1

@La Pulgaa Swego czasu bywałem wiele razy. Koszulki szaliki, niektórzy nawet hymn śpiewali :D

6

@Herato Nie wszyscy też wiedzą, ale Luis Suarez wygrał Złotą Piłkę.

0

@Kgorecki2500 Myślę, że będzie katolikiem.

0

@tbas Dundee United. Mamy z nimi bilans 0:0:4.

1

Wojtek by to wyjął.

3

1

@Sulimo To jest DNA Pogoni.

0

Jednak zero tituli to największe pośmiewisko tego kraju xD

1

Uff spalony. Zero tituli uratowane xD

15

@Arden Kiedy 3-dniowa operacja specjalna wyszła ci tak dobrze, że po ponad 2 latach walk musisz ściągać 12 tysięcy koreańczyków xD

No może i na Ukrainie nie wyszło, ale za to Finlandia i Szwecja weszły do NATO.

1

GKS - Śląsk to mecz dla prawdziwych koneserów.

7

Dobry ten Messi. Ciekawe czy wygrałby u nas rywalizację z Ferranem.

3

Podpisaliście już petycję?



https://www.ipetitions.com/petition/do-not-strat-inaki-pena-vs-bayern-munich-and-real

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@NeroTFP1 Cholera, a mój zegarek już wczoraj tak pokazywał.

1

@MOLESTA Real w nazwie zobowiązuje

0

@pete Skąd takie błędne przeświadczenie, że towar będący przedmiotem umowy sprzedaży osób fizycznych nie podlega rękojmi? :D

Każdy sprzedający niezależnie od tego, czy jest osobą fizyczną, os. fiz. prowadzącą działalność gospodarczą, czy osobą prawną, odpowiada z tytułu rękojmi. Nie jest co prawda tak korzystna jak wobec przedsiębiorcy, ale nadal daje możliwość dochodzenia roszczeń.

0

Gol stadiony świata teraz xD

0

@Cvzx Oczywiście, nawet pani Basia sprzedająca truskawki na targu odpowiada z tytułu rękojmi. Art. 556-576 kc.

https://konsument.gov.pl/reklamacja-rekojmia-a-gwarancja/

0

@clyde I żeby umówić wizytę w tę sobotę trzeba będzie rezerwować termin z rocznym wyprzedzeniem xD

1

@Adran360 W Lubinie to dopiero mecz będzie kolego. No chyba, że jesteś jasnowidzem i przewidujesz jak zagrają Zagłębie i Jaga.

0

@Cvzx W sumie to gwarancja nie jest potrzebna, bo i tak odpowiada za wady z tytułu rękojmi.

0

@mkord Nie no, teraz to przesadziłeś.

1

Neymar z Ekstraklasy


4

@Pedri16Future Świat gdyby został przyjęty do szkoły malarskiej:

1

Urbański ależ rainbow xDD

4

@wojopancer Myślę, że Ewa Pajor miałaby problem z grą w Coco Jambo Warszawa.

1

@wojopancer "Słuchaj, stój przy linii i nie przeszkadzaj chłopakom."

12

@xvcWinterSoldier Do emerytury mu przejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?