La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

5

Ja mam nadzieję, że Marc znowu zamknie usta wszystkim krytykom i będziemy go nazywać ścianą. Już tak było i czuje, że znowu się to powtórzy!

1

@Lola120 Pewnie że tak. Teraz jest gorzej, ale on ma przed sobą jeszcze z 6 lat grania na wysokim poziomie i też myślę, że jeszcze będzie murem nie do przebicia.

5

@Lola120 Ja mam nadzieję, że po prostu zakontraktujemy porządnego bramkarza, który będzie umiał bronić i nie będziemy musieli czekać na to, aż 32 latek zacznie dobrze grać. Ter Stegen może sobie zostać w klubie, ale potrzebuje konkurencji na poziomie.

0

@Lola120 obawiam się, że to już się nie wydarzy

1

@Hosh Zgadzam się konkurencja jest potrzebna i szkoda, że nie udało się kogoś pozyskać bo jak gra Peña już można było zauważyć...

0

@KamQiX Nie no 6 lat grania? No Szanujmy się. To nie może być tak że chlop ma na zmianę 1 dobry sezon I dwa średnie. I tak o sobie być nr 1 bez konkurencjim

0

@PatrykBarca Chodzi mi o to, że bramkarze dłużej potrafią utrzymać wysoki poziom i w wieku 38 lat będzie mógł dopiero myśleć o zakończeniu kariery. Neuer do tej pory gra na wysokim poziomie. Buffon tym bardziej długo dawał radę.

0

@KamQiX Neuer to jest poziom wyżej od Stegena co pokazuje kadra.

Wiadomo ze mogą. Ale nie o to chodzi żeby trzymać bramkarza z forma w kratkę albo słaba bo ma przed sobą kilka lat do emerytury...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?