Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@4drian0 A potem jeszcze dorzucili BF1, który był niesamowicie dobry. Zarówno multi jak i fabuła to top topów.
0
@AndresCuccittini A to akurat poruszyłeś ciekawe zagadnienie, bo mój dobry kolega urodził się w Nowym Jorku, a jego rodzicami są oczywiście Polacy. Praktycznie od razu po urodzeniu przeprowadzili się do Polski. W związku z tym ma obydwa obywatelstwa i zastanawia się na kogo głosować. Z perspektywy Polaka prawdopodobnie zagłosuje na Kamalę, bo nie ma zamiaru przeprowadzać się do USA.
0
@AndresCuccittini Jako Amerykanin to pewnie na Trumpa, ale jako Polak to na Kamalę.
0
@FcPortoFan1999 Jutro idę pierwszy raz z narzeczoną na Jagiellonię, więc lepiej żeby coś się działo więcej niż 1:0, bo się dziewczyna zanudzi. Nie lubi piłki nożnej, ale akurat mam wolne miejsce na karnecie, więc ją wezmę, bo szkoda, żeby opłacony mecz się zmarnował.
1
@FcPortoFan1999 Niech trend wygrywania przez gospodarczy utrzyma się do jutra do 23:00.
1
@FcPortoFan1999 No coś Ty... Cracovia Lechia to było meczycho.
1
I tak Górnik męczył się zdecydowanie zbyt długo grając na ekipę, która przegrała finał z 10 drużyną 1 ligi.
5
@draxidox Nie żeby coś, ale tutaj obydwu należą się mandaty. Nawet jeżeli BMW wykonuje oczywiście błędny, niebezpieczny i idiotyczny manewr, to nagrywający obowiązany jest nie utrudniać tegoż manewru. Moim zdaniem współodpowiedzialność za zagrożenie spoczywa właśnie na nagrywającym.
Art. 24. - [Wyprzedzanie] - Prawo o ruchu drogowym.
6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości. Kierujący pojazdem wolnobieżnym, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem bez silnika jest obowiązany zjechać jak najbardziej na prawo w celu ułatwienia wyprzedzania. Przepisu nie stosuje się w przypadku, o którym mowa w ust. 12.
0
@NeroTFP1 Dziwnie piszesz Anita Włodarczyk
12
@Yamal_Williams Moim zdaniem sędzia Hernandez Hernandez za Mbappe.
2
@mrboom Poczekaj, aż zobaczysz mecz Jagiellonia - Stal Mielec w sobotę o 17:30.
1
@NeroTFP1 Prywatnie to pewnie i Najman jest inteligentną osobą. Bazuję na tym co widzę w telewizji, a to bardzo podobny przypadek jak u np. Piotra Żyły. Nigdy nie wiesz czy wypowiada się na serio czy tylko żartuje.
7
@Nazio_87 No wygląda gorzej niż mój zeszyt z gimnazjum, intelektem też nie grzeszy, ale medal niech przywiezie. Nie wiem co ma jedno do drugiego.
1
@MesQueUnClub96 Tak - Cristiano Ronaldo, GOAT.
2
@barcelonaLM Ledwo ponad 3 herby/komentarz... Z czym Ty do ludzi...
1
@FcPortoFan1999 Ciekawostką jest to, że Rapid Wiedeń w sezonie 40/41 został mistrzem... Niemiec :D
0
W przerwie to chyba Rapid odwiedziła delegacja z kwiatami, żeby już nie strzelali xD
1
@Sulimo Jagiellonii jak i Polsce nie opłaca się LE. Pieniądze niewiele większe niż za LKE, a niskie szanse na jakiekolwiek zwycięstwo w grupie, więc co za tym idzie brak punktów do rankingu. Albo LM albo LKE.
6
@Yamal_Williams Pewnie po tym, że jest cienka jak sik pająka.
3
@Bobo25 Błędem było ukrzyżowanie Jezusa.
1
@AmigoBlancos Bodo/Glimt, pierwszy mecz za tydzień w Białymstoku.
2
@MesQueUnClub_87 @pt9 Przecież zwolnienie pracownika, który zgłasza łamanie prawa przez pracodawcę, jest seppuku właśnie dla pracodawcy xD Każdy sąd, niezależnie od powodu zwolnienia, weźmie pod uwagę właśnie to, że robiła inbę o nielegalne palenie i jeszcze wlepi odszkodowanie od pracodawcy. Wystarczy, że kobieta wykaże, że istotnie zgłaszała problem, a sąd uzna, że zwolnienie wynikało z zemsty. 99% podobnych spraw kończy się odszkodowaniem dla pracownika, a wystarczy nie łamać prawa.
Swoją drogą bardzo dobrze, bo trzeba być niezłym idiotą, żeby palić w zakładzie pracy i truć inne osoby.
1
@TheNekro94 Johnny miał rację.
0
@TheNekro94 Anita Włodarczyk?
1
Jednak Flick out.
0
Jednak coś z tego będzie. Flick stay.
3
Nic z tego nie będzie. Flick out.
0
Trochę wali piorunami na tej Florydzie...
https://www.blitzortung.org/pl/live_lightning_maps.php?map=32
7
@Arden Też widziałem ten wpis na twitterze, niezły.
4
@MichuZ44 W sumie to nie do psychiatryka. Przywiązać do wozu na stałe i niech wyręcza konie.