Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pedri16Future Idealny trener dla tego klubu xD
0
No to Śląsk popłynął.
1
@Miszak To jak potężna musi być Legia, która nie dość, że nie wygrała w tamtym sezonie ani razu z Jagiellonią, to na dodatek nie zrobiła nawet 60 punktów w lidze, mając największy budżet i najlepsze warunki infrastrukturalne.
0
@FcPortoFan1999 Przecież najpierw zagrał ręką, sędzia puścił a potem odgwizdał.
0
@Bernard777 Biały klub ze stolicy zobowiązuje. Ile razy my to już gdzieś widzieliśmy.
1
@fart Jak widać podziałało xD
1
@Kapitan hawk Zgadzam się. Też uważam, że nie powinno być tam Dudy, a już od dawna powinien znaleźć się za kratkami. Niestety konstytucję pisali ludzie krótkowzroczni, naiwni, wręcz nieodpowiedzialni, którzy nie przewidzieli, że nie da się postawić osoby przed Trybunałem Stanu, jeżeli ten ma 200 kolegów w sejmie, którzy olewają prawo i porządek.
Słabe zachowanie w tak piękny dzień.
5
@KacperVEB Szczególnie Griezmann miał jedną szansę xD
0
@Azi Nieważne kto wysadził. Ważne, że wysadzili :D
2
@Kgorecki2500 16k na stadion 45k na ostatnim meczu w pucharach w ciągu najbliższych kilku lat? I to na tak sporą aglomerację jak Wrocław? Słabo trochę.
1
@kanver_ Ciekawe jak rozwiążą chociażby kwestię karnetów.
0
@clyde Bo ktoś o tym zadecydował. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.
24
@SkilledHydra16 Neymar debiutował w Gdańsku
1
I jak w tej lidze ma być dobrze jak 20 latek po jednym sezonie ucieka do Stanów za hajsem...
8
@Kgorecki2500 Jagiellonia podejmie Legię we Wrocławiu. Ależ to będzie meczycho.
0
@FcPortoFan1999 Chodziło mi o działaczy klubowych, zarządy, polityków, ale piłkarze też swoje za uszami mają. Przykład iście aktualny.
1
@MesQueUnClub96 Świetna rola w Deadpoolu.
0
@FcPortoFan1999 Najbardziej polską piłkę to niszczą Polacy.
3
@juarez Odpowiednio go zareklamować i może Chelsea odkupi go za 10 baniek.
6
@FCBparasiempre Wywalczyła sobie eliminacje to ma prawo i obowiązek reprezentować. Nikt nie bronił klubom z 3-4-5 razy większym budżetem zdobyć mistrzostwa.
Idąc tym tokiem rozumowania to powinno się pozostałe kluby zaorać za defraudację publicznych pieniędzy, skoro mając takie możliwości finansowo-organizacyjne przegrały mistrza z de facto biedną Jagiellonią.
0
Trudno. Najwyżej Henderson będzie kasowany przez Romanczuka w środku pola.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście, że słusznie myślisz. W Białymstoku też raczej nikt nie chce LE, kasa niewiele większa, ale jest duża szansa na kilka wygranych meczów w grupie.
0
@FcPortoFan1999 Sugerujesz, że Jagiellonia po odpadnięciu z Bodo rozniesie Ajax? Odważnie :D
0
@FcPortoFan1999 No był pokonywany, ale nie oszukujmy się. Jagiellonia nie ma podjazdu w Europie do Legii czy Lecha. Nie ma nawet podjazdu jeżeli chodzi o krajowy budżet.
Ale nikt im nie bronił wygrać mistrzostwa...
0
@FcPortoFan1999 Tak kilka klas odstaje. Ale to jest jednak mentalność, jakoś i doświadczenie Norwegów.
2
@shinthps Polski piłkarz z Jagiellonii Białystok zamiast grać dalej w ekipie Mistrza Polski, walczyć o LM czy realnie grać w grupie LKE, woli pójść za hajsem do Realu Salt Lake City (!). Więc to też nie jest wyłączna wina klubów.
2
Marczuk myślami już w Salt Lake City
2
@kanver_ Co jest żałosne? Że Jagiellonia przegrywa z lepszym zespołem, który budżetem, doświadczeniem europejskim i jakością zawodników znacznie ich przewyższa? XD
0
No Bodo jest lepsze, ale nie zawsze lepszy musi wygrać.
3
Samobój za samobój. Honorowi Norwegowie