Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Gundogan kompletnie dzisiaj niewidoczny.
0
Co ten sardynka robi dzisiaj...
2
Cubrasi to jedno, ale dokąd jechał Balde xD
0
Mógł do Sardynki odegrać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michalekek xDDDDDD
1
Messi to może czyścić Yamalowi buty.
2
@FcPortoFan1999 No, ale z drugiej strony weź i graj jak masz 40 stopni w cieniu. W Hiszpanii muszą iść na kompromis.
0
@fotohobby xDDD
0
@fotohobby
https://sjp.pwn.pl/slowniki/żart.html
https://sjp.pwn.pl/slowniki/ironia.html
https://sjp.pwn.pl/slowniki/SARKAZM.html
12
Dlaczego Dominik Marczuk wybrał Salt Lake City zamiast pozostanie w Jagiellonii :D
3
@Barcaa12 Real w nazwie zobowiązuje.
26
Fajnie byłoby spróbować ściągnąć za rok tego Gundogana z City.
0
@Uukasz_93 No o Europie możemy pisać, ale gdzie do Ajaxu jak z Piastem nie można wygrać. I następnym razem niech lepiej nie olewają ligowych meczów, bo nie zagrają w Europie - warto zapisać z notatniku!
1
@Uukasz_93 Dopiero co Legia przegrywała z Piastem, remisowała z Puszczą Niepołomice czy dostawała 3 od Radomiaka. Śmieszne te argumenty xD
Może by wygrała, może by przegrała. Fakty są takie, że nie zasłużyła, żeby móc zagrać z nimi i tu jest pies pogrzebany.
3
@Uukasz_93 @FcPortoFan1999 No ale niestety. Legia/Raków/Lech mając największe budżety w lidze wolały grać zacięte mecze z Puszczami Niepołomice, ŁKSami, Ruchami i Wartami Poznań, przez co nie uzbierały wystarczająco punktów aby zagrać zacięty mecz z Bodo czy Ajaxem.
0
@Luciano99 To niech jeszcze w lidze nauczą się grać, żeby do tej Europy wejść.
2
@FcPortoFan1999 Pogoni to nawet nie wymieniam, bo trochę wstyd ich dobijać za ten finał.
A co do meczu... No cóż, widziałem gorsze ekipy w Białymstoku :D
1
Widzi się taki wpierdziel jaki zebrały Jaga i Wisła, a potem człowiek myśli jak beznadziejna musi być Legia, Lech czy Raków, które nie potrafiły wygrać ani Pucharu Polski ani Mistrzostwa :D
2
@Kgorecki2500 Czemu malujesz takie brzydkie napisy?
1
Czemu to nie jest karny? Przecież takie błędy powinny być piętnowane xD
2
@NeroTFP1 To przeprowadź się na Podlasie. Ja podczas jednego przejazdu Carską Drogą potrafię wypatrzeć 5-6 podobnych osobników.
1
@NeroTFP1 Najpierw przekręć Ślizgonów na Puchar Domów, później przez całą sagę faworyzuj Gryfonów i pozwalaj im na więcej, a później zdziw się, że większość Ślizgonów woli trzymać stronę Voldiego xD
0
Kiedyś Barcelonę oglądało się, bo grała ciekawie na boisku. Teraz nadal jest ciekawe, ale w kwestii zarządzania klubem.
6
Chciałem napisać jakiś żart o Realu, ale sam końcowy wynik meczu z Mallorcą jest już wystarczająco śmieszny.
1
Moim zdaniem zbyt mało gwiazd ma w składzie Real. Przydałby się jeszcze Wirtz i Musiała. Może wtedy stawią czoła potężnej Mallorce.
1
Mallorca widać, że póki co nie zna rozkładu jazdy.
3
@ranger3120 A dzisiaj od 21:30 będziemy mogli zaobserwować dość powszechne zjawisko wspierania Realu przez sędziów.
4
Bo grunt to szacunek do barw :D
3
@A4ron Żeby to jeszcze sprzedali, a ziomek po prostu stwierdził, że ma dość gry w Polsce. Złamanego grosza za niego nie dostali.