4

Ale, z przeproszeniem, pierdoły i kocopoły, jak to w „Mundo Deportivo” – tak, na pewno właśnie teraz zorientowali się, że jeśli Messi podpisze nowy kontrakt w lipcu, a poprzedni wygaśnie w czerwcu, to będziw taki moment, gdy stanie się wolnym zawodnikiem. :P

Całe szczęście, że ktoś tam w „MD” czuwa na posterunku i wyjawił nam wszystkim taki „top secret”!

0

@darr0o Wtedy to jest absolutny beniaminek.

0

@Gomess Może po prostu nie uważa go za „bardzo dobry transfer”. ;)

1

@Gall To prawda, gdyby przejrzeć tutejsze komentarze z ostatnich paru lat, to można mieć wrażenie, że PSG płaci jakieś pięć razy więcej od Barçy, a to przecież totalna bzdura. ;)

0

@xoran To po co jest ta cała biurokratyczno-dyrektorska struktura klubu?

5

Oho, do gry wraca słynne i pełne konkretu „Barcelona uważa”. ;)

0

@Gall Widocznie jemu akurat nie. :P

0

@Paradoks Nie martw się, za pół roku nadal będą. ;)

1

@Mroziu A to inna sprawa. Tyle że raczej w trąbie ma to, ile miałaby zarobić na nim sama Barça, skoro w ogóle nie chce odejść (a przynajmniej na to wygląda).

0

@forest Zgadza się, UEFA podchwyciła i poparla pomysł „L’Équipe”, faktem jest też, że Bernabeu miał w tym spory udział. Tyle że z góry przewidywano tylko jednego uczestnika z jednego kraju.

4

@dawidw4 Tyle że to w zasadzie nie jest jego problem. :P

0

@Conradxc Krytyka wobec PSG nie musi oznaczać braku krytyki wobec Superligi...

0

@forest Też mnie to zdumiało i zastanawiam się, czy po prostu bredzi w nieświadomości, czy aż tak bardzo jedzie pod publiczkę, że jest w stanie palnąć cokolwiek, byle dało efekt.

0

@korn234 A skąd wiesz, że trzymają go na siłę?

0

@4drian0 To jest prosta droga do stagnacji i zacementowania obecnego układu sił. Dlaczego taka Atalanta czy inny tam RB Lipsk nie może wybić się na pozycję takiego Arsenalu, którego popularność opiera się głównie na dokonaniach sprzed wielu lat?

0

@Conradxc Nie podjęli nawet cienia próby tego „dialogu” i to jest trudne do pojęcia. Naprawdę liczyli na to, że tupną nogą i to wystarczy? Dziękuję serdecznie, wystarczy mi Agnelli z tą bezwstydną i wręcz obrzydliwą grą na dwa fronty. Kompromitacja, nawet jeśli ten temat będzie wracać. A będzie.

0

@rubbishartur Też nieprawda. Zaproszenia były jedynie w pierwszej edycji, a do tego i tak każdy kraj reprezentowała wyłącznie jedna drużyna (oczywiście oprócz obrońcy trofeum). Barcelona po prostu się nie zakwalifikowała w żadnym z czterech pierwszych sezonów, bo ani nie była mistrzem, ani nawet wicemistrzem, gdy to Real bronił Pucharu Europy.

9

Z całym szacunkiem, rozumiem COVID, rozumiem, że średnia wieku socios to jakieś 124 lata, ale frekwencja na tym zgromadzeniu to po prostu dramat. Mogło przyjść prawie 4500, a nie pojawiła się nawet 1/5 z nich...

7

@MesQueUnClub96 Nie, chodzi o zatwierdzenie budżetu za kończący się sezon. Nie mógł być zatwierdzony wcześniej, bo poprzednie zgromadzenie odbyło się w 2019, a później nie zwołano go z przyczyn wiadomych.

3

Przedziwne rzeczy Laporta opowiada o początkach Pucharu Europy, które nijak mają się z prawdą historyczną.

„Jeśli spojrzysz na historię Barçy, to przy zakładaniu Pucharu Europy popełniliśmy błąd, nie przystępując do niego w tamtym czasie, a kiedy dołączyliśmy do rozgrywek, była tam drużyna, która miała już na koncie sześć zwycięstw”.

Puchar Europy od początku był otwarty dla każdorazowego mistrza Hiszpanii. Problem był tylko jeden – Barça po prostu w pierwszych latach istnienia PEMK... nie zdobyła mistrzostwa, więc nie miałaby jak w nim grać. Gdy już to mistrzostwo zdobyła, to zagrała w PEMK razem z Realem, który miał wtedy... cztery Puchary Europy, a nie sześć.

Pogubił się chłop zupełnie w tych wyliczankach albo świadomie opowiada kocopoły. :P

0

@Azbest Hmm... przed wczorajszym meczem Moreno miał serię 13 trafionych karnych, nie tak wcale słabo...

6

@kedar
„Cuarto” = „czwarty”
„Cuatro” = „cztery”

3

@4Fabregas4 Akurat przy faulu na Moreno nie miało znaczenia, czy został nadepnięty przed czy po podaniu. Co innego, gdyby piłka wyszła poza boisko. Ale była nadal w grze.

0

@masik86 A tak bardziej po naszemu? ;)

2

Miało być ogłoszenie transferu Depaya po ostatnim zwycięstwie Holandii, a skończy się na ogłoszeniu go po ewentualnie zwycięskim dla Holandii... finale. :P

1

@Arooo Gdzie tu widzisz płacz? Pytają, to odpowiada.

0

A nawet jej, bo to składka. ;)

3

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie, a i tak żaden z nich tam nie był. ;)

1

@sewciu50 Przepraszam, chyba jednak nie wszystko się kręci wokół kasy. Chyba że mierzysz swoją miarą – ale wierzę i mam nadzieję, że jednak takiej miary nie masz.

1

Niewiarygodne i niespotykane wręcz wydarzenie, ludzie od transferów spotykają się z innymi ludźmi od transferów na największej piłkarskiej imprezie Europy. Jakie gazety, takie „newsy”...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?