Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Herr Flick jest tu tylko kilka miesięcy, a już mu tak ufam, że jakby kazał najechać Polskę, to bym poszedł razem z nim.
1
@MesQueUnClub96 Wolałbym 8:1, ale nawet ta bramka z tyłka na 8:2 nie będzie tak bolesna.
2
@Kapitan hawk ależ będziesz miał kopalnie złota na notatniku.
8
Pena miał być ręcznikiem, a okazało się, że to Bayern wyszedł z ręcznikiem na bramce xDDD
0
Vinicius ukradł Złotą Piłkę Raphinii. Factos.
6
Na miejscu Realu to w ogóle bym nie wychodził na boisko w sobotę. W końcu za walkower jest tylko 0:3.
7
Niesamowite ile lat zmarnowaliśmy poprzez niezatrudnienie trenera z prawdziwego zdarzenia.
0
O kurnaaaaaa, nie zatrzymujemy się. Jedziemy po 8:2
1
Dawać 8:2 jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyy
1
Wojtek takie rzeczy z petem w jednej ręce wyjmuje.
0
O kurna hahahhahaha
1
Trzeba było pięknego Włocha nastawić 10 min przed meczem, bo później strumyk nie płynie. Pamiętajcie na przyszłość.
5
Włoski już nastawiony, czekamy na meczyk.
20
@karol130197 Pitolisz jak potłuczony. Golimy frajerów.
6
Ostatnio takie dobre przeczucia miałem przed rewanżem z PSG.
1
@sanny Za darmo to uczciwa cena.
1
@Sulimo Flick, ale ty mnie teraz zaimponowałeś.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Szacun, niezła cena. Ja dorwałem wyjazd do Bergamo na rewanż z Atalantą i też po okazyjnej cenie. Chłop, który odsprzedał, nawet wielu pytań nie zadawał.
4
@Jakchcesz Kiedy pies ma większe powodzenie u kobiet niż połowa La Bamby, wtedy potrzebna jest kometa.
29
Araujo, po co Ty go wtedy faulowałeś...
3
Drugi raz użyłem opcji ignoruj i zablokuj. Drugi raz na tym samym gościu.
6
@Destroyer_of_Worlds Nie uważamy. Następne pytanie.
2
@xvcWinterSoldier Golimy frajerów. Tym razem nam się uda.
Powtarzam to od 8 lat.
11
@MOLESTA Fajnie tak zwiedzać sobie kraj wrogo do nas nastawiony, sprowadzający inżynierów, żeby prowadzić z nami wojnę hybrydową i w związku z czym destabilizować naszą wschodnią granicę oraz terroryzować ludność przygraniczną.
5
@Jakchcesz Na moim odświeżaczu powietrza w kiblu jest napisane, że wdychanie zbyt dużej ilości może grozić śmiercią. Media milczą w tym temacie, a lobby odświeżaczy powietrza chce nas wszystkich zabić.
16
@bari_94 Dawać taką z Ferranem Torresem, żebym mógł poczuć się jakbym to ja grał.
6
@marcin62 A najlepsze jest to, że trailer wyglądał tak samo jak rozgrywka.
1
@JimMorrisonFCB Albo Elton, który sam przyznał, że brał wszystkie narkotyki świata.
0
@Sulimo Nie no, zły skład to może mieć Radomiak, Korona, Puszcza czy Motor, ale nie Śląsk, gdzie nadal grają Petkov, Samiec-Talar, Matsenko czy Pokorny. Przecież to są bardzo solidni zawodnicy, a jeszcze jest paru niezłych w obwodzie.
Nawet transfermarkt ich wycenia na 5 najdroższy skład eklapy.
2
@takisobiektos Prawda jest taka, że dobry trener potrafi się dostosować do takiej sytuacji kadrowej jaką ma. Magiera nadal myśli, że Exposito wygra mu mecz. Kompletnie nie umie ułożyć tego zespołu a nie oszukujmy się - to nadal nie jest zły skład.