Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Mam wrażenie, że im człowiek starszy tym bardziej konserwatywny.
1
@Arden Ja do teraz nie umiem skakać na skakance xD
@NeroTFP1 W życiu może 2 razy kozłowałem piłką, bo gra w koszykówkę jest dla mnie całkowitą abstrakcją przy wzroście 1.73m. Nie ma chyba bardziej dyskryminującego sportu drużynowego.
33
@Sulimo Ja wszystko rozumiem, ale trzymać serwery notatnika pod ziemią i jeszcze nie zabezpieczyć ich przed wybuchem... ogromna nieodpowiedzialność.
11
@DiSBlaDE Na 100% czytał La Bambę od 10 lat, ale dopiero teraz założył konto.
0
Ale ta Borussia jest potężna
2
@Kgorecki2500 Naukowy zgodnie określają to jako tzw. syndrom Czeczko. Ofiara prawdopodobnie popełni samobójstwo strzelając sobie w głowę a następnie zapakuje się w worek i wrzuci do jeziora.
0
Efekt nowej miotły w Wiśle podziałał. Teraz trzeba co drugi mecz zwalniać trenera i może się utrzymają.
0
Giki co za obrona karnego xD
6
@escarabajo A Lewy to nawet karnego nie potrafił strzelić.
Punkt dla Auby.
1
@Kozinho. Zależy czy to był dobry dzień w warsztacie czy słaby. Jak słaby to nawet na pustą kopertę nie starczy.
1
@Antimadridista_WR Dniówka z warsztatu @Luciano99 wystarczy.
1
@Herato W środę np. głównie przez niego Lublin stracił bramkę, bo wpakował bramkarza na minę zagrywając piłkę bramkarzowi na lewą nogę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Trojanek23 Vinicius byłby niezadowolony.
1
@Sulimo Mistrza bierze Śląsk Wrocław
0
@FcPortoFan1999 W sumie ten mecz można puścić od 90 minuty. Nic się nie straci, ale za to jakie emocje będą!
1
Pogoń przypomniała sobie w 93', że aby wygrać, to trzeba strzelić bramkę.
3
@bartas97 Nie rozumiem. Trzy mecze to trzy mecze. Wystarczyło nie odpadać, albo nie łamać się.
0
@Azi Sasha Baron Cohen znowu przewidział xD
80
@macio_944 Ten De Jong w pomocy jest trochę jak yeti - każdy słyszał, że jest gdzieś, ale póki co nikt go nie widział.
2
@betonito Po co sprzedawać, lepiej zamienić 1:1. Ewentualnie dopłaćmy.
7
@Marian_Pazdzioch Na pewno onuce będą zadowolone.
0
Lech angażuje wszystkie siły w mistrzostwo, więc już na wszelki wypadek odpada w 1/32 Pucharu Polski.
1
@FCBparasiempre No tak, to jest następna runda.
2
@TheNekro94 Bardziej mnie zastanawia, dlaczego grali w koście.
0
@Miszak Tam w Warszawie podobno zimno, temperatura dochodzi do -8 nawet.
@Sulimo @FcPortoFan1999
3
@Kgorecki2500 Albo zmądrzała od 1960 w kwestii picia trucizny.
2
@4drian0 Gothic Remake i KCD:2. I później długo nic.
3
@NeroTFP1 Aubameyang w miejscu Lewego miałby 2 razy lepsze liczby.
3
@Sulimo I ma 1 punkt więcej po 9 kolejkach niż w sezonie mistrzowskim xD