Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Gościa odpaliła Wisła, bo był za słaby, a jak usłyszał o zainteresowaniu Jagi to spakował się i na własny koszt pojechał do Białegostoku xD
1
Ależ obrona Piasta kryminał odwaliła xD
Ale akcja Villara fajna.
0
@FcPortoFan1999 A kogo on tutaj ogląda xD Chyba jedynie Skrzypczaka, który z tej obrony jest najlepszy.
4
@Sulimo Oglądałem. Obrona Korony wyglądała gorzej niż Jagiellonii a to już niezły wyczyn xD
0
@Ogorinho1974 Nie znam żadnego Sergio Roberto
1
Spalony będzie raczej
0
Co człowiek liczy na spadek Korony to zawsze ktoś ich pod tlen musi podpiąć xd
4
@Culer9002 Numerem 1 to on może być. ale na liście bramkarzy z największą ilością straconych bramek na mecz.
0
@marcin62 A gdyby tak zamienić i zamiast Niemcy wstawić Rosja, a zamiast Rosja wstawić Ukraina. Adminowi tego profilu error 303 wyskoczy.
13
@Kapitan hawk Całe szczęście, że adblock skutecznie uniemożliwia mi przeczytanie tego bełkotu.
5
@Hosh Cholera, źle mi się wkleiło, sorry.
5
Jak myślicie, kiedy ogłoszenie Wojtka? W poniedziałek po testach medycznych? Skoro padło już here we go, to nie ma wyjścia.
31
Moim zdaniem w tamtej akcji to był karny dla Realu Madryt.
1
Dżamal jesteś piękny
3
Całe szczęście, że Pena ostatecznie zakończył jakiekolwiek dywagacje o jego występach w 1 składzie po przyjściu Wojtka.
3
Balde odwalił Bartre
0
Legia zdobywa cenny 1 punkt na trudnym terenie z parodystą na ławce, ale ludzie napiszą, że to jakiś kryzys czy coś.
0
@FcPortoFan1999 Ktoś tam La Bambę odpalił i poczytał rozmowę.
3
Śląsk po tym meczu to na piechotę powinien wracać.
7
Hahhahahahah Motor xDDDDDDD
2
@Mattems Przecież reprezentacja La Bamby rozniosłaby Barcę Femeni.
0
@FcPortoFan1999 Nie strzelili nawet bramki Jagielloni, wtopili ze Stalą a teraz ze Śląskiem. Duży kryzys.
0
Motor Lublin w tydzień 3 razy w czapę? Może odratują jeszcze sytuację...
@FcPortoFan1999
1
@Masnymichael Nie liczy się rozmiar a technika.
11
Drzewo wymusiło pierwszeństwo na bezpiecznie i przepisowo jadącym Audi.
0
@tomek8756 Dobra dobra, kiedy stream z basenu?
3
@MesQueUnClub96 Mam wrażenie, że im człowiek starszy tym bardziej konserwatywny.
1
@Arden Ja do teraz nie umiem skakać na skakance xD
@NeroTFP1 W życiu może 2 razy kozłowałem piłką, bo gra w koszykówkę jest dla mnie całkowitą abstrakcją przy wzroście 1.73m. Nie ma chyba bardziej dyskryminującego sportu drużynowego.
33
@Sulimo Ja wszystko rozumiem, ale trzymać serwery notatnika pod ziemią i jeszcze nie zabezpieczyć ich przed wybuchem... ogromna nieodpowiedzialność.
11
@DiSBlaDE Na 100% czytał La Bambę od 10 lat, ale dopiero teraz założył konto.