0

No Bodo jest lepsze, ale nie zawsze lepszy musi wygrać.

3

Samobój za samobój. Honorowi Norwegowie

0

@Azi Najlepszym dowodem na to, że Polacy nie angażują się stuprocentowo w konflikt jest fakt, że Ruscy jeszcze nie utracili Moskwy.

0

@mmaciass Te kozy to i tak pewnie kradzione z jakiegoś ukraińskiego stepu xD

0

@MesQueUnClub_87 Znaczy ogólnie ja się zgadzam z wyborami i wiadomo, że już czas pozbyć się ich z Barcy, ale wyprzedanie całego napadu to niezbyt mądra decyzja. No chyba, że mówimy o rozłożeniu tej wyprzedaży na 2-3 okienka, to okej.

Bo jak na teraz to przede wszystkim będziemy potrzebować klasowej 9 i kolejnego klasowego skrzydłowego. Rezerwowa 9 z doświadczeniem też się przyda, bo na samej szkółce nie wyrobimy na 3 frontach.

0

@MesQueUnClub_87 Bramki to chyba siłą woli będziemy strzelać. Taka wyprzedaż zmusza nas do minimum 3 transferów na atak. I to klasowych transferów.

11

@Arcybiskup Chłopie, kiedyś w USA była wojna domowa, bo ludzie chcieli dalej korzystać z niewolniczej pracy innych. A Ty wyjeżdzasz o 8 godzinnym dniu pracy.. w tyłkach się poprzewracało od tego dobrobytu. Kiedyś niewolnik dostawał miskę ryżu i był zadowolony.

9

@Rhaan Już się pakuję. Polecasz Chiny czy lepiej Rosję?

3

Monaco przyjechało, ograło ogórków i jeszcze pucharek Tymbarku do gablotki wpadł xD

5

@jedrek7000 To jest Barcelona, tu nie ma logicznych wyjaśnień.

7

@Danny Gaucho Idealny następca Dembele. Godnie zastąpi go w szpitalu.

9

Elon Musk już niedługo zbankrutuje. Już nie muszę wchodzić na X'a, bo cały X jest na La Bambie. Jak więcej osób się dowie o naszej stronce, tochłop może zwijać interes, bo nikt tam już nie zajrzy.

2

@Arden Czyli będzie materiał na drugi sezon Czarnobyla.

2

@Sulimo Zostaw Wisłę Kraków w spokoju...

5

@MesQueUnClub96 Oby nie. Są ważniejsze rzeczy, które warto finansować. Niech IO organizują kraje, które nie mają co robić z pieniędzmi.

6

@Dari0G Dokładnie, nawet wstawianie fejków na La Bambe. Dosłownie sekunda riserczu xD


1

@Gronek Bo bez Exposito maksymalny potencjał tej ekipy to miejsca 10-18. Gdyby nie Hiszpan to w tamtym sezonie byłaby do końca walka o utrzymanie a nie o mistrza.

8

Puszcza sensacyjnie traci punkty.

3

@DonCarletto Też bym usunął. Nikt normalny by nie napisał, że Lwów było. Zamiast tego powinno być, że Lwów był.

0

@FcPortoFan1999 Klimala v2...

0

@FcPortoFan1999 Dzisiaj bombowe informacje od rana. Marczuk wraz z agentem wymuszają odejście z Jagi. I jak tu ma być dobrze w tej ekstraklasie.


5

@Gronek Mercedes oczywiście. Bez gwiazdy nie ma jazdy.

1

@Transu96 downdetector.pl wskazuje, że nie ma ogólnopolskiej awarii, więc albo lokalnie albo wyłącznie u Ciebie coś jest.

0

@D10SLEO Ale za to najlepszy wynik w siatkówce od 48 lat.

1

@tomek8756 Niezła manipulacja byczku, trzymaj się dalej swojej bańki :D

0

@mariogbch Jeżeli przybliżycie Śląsk do spadku to nie mam nic przeciwko, aby Jagiellonia oddała wam fotel lidera na te kilka dni :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Wskoczyli na podium za Jagiellonię. Szkoda, bo Jadze zawsze się na nich ciężko gra.

0

@tomek8756 Otwieram szampana i zmieniam obywatelstwo na Tajwańskie. Boje się tylko, że Kubuś Puchatek z Chin mnie dojedzie.

Ale bardziej mnie cieszy wynik Pogoni Szczecin.

Edit. I już mnie nic nie cieszy.

0

@BorzyKrzys A samochody nie służą do zderzania się, a mimo to są w nich montowane poduszki powietrzne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?