49

@Mistrzgry1 Daj znać jak trzeba będzie cię wymienić za jeńców wojennych, bo przypadkiem znajdą u Ciebie coś nielegalnego w bagażu.

1

@Sulimo Najlepsze jest to, że oni podwójnie dymają podatnika, bo nie dość, że miasto im płaci to jeszcze Orlen xD

18

@Rust_Cohle Niesamowite, że nawet jakby City wygrało wszystkie 38 kolejek to nadal mieliby mniej punktów na koncie (114) niż postawionych zarzutów (115). To jest dopiero osiągnięcie.

3

@Adran360 Legendarne szczypce do wyciągania płodu +9

1

Będzie karny i Napoli z szansą na wyrównanie.

1

@Mezocyklon87 Tak ogólnie to 200 zł 25 lat temu było więcej warte niż 800 zł teraz.

1

@misterio Ale jednocześnie są największym producentem filmów porno na świecie. Ostoja normalności xD

1

@Botanik Kto herbuje ten wpis, ten jest za Realem.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Xabi Alonso do grudnia

1

@Rust_Cohle Lepiej się prezentował siedząc na ławce w City.

2

@FCB_dimiC Zaraz po przejeździe Realu z wygranym trypletem.

25

Real wygrał z Valladolid 3:0
Barcelona wygrała z Valladolid 7:0

Według moich obliczeń golimy Real 4:0.

6

Ledwo strzelił, dałbym pół punkta @AlexDark00

4

@tristan87 Przeczytał La Bambę i stwierdził, że jednak araby są be.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie wydaje mi się, że po to zostanie wprowadzony - jako młodzieżowiec z potencjałem sprzedażowym.

0

@FcPortoFan1999 @Bernard777 Tylko nie sprawdzajcie gdzie wcześniej grał Marczuk, przed tym jak został najlepszym skrzydłowym w lidze.

14

@juarez Specjalnie dokupiłbym drugi samochód tylko po to, żeby stał na tym miejscu parkingowym jak mnie nie ma w domu :D

8

Derby Wojciecha Kowalczyka na Łazienkowskiej.

7

@Rust_Cohle Gdzie jest haczyk?

0

@FcPortoFan1999 I to jeszcze Niemcy mają opcję wykupu xD

9

Ironiczne, że to właśnie dwaj Polacy, po namowach agentów, chcieli jak najszybciej odejść z Jagiellonii wymuszająć transfer. Tymczasem najemnicy typu Pululu czy Dieguez czy Nene oznajmili praktycznie od razu po mistrzostwie, że zostają xD
@Sulimo @FcPortoFan1999


7

Niespodziewanie Las Palmas straciło dziś punkty.

0

@Stinger_Teraz niech szybko w samolot wsiadają, bo już w niedzielę oklep od Kotwicy Kołobrzeg.

1

@MesQueUnClub96 Najgorszy mistrz, który strzelił 77 bramek w sezonie. Najwięcej od czasów „mitycznej Wisły”. Nie udało się to ani potężnej Legii ani Rakowowi xD

1

@kanver_ Ajax jest warty 15 razy więcej a strzelił tylko 7 razy więcej bramek. Prosta matematyka.

0

@Kinginiesta Już chyba nawet grają.

0

@Kinginiesta Fani Rijeki delikatnie się wkurzyli na taki wynik i zrobili porządną zadymę na stadionie.

0

Jak Wisła to odrobi to nie usuwam konta. A jak nie odrobi to tym bardziej.

1

@Matheu12 Długi spłacimy zaraz po tym jak Amerykanie spłacą 35 bilionów dolarów długu.

13

@JimMorrisonFCB Kiedyś to wszystko się odwróci. Wejdziesz na stronę a tam info o rozwiązaniu Realu Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?