1

Herr Flick jest tu tylko kilka miesięcy, a już mu tak ufam, że jakby kazał najechać Polskę, to bym poszedł razem z nim.

1

@MesQueUnClub96 Wolałbym 8:1, ale nawet ta bramka z tyłka na 8:2 nie będzie tak bolesna.

2

@Kapitan hawk ależ będziesz miał kopalnie złota na notatniku.

8

Pena miał być ręcznikiem, a okazało się, że to Bayern wyszedł z ręcznikiem na bramce xDDD

0

Vinicius ukradł Złotą Piłkę Raphinii. Factos.

6

Na miejscu Realu to w ogóle bym nie wychodził na boisko w sobotę. W końcu za walkower jest tylko 0:3.

7

Niesamowite ile lat zmarnowaliśmy poprzez niezatrudnienie trenera z prawdziwego zdarzenia.

0

O kurnaaaaaa, nie zatrzymujemy się. Jedziemy po 8:2

1

Dawać 8:2 jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyy

1

Wojtek takie rzeczy z petem w jednej ręce wyjmuje.

0

O kurna hahahhahaha

1

Trzeba było pięknego Włocha nastawić 10 min przed meczem, bo później strumyk nie płynie. Pamiętajcie na przyszłość.

5

Włoski już nastawiony, czekamy na meczyk.

20

@karol130197 Pitolisz jak potłuczony. Golimy frajerów.

6

Ostatnio takie dobre przeczucia miałem przed rewanżem z PSG.

1

@sanny Za darmo to uczciwa cena.

1

@Sulimo Flick, ale ty mnie teraz zaimponowałeś.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Szacun, niezła cena. Ja dorwałem wyjazd do Bergamo na rewanż z Atalantą i też po okazyjnej cenie. Chłop, który odsprzedał, nawet wielu pytań nie zadawał.

4

@Jakchcesz Kiedy pies ma większe powodzenie u kobiet niż połowa La Bamby, wtedy potrzebna jest kometa.

29

Araujo, po co Ty go wtedy faulowałeś...

3

Drugi raz użyłem opcji ignoruj i zablokuj. Drugi raz na tym samym gościu.

6

@Destroyer_of_Worlds Nie uważamy. Następne pytanie.

2

@xvcWinterSoldier Golimy frajerów. Tym razem nam się uda.

Powtarzam to od 8 lat.

11

@MOLESTA Fajnie tak zwiedzać sobie kraj wrogo do nas nastawiony, sprowadzający inżynierów, żeby prowadzić z nami wojnę hybrydową i w związku z czym destabilizować naszą wschodnią granicę oraz terroryzować ludność przygraniczną.

5

@Jakchcesz Na moim odświeżaczu powietrza w kiblu jest napisane, że wdychanie zbyt dużej ilości może grozić śmiercią. Media milczą w tym temacie, a lobby odświeżaczy powietrza chce nas wszystkich zabić.

16

@bari_94 Dawać taką z Ferranem Torresem, żebym mógł poczuć się jakbym to ja grał.

6

@marcin62 A najlepsze jest to, że trailer wyglądał tak samo jak rozgrywka.

1

@JimMorrisonFCB Albo Elton, który sam przyznał, że brał wszystkie narkotyki świata.

0

@Sulimo Nie no, zły skład to może mieć Radomiak, Korona, Puszcza czy Motor, ale nie Śląsk, gdzie nadal grają Petkov, Samiec-Talar, Matsenko czy Pokorny. Przecież to są bardzo solidni zawodnicy, a jeszcze jest paru niezłych w obwodzie.

Nawet transfermarkt ich wycenia na 5 najdroższy skład eklapy.

2

@takisobiektos Prawda jest taka, że dobry trener potrafi się dostosować do takiej sytuacji kadrowej jaką ma. Magiera nadal myśli, że Exposito wygra mu mecz. Kompletnie nie umie ułożyć tego zespołu a nie oszukujmy się - to nadal nie jest zły skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?