euro za niego.

1

@MesQueUnClub96 Całe szczęście, że serduszka są już anonimowe. Można w spokoju polubić wszystkie wpisy Pana Lisa.

1

@michal26 W sumie, gdyby nie pisał tego na serio, byłby to nawet śmieszny tweet.

0

@Malkey95 A u mnie nikt z rodziny nie może się połączyć. Ciągle komunikat, że linia zajęta.

No i wykres jaki podałem wskazuje, że jednak coś tam spadło z rowerka :x

0

T-Mobile wyzionęło ducha

https://downdetector.pl/status/t-mobile/

0

@nwchades W sumie to nikt nie wie. Możliwe, że chłop ma teorię, że ktoś ma teorię.

1

@Herato Fajnie byłoby, gdyby wygrał tyle co łącznie Neymar, Mbappe, Iniesta, Xavi i Modrić.

1

Augustyniak wszedł z ławki i jedyny nie był zmęczony sezonem.

1

Widać po Legii to zmęczenie sezonem.

0

@FcPortoFan1999 A czy brak zdania nie jest przypadkiem zdaniem?

1

Marzec strzelił bramkę lipca :O

14

@Pawel13sz Wygląda to jak Real Madryt w Lidze Mistrzów.

0

Sampli ze Scootera to się nie spodziewałem u Armina :D

0

@Michael24 Ja najpierw SHM na głównej scenie, a teraz Armina słucham.

3

Swedish House Mafia świetni w tym roku. Właśnie grają, połowa występu. Następnie, koło 0:00, Armin Van Buuren


4

@MesQueUnClub96 Serowo-Cebulowy


6

Właśnie spożywam paluszki Beskidzkie. Polecam każdemu.

1

Poszedł jak po zegarek Dolberga. Giga zawodnik, piękny Fadiga

0

Ależ teraz pograli. Wow

1

@Sulimo byłby karny gdyby nie spalony

13

Tego mi brakowało


1

Co to za patałach sędziuje xD

0

Ale ta piłeczka chodzi

7

Pierwsza laga w sezonie za nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?