Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kosmos91 Ja tam kupowania sędziów nie zazdroszczę realowi.
0
@Destroyer_of_Worlds No pod koniec października to czyli byłby gotów na Sevillę. Rozumiem, że właśnie to Barca miała na myśli, że po przerwie na kadrę byłby już w 100% gotowy grać w pierwszym składzie.
@aldewir Może być zgłoszony.
0
@FcPortoFan1999 Za to po południu ekstraklasowe kluby zagrały partidazo xD
1
@Gonzo_LZS Ok, zadzwonimy do pana jak będziemy potrzebowali więcej opinii.
0
Jeszcze nie włączyłem a już nie mam po co włączać.
5
@VegetaPolska No ogólnie kibicowanie realowi wiąże się z brakiem rozumu i godności człowieka, więc wybaczamy.
3
@Pnog37 Proszę bardzo.
1
@Kgorecki2500 Co zakończył? Bo kariera to za dużo powiedziane xD
1
@Luciano99 Zapomniałeś dodać, że były używane i rocznie robiły 100 tysięcy kilometrów.
11
Będzie fichado panie i panowie. Ostateczny dowód.
1
@Stinger_ Z całą pewnością wrocławski stadion będzie perełką 1 ligi.
0
@clyde No jakby mieli takie postulaty przed wyborami, że chcą sprzedać Polskę i ludzie nadal by na nich zagłosowali, to właśnie tego bym od nich oczekiwał - realizacji postulatów. Na tym polega demokracja, że ludzie głosują na polityków, którzy mają określony światopogląd i postulaty. Pretensje powinny być skierowane wyłącznie do wybierających a nie wybieranych.
6
Ciężko będzie znaleźć taki telefon xD
@FcPortoFan1999 @Sulimo
30
@norbi77 A Real to złodziejski i obrzydliwy klub zarówno dla młodych, starych jak i ludzi w średnim wieku.
0
@clyde Ja tam nie mam do nich pretensji. Zagłosowali zgodnie ze swoim światopoglądem. Pretensje można mieć wyłącznie do ludzi, którzy ich wybrali do PE.
4
Dawać Szczęsnego i Krychowiaka do kompletu. Ależ to będzie chodziło.
3
@Pawel13sz Tak to sobie wyobrażam.
1
@siuuu @Faro "Oszukiwanie oszusta nie jest oszustwem" ~ Hosh
Jazda ze złodziejami z EA, dość okradania Polaków i ustawiania im najwyższych cen.
1
@BTW Co do zbiorników to kwestia dyskusyjna.
Co do kwestii ubezpieczenia - jeżeli Cię nie było stać i faktycznie wykażesz to odpowiednimi dokumentami proszę bardzo, jestem za całkowitą pomocą.
Jeżeli było Cię stać na ubezpieczenie a mimo to się nie ubezpieczyłeś to nie należy ci się nawet złamany grosz.
4
Dopiero 12:30 a już polecieli Fornalik i Moskal. Miejmy nadzieję, że Feio pozostanie jak najdłużej na stanowisku.
1
@Sulimo To i tak szacun, że robił liczby, gdy Barca grała bez ładu i składu. Wydaje mi się, że w tym sezonie zrobi lepsze liczby niż za Xaviego.
0
@Sulimo Prawda jest taka, że wystarczy trener z pomysłem na Raphinhę, żeby ten zaczął dobrze grać. Za Xaviego Brazylijczyk wydawał się zagubiony.
28
Minęło już 8 godzin od kontuzji Ter Stegena, a dalej nie ogłosili Wojciecha Szczęsnego.
#LaportaOut
5
@krol211 I dobrze. Ukradliśmy Leganes Braithwaite'a a ci zostali bez napastnika i spadli xD
3
@MOLESTA Myślę, że większy wstyd to mieć 115 zarzutów.
5
@macio_944 Szczęsny come to Barcelona!!!111
3
@KamQiX Musi trochę rozruszać kości, ale poradzi sobie.
13
@KamQiX To już lepiej wykopać Lwa Yaszyna.
1
@Sulimo Odpowiedź jest prosta. Śląsk nie myślał. Niech lecą z do 1 ligi. Szkoda tylko kapibar z zoo.
3
Przypominam, że Szczęsny wystąpił w teledysku Maty do piosenki pt. Lloret de Mar. Lloret de Mar jest to miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Stamtąd już niedaleko do Barcelony.
Nie ma przypadków, są tylko znaki.