6

Gundogan kompletnie dzisiaj niewidoczny.

0

Co ten sardynka robi dzisiaj...

2

Cubrasi to jedno, ale dokąd jechał Balde xD

0

Mógł do Sardynki odegrać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michalekek xDDDDDD

1

Messi to może czyścić Yamalowi buty.

2

@FcPortoFan1999 No, ale z drugiej strony weź i graj jak masz 40 stopni w cieniu. W Hiszpanii muszą iść na kompromis.

0

@fotohobby xDDD

12

Dlaczego Dominik Marczuk wybrał Salt Lake City zamiast pozostanie w Jagiellonii :D


3

@Barcaa12 Real w nazwie zobowiązuje.

26

Fajnie byłoby spróbować ściągnąć za rok tego Gundogana z City.

0

@Uukasz_93 No o Europie możemy pisać, ale gdzie do Ajaxu jak z Piastem nie można wygrać. I następnym razem niech lepiej nie olewają ligowych meczów, bo nie zagrają w Europie - warto zapisać z notatniku!

1

@Uukasz_93 Dopiero co Legia przegrywała z Piastem, remisowała z Puszczą Niepołomice czy dostawała 3 od Radomiaka. Śmieszne te argumenty xD

Może by wygrała, może by przegrała. Fakty są takie, że nie zasłużyła, żeby móc zagrać z nimi i tu jest pies pogrzebany.

3

@Uukasz_93 @FcPortoFan1999 No ale niestety. Legia/Raków/Lech mając największe budżety w lidze wolały grać zacięte mecze z Puszczami Niepołomice, ŁKSami, Ruchami i Wartami Poznań, przez co nie uzbierały wystarczająco punktów aby zagrać zacięty mecz z Bodo czy Ajaxem.

0

@Luciano99 To niech jeszcze w lidze nauczą się grać, żeby do tej Europy wejść.

2

@FcPortoFan1999 Pogoni to nawet nie wymieniam, bo trochę wstyd ich dobijać za ten finał.

A co do meczu... No cóż, widziałem gorsze ekipy w Białymstoku :D

1

Widzi się taki wpierdziel jaki zebrały Jaga i Wisła, a potem człowiek myśli jak beznadziejna musi być Legia, Lech czy Raków, które nie potrafiły wygrać ani Pucharu Polski ani Mistrzostwa :D

2

@Kgorecki2500 Czemu malujesz takie brzydkie napisy?

1

Czemu to nie jest karny? Przecież takie błędy powinny być piętnowane xD

2

@NeroTFP1 To przeprowadź się na Podlasie. Ja podczas jednego przejazdu Carską Drogą potrafię wypatrzeć 5-6 podobnych osobników.

1

@NeroTFP1 Najpierw przekręć Ślizgonów na Puchar Domów, później przez całą sagę faworyzuj Gryfonów i pozwalaj im na więcej, a później zdziw się, że większość Ślizgonów woli trzymać stronę Voldiego xD

0

Kiedyś Barcelonę oglądało się, bo grała ciekawie na boisku. Teraz nadal jest ciekawe, ale w kwestii zarządzania klubem.

6

Chciałem napisać jakiś żart o Realu, ale sam końcowy wynik meczu z Mallorcą jest już wystarczająco śmieszny.

1

Moim zdaniem zbyt mało gwiazd ma w składzie Real. Przydałby się jeszcze Wirtz i Musiała. Może wtedy stawią czoła potężnej Mallorce.

1

Mallorca widać, że póki co nie zna rozkładu jazdy.

3

@ranger3120 A dzisiaj od 21:30 będziemy mogli zaobserwować dość powszechne zjawisko wspierania Realu przez sędziów.

4

Bo grunt to szacunek do barw :D

3

@A4ron Żeby to jeszcze sprzedali, a ziomek po prostu stwierdził, że ma dość gry w Polsce. Złamanego grosza za niego nie dostali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?