1

Izrael ma wiele za uszami, ale trzeba przyznać, że akcja z pagerami z niespodzianką, to mistrzostwo świata. Czapki z głów, żeby tak podejść wroga i zdestabilizować jego szeregi.


6

@Linnox @misterio @Danny Gaucho Ja wam chłopaki powiem, że ostatnio wychodziłem z domu to świeciło słońce, a jak wróciłem to nagle na niebie był tylko Księżyc!

0

@tristan87 Z jednej strony rozumie człowiek potrzebę zachowania prywatności, ale z drugiej strony jest to irytujące, bo człowiek nie umiera bez powodu w wieku 21 lat i pozostawia to pole do niepotrzebnych domysłów.

24

@draxidox Kierowcę skazać za morderstwo a pasażerów za współudział. Tak samo z każdym jeżdżącym po pijaku - zarzut usiłowania zabójstwa, a każdy pasażer zarzut pomocnictwa w usiłowaniu zabójstwa.

5

@clyde To trzeba było zadzwonić na policję, żeby przyjechali i udokumentowali wykroczenie. Pani by szybko zmieniła zdanie.

4

@Kgorecki2500 Ja bym poszedł dalej. Głównym winowajcą powodzi jest zbyt duża ilość wody.

4

@Blantozaur Oby państwo nie wpadło na pomysł dopłaty do czegoś takiego. Nie ubezpieczasz się - jesteś sam sobie winny.

1

@FabianekMrozek Nie no, to oczywiste, że tuż po powodzi trzeba pomóc takim ludziom, bo nawet jak mają ubezpeiczenie, to nie zostanie ono wypłacone na drugi dzień.

Jednakże należy zastanowić się nad pomysłem dopłat od państwa na remont czy odbudowę domu. Przecież to powinno być pokrywane z ubezpieczenia. A jeżeli ktoś nie ubezpieczył się przed taką możliwością to cóż... było myśleć wcześniej.

11

@bartekvisca Można zacząć kręcić ujęcia do drugiego sezonu.

0

@ProMILs Hackowanie komputerów dostarcza komponentów do hacków a nie wszczepów.

16

@NeroTFP1 Może ma urodziny siostry we wrześniu czy coś.

4

Nie wiem kto jest głupszy. Ferran odwalają taką manianę czy ludzie, którzy twierdzą, że to nie jest czerwona kartka.

0

Sardynka to dzisiaj odpłynął.

4

Ogłośmy bankructwo, rozwiążmy wszystkie kontrakty, zacznijmy od okręgówki, postawmy na młodych. Za kilka lat się podniesiemy. Innej opcji nie ma, bo nic z tego już nie będzie.

0

@Sulimo No w porównaniu do Girony to jak najbardziej, ale już do Europejskiej topki trochę brakuje Barcelonie.

2

@Sulimo Barcelony też nie.

6

@shinthps Moim zdaniem wielu osobom się nie przelewa.

8

Największy ból jest wtedy, kiedy masz kilka odpowiedzi w różnych dyskusjach, ale wszystkie wyparowały.

1

@Sulimo Dieguez to już 3 raz robi tak idiotyczną kartkę. Co z tego, że potrafi zagrać podanie na 30 metrów do napastnika, jak nie umie bronić...

1

@Sulimo No tak jest, jak ściągasz 10 zawodników, a żadnego środkowego obrońcy, który umie bronić. Moim zdaniem Siemieniec jest nie do ruszenia do końca sezonu.

0

@Rewolucja123 Ale za to w Argentynie też mu ostatnio nie poszło, a jedyne co mu wychodzi to uderzanie w kamery.

1

Moim zdaniem można byłoby rozważyć rozwiązanie klubu Cracovii. Straty zostałyby wycenione na 2.50 zł. Jeżeli klub nie potrafi przeciwdziałać takim sytuacjom, to jest to kryminał.

1

@FcPortoFan1999 To niech jadą zagrać przy Słonecznej w Białymstoku.

1

@Sulimo

9

@pluszek No moim zdaniem łatwiej zbudować infrastrukturę antypowodziową w 8 lat rządzenia niż w niecały rok. Co nie zmienia faktu, że ktokolwiek by nie rządził i tak by nic z tym nie zrobił.

4

@clyde Przecież stan wody zaczął się podnosić od 13 do 16. Nie zabłysnęłaś.

2

@barcelonaLM Wisła Wisła Druga Liga!

13

@marcin62 Cholerni pracownicy mają czelność chorować. Kiedyś człowiekowi maszyna w fabryce urwała rękę to następnego dnia przychodził, aby nauczyć się obsługiwać ją stopą.

16

Mateu Chaos serio coś takiego powiedział? Jest coś o tym szerzej na stronie, bo nie widzę?



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?