Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
@Mistrzgry1 Daj znać jak trzeba będzie cię wymienić za jeńców wojennych, bo przypadkiem znajdą u Ciebie coś nielegalnego w bagażu.
1
@Sulimo Najlepsze jest to, że oni podwójnie dymają podatnika, bo nie dość, że miasto im płaci to jeszcze Orlen xD
18
@Rust_Cohle Niesamowite, że nawet jakby City wygrało wszystkie 38 kolejek to nadal mieliby mniej punktów na koncie (114) niż postawionych zarzutów (115). To jest dopiero osiągnięcie.
3
@Adran360 Legendarne szczypce do wyciągania płodu +9
1
Będzie karny i Napoli z szansą na wyrównanie.
1
@Mezocyklon87 Tak ogólnie to 200 zł 25 lat temu było więcej warte niż 800 zł teraz.
1
@misterio Ale jednocześnie są największym producentem filmów porno na świecie. Ostoja normalności xD
1
@Botanik Kto herbuje ten wpis, ten jest za Realem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Xabi Alonso do grudnia
1
@Rust_Cohle Lepiej się prezentował siedząc na ławce w City.
2
@FCB_dimiC Zaraz po przejeździe Realu z wygranym trypletem.
25
Real wygrał z Valladolid 3:0
Barcelona wygrała z Valladolid 7:0
Według moich obliczeń golimy Real 4:0.
6
Ledwo strzelił, dałbym pół punkta @AlexDark00
4
@tristan87 Przeczytał La Bambę i stwierdził, że jednak araby są be.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie wydaje mi się, że po to zostanie wprowadzony - jako młodzieżowiec z potencjałem sprzedażowym.
0
@FcPortoFan1999 @Bernard777 Tylko nie sprawdzajcie gdzie wcześniej grał Marczuk, przed tym jak został najlepszym skrzydłowym w lidze.
14
@juarez Specjalnie dokupiłbym drugi samochód tylko po to, żeby stał na tym miejscu parkingowym jak mnie nie ma w domu :D
8
Derby Wojciecha Kowalczyka na Łazienkowskiej.
7
@Rust_Cohle Gdzie jest haczyk?
0
@FcPortoFan1999 I to jeszcze Niemcy mają opcję wykupu xD
9
Ironiczne, że to właśnie dwaj Polacy, po namowach agentów, chcieli jak najszybciej odejść z Jagiellonii wymuszająć transfer. Tymczasem najemnicy typu Pululu czy Dieguez czy Nene oznajmili praktycznie od razu po mistrzostwie, że zostają xD
@Sulimo @FcPortoFan1999
7
Niespodziewanie Las Palmas straciło dziś punkty.
0
@Stinger_Teraz niech szybko w samolot wsiadają, bo już w niedzielę oklep od Kotwicy Kołobrzeg.
1
@MesQueUnClub96 Najgorszy mistrz, który strzelił 77 bramek w sezonie. Najwięcej od czasów „mitycznej Wisły”. Nie udało się to ani potężnej Legii ani Rakowowi xD
1
@kanver_ Ajax jest warty 15 razy więcej a strzelił tylko 7 razy więcej bramek. Prosta matematyka.
0
@Kinginiesta Już chyba nawet grają.
0
@Kinginiesta Fani Rijeki delikatnie się wkurzyli na taki wynik i zrobili porządną zadymę na stadionie.
0
Jak Wisła to odrobi to nie usuwam konta. A jak nie odrobi to tym bardziej.
1
@Matheu12 Długi spłacimy zaraz po tym jak Amerykanie spłacą 35 bilionów dolarów długu.
13
@JimMorrisonFCB Kiedyś to wszystko się odwróci. Wejdziesz na stronę a tam info o rozwiązaniu Realu Madryt.