Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aubameyag by strzelił ładniejszego hattricka.
0
Cracovia w dzisiejszym sparingu chciała przepracować odrabianie strat, dlatego zaczęli grać od 9 minuty i stanu 0:2. Jak widać, doskonale im poszło.
@Sulimo @FcPortoFan1999
1
Najgorszy wicemistrz Polski od czasu orogenezy hercyńskiej.
0
@Fenelon Czyli można powiedzieć, że w tej kwestii, Toyocie wystarczy gaz, hamulec i sprzęgło. Więcej nie potrzeba.
3
@Kgorecki2500 To już nie jest nawet protokół 4.76% To już jest protokół 0,476%
5
@Herato Piłkarze, którzy grali w Barcelonie i byli lepsi od Lewandowskiego. Brakuje tylko Aubameyanga.
0
@BorzyKrzys Trzeba przyznać, że chłop dosłownie ma jaja ze stali.
0
@marcinbarca1984 Lepiej do piekla, bo więcej znajomych.
41
Tego wszyscy potrzebowaliśmy:
2
Kurna płacze hahahha
0
Dziwię się że taki rzut zapaśniczy bez piłki nie jest sprawdzany na czerwoną kartkę
1
@Pnog37 jakie dowiezie, jazda z Duńczykami
1
Jaka kartkę on sprawdza xD Białe stroje to już szukają wałków? XD
2
Pululululululululu
4
@Bernard777 Ja mam nadzieję, że jak najdłużej będzie trenował Legię.
8
Ciężkie jest życie kibica Realu Madryt. Gdziekolwiek w aktualną tabelę nie spojrzysz, tam Barcelona nad nimi.
0
Włochu, kończ ten mecz!
1
Wstyd zremisować z zespołem, który przyjmuje 4 bramki od Benfici.
2
Kaan Caliskaner, Jagielloński agent, nie strzela karnego i Motor Lublin odpada z Pucharu Polski, przegrywając z Unią Skierniewice.
@Sulimo @FcPortoFan1999
4
@Kgorecki2500 Ja bym poczekał, bo może na 1 ligę jakieś ładniejsze przygotują.
0
@mrboom Gruby Suarez w Barcelonie też dawał radę :D
2
@capricornusjrk Bo to była lewica a nie "lewactwo".
13
@mrboom Suarez też potrafił minąć 2-3 zawodników i robić wiatr. To zupełnie inny typ napastnika niż Lewy czy Haaland.
16
Ferran jest w tak złej formie, że przerosło by go nawet przyniesienie Szczęsnemu fajek z kiosku.
2
Chętnie zobaczyłbym Ferrana Torresa w Jagiellonii Białystok.
1
O matko, ale fart xD
4
Zdejmij tego sardynkę, bo nie wyrobie...
0
Kocham komentarz tego ziomka z Włoch. Odwróciłem się i nawet nie wiedziałem, że bramka jest. Kompletnie bez emocji haha
3
Komentarz Włocha jest wybitny. Zero emocji, jakby czytał książkę haha
0
Dzisiaj jednak włoski, a nie serbski.