1

@kosmos91 Ja tam kupowania sędziów nie zazdroszczę realowi.

0

@Destroyer_of_Worlds No pod koniec października to czyli byłby gotów na Sevillę. Rozumiem, że właśnie to Barca miała na myśli, że po przerwie na kadrę byłby już w 100% gotowy grać w pierwszym składzie.

@aldewir Może być zgłoszony.

0

@FcPortoFan1999 Za to po południu ekstraklasowe kluby zagrały partidazo xD

1

@Gonzo_LZS Ok, zadzwonimy do pana jak będziemy potrzebowali więcej opinii.

0

Jeszcze nie włączyłem a już nie mam po co włączać.

5

@VegetaPolska No ogólnie kibicowanie realowi wiąże się z brakiem rozumu i godności człowieka, więc wybaczamy.

3

@Pnog37 Proszę bardzo.

1

@Kgorecki2500 Co zakończył? Bo kariera to za dużo powiedziane xD

1

@Luciano99 Zapomniałeś dodać, że były używane i rocznie robiły 100 tysięcy kilometrów.

11

Będzie fichado panie i panowie. Ostateczny dowód.


1

@Stinger_ Z całą pewnością wrocławski stadion będzie perełką 1 ligi.

0

@clyde No jakby mieli takie postulaty przed wyborami, że chcą sprzedać Polskę i ludzie nadal by na nich zagłosowali, to właśnie tego bym od nich oczekiwał - realizacji postulatów. Na tym polega demokracja, że ludzie głosują na polityków, którzy mają określony światopogląd i postulaty. Pretensje powinny być skierowane wyłącznie do wybierających a nie wybieranych.

6

Ciężko będzie znaleźć taki telefon xD
@FcPortoFan1999 @Sulimo

30

@norbi77 A Real to złodziejski i obrzydliwy klub zarówno dla młodych, starych jak i ludzi w średnim wieku.

0

@clyde Ja tam nie mam do nich pretensji. Zagłosowali zgodnie ze swoim światopoglądem. Pretensje można mieć wyłącznie do ludzi, którzy ich wybrali do PE.

4

Dawać Szczęsnego i Krychowiaka do kompletu. Ależ to będzie chodziło.

3

@Pawel13sz Tak to sobie wyobrażam.

1

@siuuu @Faro "Oszukiwanie oszusta nie jest oszustwem" ~ Hosh

Jazda ze złodziejami z EA, dość okradania Polaków i ustawiania im najwyższych cen.

1

@BTW Co do zbiorników to kwestia dyskusyjna.

Co do kwestii ubezpieczenia - jeżeli Cię nie było stać i faktycznie wykażesz to odpowiednimi dokumentami proszę bardzo, jestem za całkowitą pomocą.

Jeżeli było Cię stać na ubezpieczenie a mimo to się nie ubezpieczyłeś to nie należy ci się nawet złamany grosz.

4

Dopiero 12:30 a już polecieli Fornalik i Moskal. Miejmy nadzieję, że Feio pozostanie jak najdłużej na stanowisku.

1

@Sulimo To i tak szacun, że robił liczby, gdy Barca grała bez ładu i składu. Wydaje mi się, że w tym sezonie zrobi lepsze liczby niż za Xaviego.

0

@Sulimo Prawda jest taka, że wystarczy trener z pomysłem na Raphinhę, żeby ten zaczął dobrze grać. Za Xaviego Brazylijczyk wydawał się zagubiony.

28

Minęło już 8 godzin od kontuzji Ter Stegena, a dalej nie ogłosili Wojciecha Szczęsnego.

#LaportaOut

5

@krol211 I dobrze. Ukradliśmy Leganes Braithwaite'a a ci zostali bez napastnika i spadli xD

3

@MOLESTA Myślę, że większy wstyd to mieć 115 zarzutów.

5

@macio_944 Szczęsny come to Barcelona!!!111

3

@KamQiX Musi trochę rozruszać kości, ale poradzi sobie.

13

@KamQiX To już lepiej wykopać Lwa Yaszyna.

1

@Sulimo Odpowiedź jest prosta. Śląsk nie myślał. Niech lecą z do 1 ligi. Szkoda tylko kapibar z zoo.

3

Przypominam, że Szczęsny wystąpił w teledysku Maty do piosenki pt. Lloret de Mar. Lloret de Mar jest to miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Stamtąd już niedaleko do Barcelony.

Nie ma przypadków, są tylko znaki.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?