Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Arsenal, jazda ze 115 zarzutami!
3
@AFA Wypowiadać to się możesz co najwyżej o warsztacie i to tylko w dobrym tonie. Rano za karę będziesz pompował opony ustami. Dostajesz 5 złotych dniówki i jeszcze narzekasz. Kiedyś to się człowiek cieszył, że ma co robić nawet bez wypłaty a teraz to w tyłkach się poprzewracało.
7
@ViscaelBarca2007 Nie no, najlepszy strzelec w historii reprezentacji Brazylii nie złapie się do top 100? W piłce klubowej zdobył wszystko, z repką Złoto Olimpijskie, na wygranym przez Brazylię Copa America nie zagrał przez kontuzję.
Moim zdaniem top 100 na luzie robi.
2
Łatwo, nawet blisko nie było.
1
Lechia gra tak jakby ktoś im pensje w końcu wypłacił.
2
I wracamy do punktu wyjścia xD
1
Piękna akcja Portugalczyków
4
@Popitek12 Mateu Chaos
0
@tusieQ Może po prostu napisać do pomocy technicznej?
0
No Zero Tituli, nie spodziewałem się, ale pozytywnie zaskoczyli.
3
@Sulimo Jaki klub taki kapitan i trener
0
Tak słabej Legii nie widziałem od jej meczu z Rakowem.
4
Feio do grudnia. Brawo Zero Tituli.
1
@TheNekro94 A z Romą 4:1
1
@Marian_Pazdzioch Oczywiście, że tak. Byłem w 2016 na Camp Nou i już wtedy było nieciekawie jeżeli chodzi o stan techniczny i wizualny obiektu. Teraz będzie piękny, nowoczesny stadion, który po prostu trzeba odwiedzić.
0
Korona już 0:2 w 12' xD
3
Rocha strzelił gola będąc znokautowanym przez Dziekońskiego.
https://x.com/polski_ligowiec/status/1837162179377659923
@FcPortoFan1999
5
@Lola120 Ja mam nadzieję, że po prostu zakontraktujemy porządnego bramkarza, który będzie umiał bronić i nie będziemy musieli czekać na to, aż 32 latek zacznie dobrze grać. Ter Stegen może sobie zostać w klubie, ale potrzebuje konkurencji na poziomie.
2
@ranger3120 W Japonii (1.30/kobieta) jest jeszcze mniejsza dzietność niż w Polsce (1.33/kobieta). Tam też sprowadzają śniadych inżynierów i chcą mieszać kultury? Tam też jest jakiś plan na obrzydzenie macierzyństwa i odejście od kościoła? Japonia też jest stracona?
A w Korei Płd. to już w ogóle dramat, bo wskaźnik na rok 2021 wskazywał 0.81 urodzeń/kobieta...
1
@Krystian1588 @Kgorecki2500 Tylko, że od 39' wrogów nam ubyło, a niektórzy stali się nawet sojusznikami i najważniejszymi partnerami handlowymi. Tylko jeden w dalszym ciągu grozi Polsce bombardowaniami i zbrojnie podbija inne kraje.
2
@TheNekro94 W sumie śmiesznie czyta się powyższą dyskusję, gdy od kilku lat odwiedzam wyłącznie hotele "Adult Only".
Podobnie jest np. w Suntago, przebywa człowiek wyłącznie w strefie +16, żeby odpocząć od dzieci i krzyków :D
6
@lioney10 Kto ci kazał stawiać na Sturm Graz?
2
@SelloutCrowd Bo jak nie wykopuje to podaje przeciwnikowi pod nogi? :D
6
@Peciak Czy ten "jeden słabszy mecz" jest teraz z Tobą w pokoju?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No jest parę niedociągnięć.
0
Tak jest, jedziemy. Maszyna rusza.
2
Można wyłączyć xDDDDDD
0
Ter Stegen się popisał xD
6
To jak tam? Włoski, Angielski czy Serbski dzisiaj?