1

Aubameyag by strzelił ładniejszego hattricka.

0

Cracovia w dzisiejszym sparingu chciała przepracować odrabianie strat, dlatego zaczęli grać od 9 minuty i stanu 0:2. Jak widać, doskonale im poszło.

@Sulimo @FcPortoFan1999

1

Najgorszy wicemistrz Polski od czasu orogenezy hercyńskiej.

0

@Fenelon Czyli można powiedzieć, że w tej kwestii, Toyocie wystarczy gaz, hamulec i sprzęgło. Więcej nie potrzeba.

3

@Kgorecki2500 To już nie jest nawet protokół 4.76% To już jest protokół 0,476%

5

@Herato Piłkarze, którzy grali w Barcelonie i byli lepsi od Lewandowskiego. Brakuje tylko Aubameyanga.

0

@BorzyKrzys Trzeba przyznać, że chłop dosłownie ma jaja ze stali.

0

@marcinbarca1984 Lepiej do piekla, bo więcej znajomych.

41

Tego wszyscy potrzebowaliśmy:


2

Kurna płacze hahahha

0

Dziwię się że taki rzut zapaśniczy bez piłki nie jest sprawdzany na czerwoną kartkę

1

@Pnog37 jakie dowiezie, jazda z Duńczykami

1

Jaka kartkę on sprawdza xD Białe stroje to już szukają wałków? XD

2

Pululululululululu

4

@Bernard777 Ja mam nadzieję, że jak najdłużej będzie trenował Legię.

8

Ciężkie jest życie kibica Realu Madryt. Gdziekolwiek w aktualną tabelę nie spojrzysz, tam Barcelona nad nimi.

0

Włochu, kończ ten mecz!

1

Wstyd zremisować z zespołem, który przyjmuje 4 bramki od Benfici.

2

Kaan Caliskaner, Jagielloński agent, nie strzela karnego i Motor Lublin odpada z Pucharu Polski, przegrywając z Unią Skierniewice.

@Sulimo @FcPortoFan1999

4

@Kgorecki2500 Ja bym poczekał, bo może na 1 ligę jakieś ładniejsze przygotują.

0

@mrboom Gruby Suarez w Barcelonie też dawał radę :D

2

@capricornusjrk Bo to była lewica a nie "lewactwo".

13

@mrboom Suarez też potrafił minąć 2-3 zawodników i robić wiatr. To zupełnie inny typ napastnika niż Lewy czy Haaland.

16

Ferran jest w tak złej formie, że przerosło by go nawet przyniesienie Szczęsnemu fajek z kiosku.

2

Chętnie zobaczyłbym Ferrana Torresa w Jagiellonii Białystok.

1

O matko, ale fart xD

4

Zdejmij tego sardynkę, bo nie wyrobie...

0

Kocham komentarz tego ziomka z Włoch. Odwróciłem się i nawet nie wiedziałem, że bramka jest. Kompletnie bez emocji haha

3

Komentarz Włocha jest wybitny. Zero emocji, jakby czytał książkę haha

0

Dzisiaj jednak włoski, a nie serbski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?