Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A @Sulimo narzekał na jakość serialu... Same plusy!
"W WIelkiej Brytanii nie jest teraz za wesoło. Ale przynajmniej z jednym problemem sobie poradzono. Dzięki śmiałemu pomysłowi racjonalizatorskiemu, Wyspy Brytyjskie mają zapewnione bezpieczeństwo energetyczne na wiele lat! Jak to osiągnięto?
Bardzo prosto, otóż wybudowano innowacyjną elektrownię na terenie cmentarza w Oksfordzie i podpięto ją do ciała J.R.R. Tolkiena. Dzięki premierze drugiego sezonu Pierścieni Władzy, ciało mistrza obracające sie w grobie zapewni nieograniczone wręcz zasoby energii!"
Przekleiłem, bo się twitt nie mieści na La Bambie
10
@KrychaFCB To graj Spartaka albo Lokomotiv a nie CSKA.
0
Ładnie teraz na ofsajd zagrał Espanyol.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, tamten Raków to była dużo lepsza ekipa niż Jagiellonia, szczególnie w obronie. Potrafili zdominować ligę i nie musieli sprzedawać zawodników z podstawy. Jagiellonia wykorzystała słabość potentatów, a Raków zamiótł ligę.
0
@FcPortoFan1999 Ja co chwilę widzę jakieś przytyki w stronę Jagi, że nie biją się o LM. A prawda jest taka, że ledwo uniknęli spadku w 2023, a rok później zrobili mistrza bez transferów gotówkowych. Bardzo możliwe, że taki sezon już się nie powtórzy a Jaga będzie nadal drużyną na środek tabeli z aspiracjami do walki o top 6.
Problem leży w ekipach, które mają największe budżety, najdroższe składy, najlepszą infrastrukturę, a nie potrafią zdominować ligi. Ba, nawet problemem było wykręcenie 60 punktów w lidze.
0
@FcPortoFan1999 @Bernard777 Chyba niektórzy żyją w rzeczywistości w której Jagiellonia jest bogatym klubem i potentatem ligi, a nie drużyną która ledwo wychodzi na plus z budżetem po spłaceniu ogromnych długów, po tym jak kilka lat kopała się po czole i cudem uniknęła spadku w 2023.
0
@FcPortoFan1999 To lepiej rozwiązać ligę i od nowa stworzyć struktury, jeżeli to ma tak wyglądać :D
0
Słowacy i Czesi mają ekipę w LM :D A u nas najlepsze ekipy marnują pieniądze i kopią się po czole, ba, nawet przekroczyć 60 punktów w lidze nie potrafią. Dramat.
0
No i nie będzie dogrywki w Bratysławie. Dzisiaj towarem eksportowym słowian jest wpierdziel.
0
Slavia też strzela, będzie ciekawie jeszcze w Pradze.
0
@FcPortoFan1999 chyba będzie dogrywka
0
@FcPortoFan1999 Liczę na bramkę Slavii. I wolałbym, żeby Słowacy nie mieli drużyny w LM, bo to już będzie ogromny wstyd dla Polski.
1
@FcPortoFan1999 Crvena, oprócz meczu z Bodo, ostatni mecz o stawkę przegrała 20 grudnia, więc na wyjeździe czy u siebie są równie potężni. Wydaje mi się, że Bodo to taki kazus Boliwii, że nikt nie umie grać na ich stadionie.
1
@FcPortoFan1999 Bodo jest chyba drużyną własnego stadionu i tej specyficznej, sztucznej murawy. Przecież w Białymstoku też wiele nie pokazali. Pierwszy mecz z Crveną wypaczył ich obraz, więc wydawało mi się, że tutaj Norwegowie też ich zdominują. Jednak typowe Jugole są u siebie dużo lepsi.
11
@Hajny Duży kebab na cienkim, baranina-wołowina, sos super ostry z podwójnym zapieczonym serem.
Żołądek to też mięsień, trzeba go ćwiczyć, a jak wiaodmo terapia szokowa jest najlepsza.
2
@jedrek7000 No chyba najszybciej będzie napisać do pomocy techniczej jeżeli nie masz weryfikacji dwuetapowej albo połączonego innego maila.
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem tak. W pierwszym meczu zdecydowanie Bodo było lepsze, a fartem Crvena strzeliła na kontakt.
1
@FcPortoFan1999 Tyle hajsu przewalić i nie mieć ekipy w LM xD Idealny przykład jaka tam panuje patologia. A już dzisiaj Bodo/Glimt pakuje 4-litery do fazy ligowej.
9
@Khajio Wielki człowiek, filantrop, lingwista, zawsze wyciąga pomocną dłoń w celu wskazania drogi, jeżeli ktoś zabłądzi na forum. Potrafi także zdiagnozować poważne choroby układu pokarmowego.
https://zapodaj.net/plik-w6POagSfNT
0
@draxidox W sumie to jak zmierzyli mu prędkość? Fotokomórka w oczach?
1
@jacobFCB Być może.
9
@Kapitan hawk A kto twierdzi inaczej ten za Realem
2
Olmo za Sardynkę i golimy frajerów.
3
Czerwona i 3 miesiace zawieszenia
0
Chyba pierwszy raz widziałem Sardynkę w tym meczu.
0
@Panda46 Tam gdzie jestem zalogowany działa, ale nie idzie się zalogować.
2
@mordini123 Ja w wieku 14 lat zawsze lubiłem po dobrym seksie wypić sobie whiskey i zapalić cygaro, więc jak najbardziej rozumiem sytuację.
0
@adamek20151 Przede wszystkim za Ekstraklasę. Reszta lig zbędna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FcPortoFan1999 Sama Ci stawała pała? No kolego, 6+ z LGBT byś miał!