6

To jak tam? Włoski, Angielski czy Serbski dzisiaj?

7

Czyli pewnie dopiero Niemcy go złapali...


2

Komentarz usunięty

6

@fart Golimy frajerów 5:0. Maszyny Flicka już nic nie zatrzyma.

3

@mordini123 Masz w linku z usosa - polonistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim.

No i możesz się nauczyć o strategiach queer, emancypacji, mainstreamie itd. Bardzo przydatna wiedza.

37

@AduŚ07 Nie pomagają - źle, ale jak pomagają to też źle.

4

@Kgorecki2500 Fajnie żyć w takim Białymstoku, gdzie poziom wody rzeki płynącej przez centrum miasta nie przekracza 40 cm przez cały rok. Trzymajcie się tam.

0

@draxidox @Pasiak @pt9 Jeszcze polecam porównać spalanie auta przy 150 km/h a przy 120km/h, bo różnica jest dosyć spora i niezbyt się opłaca jechać te 30km/h szybciej.

0

@OrangeFcb Graniczymy z Austrią? Czy coś mnie ominęło?

2

@Derean Zastanawiali się czy tym razem Polska będzie się dłużej bronić.

1

@Popitek12 CRsiedem GOAT? Jak najbardziej.

5

@Zdobywca Niesamowita historia, ale zostaw już Dodiego w spokoju.

8

@Sulimo Mocno, ale celnie o Realu Madryt.

7

@MichuZ44 Okradanie złodzieja nie jest kradzieżą. Pamiętajmy.

0

@jaras121 Kto tam by wiedział jaki pseudonim ma drużyna ze strefy spadkowej I ligi...

3

@takisobiektos Może mieszkał na terenie zalewowym i zbyt dosłownie wziął do siebie ewakuację.

5

@John_Doe @Kgorecki2500 @Rastafarnianin
Co za bzdury. Rosja do dnia dzisiejszego co chwilę grozi Polsce bombardowaniami miast, otwarcie mówi, że jest naszym wrogiem. Prowadzi z nami wojnę hybrydową poprzez satelickiego, ziemniaczanego przydupasa Łukaszenkę. Atakuje wolne, niepodległe państwa Gruzja, Ukraina, a także sieje zamęt np. w Mołdawii czy Afryce. Dodatkowo kłamie, wymyśla scenariusze w których to oni ratowali Polskę przed niemieckimi nazistami. Trzeba być skrajnie głupim człowiekiem, żeby bronić jakkolwiek Rosji i porównywać ich do Niemców.





Tymczasem Niemcy:


1

@tomek8756 "Trwają poszukiwania Łukasza Żaka, sprawcy wypadku w stolicy, w którym zginął 37-letni mężczyzna, a jego żona i dzieci zostały ciężko ranne. Przestępca ukrywa się, dlatego został za nim wystawiony list gończy. Szukają go policjanci z całej Polski. Jak dowiedział się Onet, sprawdzone zostały już wszystkie lotniska i wiadomo, że tą drogą z kraju nie uciekł. Ustaliliśmy także, że Żak był wielokrotnie karany przez różne sądy, siedział za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a do tego miał zakaz prowadzenia pojazdów za to, że... już wcześniej go złamał."

Państwo zbudowane z dykty i ulepione z odchodów. Chłop za coś takiego powinien siedzieć już dawno, a już na pewno po wypadku trafić od razu do aresztu, a następnego dnia powinien już czekać na niego wyrok 200 lat pozbawienia wolności z możliwością warunkowego zwolnienia po odsiedzeniu 150 lat.

1

@tristan87 Głowę, bo znając życie za ucięte łapy rentę otrzyma jeszcze od państwa.

1

@mmaciass Za 70k to można dostać używkę w super stanie, a samochód wyjeżdzający z salonu traci na starcie spory % z ceny. Nie rozumiem parcia na samochód z salonu w takiej sytuacji, szczególnie z takim budżetem.

1

@tristan87 Nie 3 a 2, a poza tym z taką grą to max 2 punkty przewiduję w tych meczach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Znowu trzeba będzie wołać pod trybunę Harrego Pottera. Wisła robi kolejny kroczek w kierunku II ligi.

0

@Kgorecki2500 No temu już nie dało się zapobiec, ale atak skoordynowany został doskonale. Lepsze taka akcja niż bombardowanie dzieci.


0

@Xaviball Eliminowanie i destabilizacja armii wroga, która de facto jest organizacją terrorystyczną, poprzez tak genialną akcję jak wybuchowe komunikatory? Absolutnie chylę czoła i mam nadzieję, że Polska też wejdzie na taki poziom.

0

@Kgorecki2500 No własnie te pagery to było wyposażenie członków Hezbollahu, służące do wewnętrznej komunikacji. Więc 99% ofiar to czynni członkowie Hezbollahu.

1

Izrael ma wiele za uszami, ale trzeba przyznać, że akcja z pagerami z niespodzianką, to mistrzostwo świata. Czapki z głów, żeby tak podejść wroga i zdestabilizować jego szeregi.


6

@Linnox @misterio @Danny Gaucho Ja wam chłopaki powiem, że ostatnio wychodziłem z domu to świeciło słońce, a jak wróciłem to nagle na niebie był tylko Księżyc!

0

@tristan87 Z jednej strony rozumie człowiek potrzebę zachowania prywatności, ale z drugiej strony jest to irytujące, bo człowiek nie umiera bez powodu w wieku 21 lat i pozostawia to pole do niepotrzebnych domysłów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?