Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sardynka będzie miał okazję, żeby coś udowodnić.
0
@bartas97 Nie można się cieszyć z cudzego nieszczęścia, więc powiem tylko, że mieliśmy dzisiaj ładną pogodę.
3
Aubameyang zapakowałby w okno.
9
Może i Kiwior słabo broni, ale za to nie umie rozgrywać. A dodatkowym atutem jest to, że nie gra w klubie. Piłkarz kompletny.
0
Co ten Syn Roberta się sapie. Polska to nie United, że łatwo nas opykają.
2
@JordiAlbion i cyk do gabloty
7
Panie Januszu, nieeee!
4
@FabianekMrozek Miejmy nadzieję, żeby stan zdrowia Zbigniewa Ziobro poprawił się na tyle, aby jeszcze przez wiele długich lat mógł oglądać świat zza krat.
2
O jezu, biedny Minecraft. Co oni z nim zrobili xD
Tak w ogóle to po co film o Minecrafcie - nikt nie potrzebował i nikt nie prosił.
33
@Kgorecki2500 No to było lecieć nad Rosją. Przecież by ich nie zestrzelili z Putinem na pokładzie :D
8
@MysticCat Ewidentnie gniazdowy to podszywka. @Kapitan hawk robota jest.
0
@FcPortoFan1999 Mógłby rozważyć Jagiellonię. LKE też nie jest taka zła.
8
@Arden Stuu i Boxdel przepraszamy
1
@esem91 590 Mbps bez światłowodu, no i problemów nie mam praktycznie z niczym.
3
@misterio Czyli jego statek pokonał 3 metry w mniej niż 12 metrów. Dosyć dobry wynik.
1
@Kamilos84 I tak wygląda polityka pro-demograficzna naszego państwa. Bezsensowne 800+ zamiast realnych pomocy np. wprowadzenia twardego uniemożliwienia zwolnienia pracownika powracającego po urlopie macierzyńskim.
Stabilność pracy przy jednoczesnym zachęceniu do rodzenia dzieci? A po co to komu. Lepiej dać do ręki 800 zł, które wcześniej zabiorą ci w podatkach.
5
@Rewolucja123 Na szczęście zawsze możesz się wylogować i średnie iq trochę wzrośnie. Nie będziesz nam tu La Bambowiczów obrażał.
18
@JohnnyBarca Macki Negreiry są wszędzie.
6
Ale teczki się sypią. Nie nadążam wszystkich herbować.
57
@Witekk10 Vinicius Junior
A teraz dawać herby.
8
@wpwelement To na tej stronie jest coś innego niż La Bamba? xD
7
@GadulkiGembulki_FCB Wstawił zdjęcie Di Canio - tego samego Di Canio, który narzekał na postawę Leao w ostatnim meczu.
0
@shinthps Nie no ogólnie się zgadzam. No po prostu dla mnie RPG to jest właśnie wcielanie się w jakąś postać i odgrywanie fabuły, w której wybory gracza mają odzwierciedlenie w czasie. Dlatego w sumie nigdzie nie narzekam na rozwój postaci, a bardziej nurzącą fabułę tj. symulator jeżdżenia koniem.
Tak jak wskazuje wikipedia:
Gra fabularna (czasami pisana jako gra fabularna lub w skrócie RPG) to gra, w której gracze wcielają się w role postaci w fikcyjnej scenerii. Gracze biorą odpowiedzialność za odgrywanie tych ról w ramach narracji, albo poprzez dosłowne działanie, albo poprzez proces ustrukturyzowanego podejmowania decyzji dotyczących rozwoju postaci. Działania podejmowane w wielu grach kończą się sukcesem lub porażką zgodnie z formalnym systemem zasad i wytycznych.
https://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game
0
@MesQueUnClub_87 @marcin62 Oczywiście, że można rozwijać postać i ulepszać jej ekwipunek. To, że ma mniej rozbudowany sposób jej rozwijania nie oznacza, że go w ogóle nie ma. Dlaczego w takim razie są talizmany, które wpływają na umiejętności postaci? Dlaczego grubszy Artur wytrzymuje więcej a chudszy mniej się męczy? Dlaczego można ulepszać ekwipunek i używać różnej amunicji? Tak samo im częściej korzystasz z sokolego oka, tym dłużej i bardziej efektywniej można z niego korzystać.
Dla mnie to jak najbardziej jest element wskazujący na RPG. Może mylnie twierdzę, no ale nadal jest to rozbudowywanie charakteru, którym odgrywamy rolę w świecie.
0
@VegetaPolska Czyli w RDR2 nie ma otwartego świata, znajdziek porozrzucanych na mapie w skrzynkach, dzięki którym ulepszasz postać i ekwipunek?Albo misji pobocznych czy zdarzeń losowych? Kurczę a ja biegałem i szukałem tego, aby mi stamina u konia się szybciej odnawiała.
0
@marcin62 Okej, w ogóle nie jest to gra fabularna w której gracz steruje postacią. Wiedźmin 3 też pewnie nie jest grą RPG. Tak samo KCD czy Cyberpunk.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Komputerowa_gra_fabularna
0
@bartekvisca Dla mnie nużąca i wręcz męcząca. Wśród RPG wyżej stawiam zdecydowanie Wiedźmina, Cyberpunka i KCD
1
@Kgorecki2500 @misterio To polecam jeszcze wejść w ukryte odpowiedzi
4
@RoberDzik Nie, bo La Ligę i tak wygramy, a po co Realowi oddawać LM.
16
@MesQueUnClub96 Kiedyś to tym wieku człowiek odpalał cygaro po dobrym seksie.