0

@MesQueUnClub_87 @marcin62 Oczywiście, że można rozwijać postać i ulepszać jej ekwipunek. To, że ma mniej rozbudowany sposób jej rozwijania nie oznacza, że go w ogóle nie ma. Dlaczego w takim razie są talizmany, które wpływają na umiejętności postaci? Dlaczego grubszy Artur wytrzymuje więcej a chudszy mniej się męczy? Dlaczego można ulepszać ekwipunek i używać różnej amunicji? Tak samo im częściej korzystasz z sokolego oka, tym dłużej i bardziej efektywniej można z niego korzystać.

Dla mnie to jak najbardziej jest element wskazujący na RPG. Może mylnie twierdzę, no ale nadal jest to rozbudowywanie charakteru, którym odgrywamy rolę w świecie.

0

@VegetaPolska Czyli w RDR2 nie ma otwartego świata, znajdziek porozrzucanych na mapie w skrzynkach, dzięki którym ulepszasz postać i ekwipunek?Albo misji pobocznych czy zdarzeń losowych? Kurczę a ja biegałem i szukałem tego, aby mi stamina u konia się szybciej odnawiała.

0

@marcin62 Okej, w ogóle nie jest to gra fabularna w której gracz steruje postacią. Wiedźmin 3 też pewnie nie jest grą RPG. Tak samo KCD czy Cyberpunk.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Komputerowa_gra_fabularna

0

@bartekvisca Dla mnie nużąca i wręcz męcząca. Wśród RPG wyżej stawiam zdecydowanie Wiedźmina, Cyberpunka i KCD

1

@Kgorecki2500 @misterio To polecam jeszcze wejść w ukryte odpowiedzi

/hidden

4

@RoberDzik Nie, bo La Ligę i tak wygramy, a po co Realowi oddawać LM.

16

@MesQueUnClub96 Kiedyś to tym wieku człowiek odpalał cygaro po dobrym seksie.

9

Tak mi się przypomniało w związku z dyskusją co kogo obraża.


0

@KamQiX Murzyn piszemy wielką literą!

1

@Coutinho007 Żeby powróciło DNA Barcy potrzeba było trenera bez DNA Barcy.

1

@BulaKG Pszyrka na ósmą, chyba ich powaliło...

22

@Encore No trzeba przyznać, że ma niezłe uderzenie i potrafi wyprowadzać szybkie ciosy.

A w piłkę też dobrze gra.

7

@adi7adi8 W Barcelonie nie byłbym tego taki pewien.

0

@bartas97 Ale co to ma do rzeczy? xD Napisałeś, że nie mógł dać kartki a oczywistym jest, że mógł dać kartkę.

28

@Kgorecki2500 Przykuc Valverde

4

@bartas97 Oczywiście, że mógłby dać w tej sytuacji kartkę xD

Najpierw podyktował karny, później w monitorku widzi, że nur i daje żółtko.

0

@Rhoo No właśnie mniej więcej do tego nawiązuje, że kiedyś Brazylijczycy wkręciliby w ziemię bramkarza w takiej sytuacji, a teraz Vini woli wbiec i paść. No przepaść...

5

Prawda jest taka, że to jest taka śmieszna generacja piłkarzy. Kiedyś by po prostu obiegli bramkarza i wpakowali do pustej, a teraz chłop woli wbiec i szukać kontaktu, zamiast wykorzystać setkę.

3

Ostatnio tak beznadziejny Real oglądałem w meczu z Las Palmas.

0

Jak to nie jest ręką xDDD

3

Miec żółtą na koncie i coś takiego odwalić xD


1

@OBSERWATOR2021 Mogłeś napisać na początku patrioci i Konfederacja i PiS, to bym nie musiał czytać do końca.

0

Ale Alvarez to był teraz inteligentny inaczej.

0

Piękna akcja i szybko poszło

0

@FcPortoFan1999 Skład Betisu będzie zwycięski. Mam nadzieję, że pomogłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Where Sergi Samper

38

@maroon Nie, wisi mi opinia takich ludzi. Wspieranie wroga Polski, którego władze jasno mówią o eksterminacji naszego kraju, jest dla mnie czymś niewyobrażalnie głupim.

Szczególnie, że satelicki przydupas rosji zza wschodniej granicy dąży do destabilizacji mojego kraju i regionu, ściągając inżynierów i pchając ich na granicę mojego kraju, co prowadzi do śmierci naszych żołnierzy, wzrostu wydatków na zbrojenia czy spadku turystyki w regionie.

De facto człowiek jadący do rosji czy na białoruś wspiera pośrednio albo i bezpośrednio państwa będące w wojnie hybrydowej z naszym krajem a także atakujące zbrojnie sąsiednie kraje - Ukraina, Gruzja.

32

@Mistrzgry1 Mi wystarczy, że w Rosyjskiej telewizji mówią o ataku nuklearnym na Polskę i kraje zachodnie. Albo, że atakują zbrojnie sąsiednie kraje bez żadnego powodu. I gardzę ludźmi, którzy odwiedzają tego typu kraje i zostawiają tam pieniądze.

Pozdro, miejmy nadzieję, że nie trafisz do obozu.

1

@Sulimo Liczę na debiut Sergiego Sampera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?