1

@Sulimo No tak jest, jak ściągasz 10 zawodników, a żadnego środkowego obrońcy, który umie bronić. Moim zdaniem Siemieniec jest nie do ruszenia do końca sezonu.

0

@Rewolucja123 Ale za to w Argentynie też mu ostatnio nie poszło, a jedyne co mu wychodzi to uderzanie w kamery.

1

Moim zdaniem można byłoby rozważyć rozwiązanie klubu Cracovii. Straty zostałyby wycenione na 2.50 zł. Jeżeli klub nie potrafi przeciwdziałać takim sytuacjom, to jest to kryminał.

1

@FcPortoFan1999 To niech jadą zagrać przy Słonecznej w Białymstoku.

1

@Sulimo

9

@pluszek No moim zdaniem łatwiej zbudować infrastrukturę antypowodziową w 8 lat rządzenia niż w niecały rok. Co nie zmienia faktu, że ktokolwiek by nie rządził i tak by nic z tym nie zrobił.

4

@clyde Przecież stan wody zaczął się podnosić od 13 do 16. Nie zabłysnęłaś.

2

@barcelonaLM Wisła Wisła Druga Liga!

13

@marcin62 Cholerni pracownicy mają czelność chorować. Kiedyś człowiekowi maszyna w fabryce urwała rękę to następnego dnia przychodził, aby nauczyć się obsługiwać ją stopą.

16

Mateu Chaos serio coś takiego powiedział? Jest coś o tym szerzej na stronie, bo nie widzę?



0

@IMBALEO Od farmerów robiących dziury z zaostrzonymi kijami.

2

@Chucky Kiedyś ludzie mieli wartości i jeżeli muzułmanin atakował Wiedeń to moralnym obowiązkiem Króla Polski Jana Sobieskiego było bić najeźdźce. Tak jak mówił Ksiądz Marco w filmie Bitwa pod Wiedniem: jeżeli Wiedeń upadnie to i Rzym upadnie, a wraz z nim Kościół.

Co nie zmienia także faktu, że gdyby zdobyli Wiedeń, to także Kraków byłby zagrożony. Więc lepiej było bić Turka wraz z Austria i Niemcami niż samemu pod Krakowem.

4

@Eto'o9 R10 To Pan Chińczyk by szybko zdominował świat.

0

@Safrani Trochę długo. Trzeba przysłowiowe chińskie małe rączki wziąć i 7 lat byłoby realne.

5

@NeroTFP1 Porwać jak Eichmanna. Z Argentyny do Izraela się dało, to z ZEA do Polski nie da rady?

2

@marcin62 Ale za to będziesz mógł kupić nowe gry za 400 zł.

8

@Kgorecki2500 W takich sytuacjach zazdroszczę Izraelowi Mosadu. Biorą chłopa po nocy w worek, pakują w auto, potem na łódkę/samolot i lecimy do Polski, gdzie czeka już gotowy sąd z wyrokiem dożywocia.

0

@BorzyKrzys Tusk vs. Kaczyński na FAME. To byłoby coś co rozwaliłoby internet i cały kraj. Wyobrażacie sobie? Toż jakby to leciało w TVP to 30 milionów ludzi przed TV byłoby osiągalne.

0

@MessiForeverTheBest Bo de facto to nastolatka? No i wystarczyło oglądać uważnie film to byś wszystko wiedział, że nic Boxdelowi za to nie grozi.

0

@Pedri16Future W sumie to nawet nie będzie żadnych zarzutów, bo sprawa już się przedawniła.

5

@MichuZ44 Niby mówi po rusku, ale jednak używa języka faktów. Króciutko z onucami.

1

@korni20 Jeżeli Roque nie pokaże się dobrze na tle Legii, to wątpie żeby jeszcze kiedykolwiek dobrze pokazał się na czyimś tle.

2

@Roobo Orban ujada, bo wraz z odejściem od władzy PiS stracił ostatniego sojusznika w UE. A w Europie to już co najwyżej pogada sobie z Putinem.

0

@BorzyKrzys 140 kw

2

@pt9 No raczej spore znaczenie, bo albo walka będzie katorgą albo przyjemnością. Możesz składać wszystkich w sekundę netrunnerem, możesz walczyć jak prawdziwy solo pakując wszystko w broń obuchową albo strzelby, fajne są buildy pod pistolety i krytyczne uderzenia. Możesz walczyć jak samuraj za pomocą katan i ostrzy modliszkowych albo rzucać nożami w przeciwników, co moim zdaniem jest najbardziej satysfakcjonujące.

5

@marcin62 Nie wierzę, że ludzie tak łatwo dają się nabrać na fejki, bo po prostu kogoś nie lubią.

Zdjęcie absolutnie niepowiązane.
https://zapodaj.net/plik-mDDk8RyIhY

4

@NeroTFP1 I najwięcej Złotych Piłek

0

@Faro Chciałem przeczytać, ale niestety przyczyniłbym się do utrzymywania portalu.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

4

@KochamInieste Miałem dwa samsungi i oba zaczęły się psuć od razu po gwarancji. Tymaczem jeden Sony działa nieprzerwanie od 8 lat, a drugi od 3 lat. Zdecydownie moja ulubiona marka i nie wspominając, że PS4 kupione na premierę działa już ponad 10 lat bez żadnego zastrzeżenia.

12

Ale co komentatorzy pochwalili Walukiewicza za faul, to ich xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?