1

Brawo Arsenal, jazda ze 115 zarzutami!

3

@AFA Wypowiadać to się możesz co najwyżej o warsztacie i to tylko w dobrym tonie. Rano za karę będziesz pompował opony ustami. Dostajesz 5 złotych dniówki i jeszcze narzekasz. Kiedyś to się człowiek cieszył, że ma co robić nawet bez wypłaty a teraz to w tyłkach się poprzewracało.

7

@ViscaelBarca2007 Nie no, najlepszy strzelec w historii reprezentacji Brazylii nie złapie się do top 100? W piłce klubowej zdobył wszystko, z repką Złoto Olimpijskie, na wygranym przez Brazylię Copa America nie zagrał przez kontuzję.

Moim zdaniem top 100 na luzie robi.

2

Łatwo, nawet blisko nie było.

1

Lechia gra tak jakby ktoś im pensje w końcu wypłacił.

2

I wracamy do punktu wyjścia xD

1

Piękna akcja Portugalczyków

4

@Popitek12 Mateu Chaos

0

@tusieQ Może po prostu napisać do pomocy technicznej?

0

No Zero Tituli, nie spodziewałem się, ale pozytywnie zaskoczyli.

3

@Sulimo Jaki klub taki kapitan i trener

0

Tak słabej Legii nie widziałem od jej meczu z Rakowem.

4

Feio do grudnia. Brawo Zero Tituli.

1

@TheNekro94 A z Romą 4:1

1

@Marian_Pazdzioch Oczywiście, że tak. Byłem w 2016 na Camp Nou i już wtedy było nieciekawie jeżeli chodzi o stan techniczny i wizualny obiektu. Teraz będzie piękny, nowoczesny stadion, który po prostu trzeba odwiedzić.

0

Korona już 0:2 w 12' xD

3

Rocha strzelił gola będąc znokautowanym przez Dziekońskiego.

https://x.com/polski_ligowiec/status/1837162179377659923

@FcPortoFan1999

5

@Lola120 Ja mam nadzieję, że po prostu zakontraktujemy porządnego bramkarza, który będzie umiał bronić i nie będziemy musieli czekać na to, aż 32 latek zacznie dobrze grać. Ter Stegen może sobie zostać w klubie, ale potrzebuje konkurencji na poziomie.

2

@ranger3120 W Japonii (1.30/kobieta) jest jeszcze mniejsza dzietność niż w Polsce (1.33/kobieta). Tam też sprowadzają śniadych inżynierów i chcą mieszać kultury? Tam też jest jakiś plan na obrzydzenie macierzyństwa i odejście od kościoła? Japonia też jest stracona?

A w Korei Płd. to już w ogóle dramat, bo wskaźnik na rok 2021 wskazywał 0.81 urodzeń/kobieta...

1

@Krystian1588 @Kgorecki2500 Tylko, że od 39' wrogów nam ubyło, a niektórzy stali się nawet sojusznikami i najważniejszymi partnerami handlowymi. Tylko jeden w dalszym ciągu grozi Polsce bombardowaniami i zbrojnie podbija inne kraje.

2

@TheNekro94 W sumie śmiesznie czyta się powyższą dyskusję, gdy od kilku lat odwiedzam wyłącznie hotele "Adult Only".

Podobnie jest np. w Suntago, przebywa człowiek wyłącznie w strefie +16, żeby odpocząć od dzieci i krzyków :D

6

@lioney10 Kto ci kazał stawiać na Sturm Graz?

2

@SelloutCrowd Bo jak nie wykopuje to podaje przeciwnikowi pod nogi? :D

6

@Peciak Czy ten "jeden słabszy mecz" jest teraz z Tobą w pokoju?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No jest parę niedociągnięć.

0

Tak jest, jedziemy. Maszyna rusza.

2

Można wyłączyć xDDDDDD

0

Ter Stegen się popisał xD

6

To jak tam? Włoski, Angielski czy Serbski dzisiaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?