19

@MichuZ44 Pff, w wieku 17 lat nie mieć jeszcze miliona na koncie i własnego mieszkania. Banda nieudaczników życiowych.

2

@icon3520 Położenie geograficzne USA w znacznym stopniu sprzyja powstawaniu tornad i huraganów, jednak zjawiska te mogą się nasilać i występować częściej m.in. ze względu na ocieplenie klimatu.

Więc trudno jest odpowiedzieć na tak zadane pytanie.

4

@Ojciec5tkidzieci Ja całkowicie rozumiem takie podejście Polaków, chociaż nie pochwalam wpisów typu "dobrze, że zdechli"

Ruscy to jest naród, który wybiera takich a nie innych przywódców, jest całkowicie niereformowalny. Nic się nie zmienił od czasu 2 WŚ.

Rosja to kraj, który grozi Polsce atakiem atomowym i destabilizuje, atakuje hybrydowo mój kraj. Im ma mniej ludzi, którzy mogą zaatakować mój kraj, tym lepiej, bo jest to jawny wróg mojej ojczyzny.

13

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe z czego wynika taka nienawiść do ruskich. Pewnie nie z tego, że mordują, gwałcą, napadają inne narody, grożą Polsce atakiem atomowym, prowadzą z nami wojnę hybrydową, wymordowali nasze elity, wywieźli tysiące rodaków na wypizdowie, zakłamują historię udając, że nie atakowali nas 1939' a później przez ponad 40 lat kradli i ciemiężyli Polskę i inne narody.

A poza tym uważam, że Rosja powinna zostać zniszczona.

2

@FcPortoFan1999 Nie zdziwiłbym się, gdyby reprezentacja La Bamby rozwaliła triumfatorki żeńskiej LM.

5

7

Widać, że wzorują się na mistrzach z Białegostoku. Brakuje tylko Kuchni Vikinga.



https://pbs.twimg.com/media/GZdMxyQWEAAlEv6?format=jpg&name=medium

0

@Muszynianka Ja czekam 10 dni. Idź do sądu. Nie warto czekać, jutro sam idę do sądu, bo człowieka krew zaleje z tą "digitalizacją". Mam 14 dni na złożenie papierów wraz z zaświadczeniem o niekaralności, a Ci na start w e-krk piszą, że czas oczekiwania może być wydłużony do 20 dni xD

1

@Patrykl145 Zależy jak długo Pedri będzie na topie.

3

@Kondziubarca Karasie jedzą gówno. Czy to dobra odpowiedź?

2

@Kgorecki2500 zieloni 2500

2

@AduŚ07 Potwierdzam, uciekł mi.

16

@Janas11224 @VegetaPolska patrz i się ucz

16

@FcPortoFan1999 Żeby już się długo nie męczył.

1

@MessiForeverTheBest Dostęp w cenie biletu do baru z drinkami, nie oznacza, że drinki są w cenie.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Ja czasami sobie popykam w Europę Universalis IV. Nic tak nie relaksuje jak pozbycie się Niemców, Francuzów i Rosji z Europy.

https://zapodaj.net/plik-hfCA0mMZw1

6

@pluszek Z faktami się nie dyskutuje. Nie ma żadnego racjonalnego powodu, żeby kobiety przechodziły na emeryturę wcześniej niż mężczyźni. Szczególnie, że statystyki jednoznacznie wskazują, że mężczyźni żyją krócej, a normy BHP dopuszczają znacznie większe eksploatowanie ciała płci męskiej.

Jedyne ustępstwa na jakie powinno zgodzić się społeczeństwo to przypadek w którym kobieta urodzi 3 i więcej dzieci. Wówczas powinna otrzymywać prawo do wcześniejszej emerytury.

@maroon Pracują ciężej to znaczy, że np. przepisy BHP dopuszczają jawną dyskryminację mężczyzn ze względu na uwarunkowania biologiczne. Okej, kobiety nie są przystosowane biologicznie do noszenia ciężarów?. Ale to, że mężczyźni żyją krócej już nie jest w żaden sposób zrekompensowane.

"Dopuszczalna masa przedmiotów podnoszonych i przenoszonych przez jednego pracownika wynosi: dla kobiet – 12 kg w przypadku pracy stałej oraz 20 kg w przypadku pracy dorywczej, dla mężczyzn – 30 kg w przypadku pracy stałej oraz 50 kg w przypadku pracy dorywczej."

31

@Deviler Oczywiście. Będziesz mógł zabierać swojego chłopaka na nocne przejażdżki

3

@pluszek Zbrodnią jest ustanowienie wyższego wieku emerytalnego dla mężczyzn. Szczególnie, że żyją dłużej i pracują ciężej niż kobiety.

14

Myślę, że powinniśmy co tydzień podpisywać jakiegoś Polaka, żeby Robercik chciał się popisywać hattriczkami jak przed Wojtkiem.

4

@Rhaan Gdzie wyjedziesz jak za 20 lat sytuacja w Europie będzie wszędzie identyczna, a jedyne rodziny, które będą utrzymywać dzietność powyżej 1.5 to rodziny muzułmańskie? :D

Przecież identyczny problem z dzietnością ma każdy kraj w Europie z wyjątkiem tych słabo rozwiniętych oraz tych, które sprowadziły inżynierów. Większość państw, jeżeli nie każdy, będzie musiał wprowadzić podobne przepisy, które wręcz wymuszają rodzenie dzieci. No chyba, że zastąpimy rdzenną ludność przybyszami ze wchodu i południa, bo akurat oni utrzymują wysoką dzietnośc.

8

@TheNekro94 Normalnie. Tak jak się wymusza wszystko inne w państwach. Narzucenie dużych podatków, utrudnienie dostępu do usług publicznych, brak dopłat, brak benefitów dla bezdzietnych do x roku życia. Po prostu wprowadzenie takich przepisów, żeby życie bez dzieci było utrudnione i nieopłacalne.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że państwo wyludniające się w takim tempie upadnie i rządzący w końcu nie będą mieli wyjścia. Trzeba się na to przygotować.

4

@Kgorecki2500 Jeszcze nie teraz, ale za 10-15 lat rozpoczną się poważne debaty nad wprowadzeniem przepisów prawnych, które wymuszają rodzenie minimum 1-2 dzieci.

1

@Kapitan hawk Prawdziwe Gran Derbi a nie żadne podrabiane.

70

Bardzo mnie cieszy stabilna forma Peni. W każdym meczu konsekwentnie udowadnia, że nie nadaje się na pierwszego bramkarza. Dzięki temu nie marnujemy czasu jakiekolwiek debaty o tym, kto powinien bronić.

4

Pierwszy raz użyłem opcji zablokuj i ignoruj.

1

Aubameyag by strzelił ładniejszego hattricka.

0

Cracovia w dzisiejszym sparingu chciała przepracować odrabianie strat, dlatego zaczęli grać od 9 minuty i stanu 0:2. Jak widać, doskonale im poszło.

@Sulimo @FcPortoFan1999

1

Najgorszy wicemistrz Polski od czasu orogenezy hercyńskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?