0

@Sulimo Gościa odpaliła Wisła, bo był za słaby, a jak usłyszał o zainteresowaniu Jagi to spakował się i na własny koszt pojechał do Białegostoku xD

1

Ależ obrona Piasta kryminał odwaliła xD

Ale akcja Villara fajna.

0

@FcPortoFan1999 A kogo on tutaj ogląda xD Chyba jedynie Skrzypczaka, który z tej obrony jest najlepszy.

4

@Sulimo Oglądałem. Obrona Korony wyglądała gorzej niż Jagiellonii a to już niezły wyczyn xD

0

@Ogorinho1974 Nie znam żadnego Sergio Roberto

1

Spalony będzie raczej

0

Co człowiek liczy na spadek Korony to zawsze ktoś ich pod tlen musi podpiąć xd

4

@Culer9002 Numerem 1 to on może być. ale na liście bramkarzy z największą ilością straconych bramek na mecz.

0

@marcin62 A gdyby tak zamienić i zamiast Niemcy wstawić Rosja, a zamiast Rosja wstawić Ukraina. Adminowi tego profilu error 303 wyskoczy.

13

@Kapitan hawk Całe szczęście, że adblock skutecznie uniemożliwia mi przeczytanie tego bełkotu.

5

@Hosh Cholera, źle mi się wkleiło, sorry.


5

Jak myślicie, kiedy ogłoszenie Wojtka? W poniedziałek po testach medycznych? Skoro padło już here we go, to nie ma wyjścia.


31

Moim zdaniem w tamtej akcji to był karny dla Realu Madryt.

1

Dżamal jesteś piękny

3

Całe szczęście, że Pena ostatecznie zakończył jakiekolwiek dywagacje o jego występach w 1 składzie po przyjściu Wojtka.

3

Balde odwalił Bartre

0

Legia zdobywa cenny 1 punkt na trudnym terenie z parodystą na ławce, ale ludzie napiszą, że to jakiś kryzys czy coś.

0

@FcPortoFan1999 Ktoś tam La Bambę odpalił i poczytał rozmowę.

3

Śląsk po tym meczu to na piechotę powinien wracać.

7

Hahhahahahah Motor xDDDDDDD

2

@Mattems Przecież reprezentacja La Bamby rozniosłaby Barcę Femeni.

0

@FcPortoFan1999 Nie strzelili nawet bramki Jagielloni, wtopili ze Stalą a teraz ze Śląskiem. Duży kryzys.

0

Motor Lublin w tydzień 3 razy w czapę? Może odratują jeszcze sytuację...

@FcPortoFan1999

1

@Masnymichael Nie liczy się rozmiar a technika.

11

Drzewo wymusiło pierwszeństwo na bezpiecznie i przepisowo jadącym Audi.


0

@tomek8756 Dobra dobra, kiedy stream z basenu?

3

@MesQueUnClub96 Mam wrażenie, że im człowiek starszy tym bardziej konserwatywny.

1

@Arden Ja do teraz nie umiem skakać na skakance xD

@NeroTFP1 W życiu może 2 razy kozłowałem piłką, bo gra w koszykówkę jest dla mnie całkowitą abstrakcją przy wzroście 1.73m. Nie ma chyba bardziej dyskryminującego sportu drużynowego.

33

@Sulimo Ja wszystko rozumiem, ale trzymać serwery notatnika pod ziemią i jeszcze nie zabezpieczyć ich przed wybuchem... ogromna nieodpowiedzialność.

11

@DiSBlaDE Na 100% czytał La Bambę od 10 lat, ale dopiero teraz założył konto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?