6

Z jednej strony fajnie, że Śląsk robi kolejny krok w maratonie o spadek, ale z drugiej strony szkoda, że Korona robi krok w stronę utrzymania.

3

Łącznie w 9 meczach strzelić 2 bramki to też sztuka. Potężne armaty z Kielc i Wrocławia xD

6

4 czerwona kartka w 2 ostatnich meczach. Rzeźnicy z Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

2

@Sulimo Miejmy nadzieję, że dzisiaj padnie remis i obie drużyny zrobią kolejny, duży krok w stronę awansu do 1 ligi. Korona już od wielu sezonów nic absolutnie nie wnosi do Ekstraklasy i niech znika stąd jak najszybciej. Śląska już w tamtym sezonie nie dało się oglądać, a ratował ich tylko Exposito. Nie ma Hiszpana i znowu walka o utrzymanie, oby tym razem się nie udało.

Niech do kompletu poleci Lechia "jutro zapłacimy" Gdańsk.

1

@Bulbazaur17 Zaczekajmy na mecz Realu i łapanie podszywek.

0

@tristan87 Już dawno wyprzedził Frenkiego De Jonga...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już dzisiaj widziałem gdzieś tak beznadziejna obronę xD @FcPortoFan1999

0

Może Musiała, Jakubika i Frankowskiego wyslijmy do Hiszpanii?

0

Ależ tęskniłem za sędziami z La Ligi

1

@gasiciell Ten w czerwonej koszulce, z Realu.

1

@Kgorecki2500 Ale najważniejsze, że odzyskał przytomność, więc jest w miarę dobrze. Pamiętam tego chłopaka z kariery United, bo w Fifie był niezłym talenciakiem.

6

@tomek8756 @Kgorecki2500 Akurat to mało śmieszne, bo Angel Gomes zderzył się głową i stracił przytomność. Temu go tyle czasu ratowali i dlatego tyle było doliczone.


2

@don'T.R.I.P.e To tak jakby próbować zastąpić Iniestę Coutinho. Oh, wait...

2

@KrychaFCB 5 pięter to jakieś +- 15 metrów. Łopaty pewnie nie będą też zbyt długie. To jak ten wiatrak ma komuś przeszkadzać? Normalne turbiny mają ~90 metrów wysokości :D

0

@FcPortoFan1999 Bo to jest wpisane w styl. Strzelić więcej od rywala. Niestety tym razem obrońcy weszli na wyższy poziom żenady :D

1

Hansi Flick ufam dla Ciebie. Tak samo jak ufam dla Adriana Siemieńca.

@FcPortoFan1999

1

Rozkład jazdy jest dobrze znany.

0

Z Ajaxem będzie łatwiej, bo się nie będą murować xD

2

Najgorzej że Cracovia ma dobre akcje, ale nie strzela z nich, tylko właśnie z takich wylewów xD

No ale bramka to bramka.

0

Jakość ataku Jagiellonii jest odwrotnie proporcjonalna do jakości defensywy. I to się dobrze ogląda, bo trzeba strzelić więcej niż się straci.

0

O kruna co pograli. Flick ucz się od Siemieńca.

5

@KichuBlaugrana Przywieź troche koksu wracając.

Oczywiście, żeby było czym grzać na zimę.

1

@sen Nie zrobiłem ani treningu ani nie posprzątałem, ale zjadłem McDonalda i siedzę na stadionie czekając na partidazo z Cracovia. Zasłużyłem? Imo nie.

1

@ranger3120 Przede wszystkim urzędnik jest z PO i jest bardzo bogaty, bo w urzędach pracują ci najbogatsi i z PO.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13694295#comment-13694495

2

@konrad1661 A później przyjdzie pozew albo informacja o wpisaniu do rejestru dłużników. Faktycznie, pewnie około 100 zł za święty spokój to wygórowana cena.

Szczególnie jak na parkingu był monitoring, regulamin i oznakowanie.

0

@FcPortoFan1999 Albo z mistrzostwem Jagiellonii... oh, wait :D

0

Piękny dzisiaj dzień szykuje się w Ekstraklasie. Trzech beniaminków i Puszcza.

@FcPortoFan1999

14

@Kgorecki2500 Suarez taki był, że potrafił spierdzielić 2 setki na pustą żeby później strzelić nożyce z 25 metrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?