Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale, z przeproszeniem, pierdoły i kocopoły, jak to w „Mundo Deportivo” – tak, na pewno właśnie teraz zorientowali się, że jeśli Messi podpisze nowy kontrakt w lipcu, a poprzedni wygaśnie w czerwcu, to będziw taki moment, gdy stanie się wolnym zawodnikiem. :P
Całe szczęście, że ktoś tam w „MD” czuwa na posterunku i wyjawił nam wszystkim taki „top secret”!
0
@darr0o Wtedy to jest absolutny beniaminek.
0
@Gomess Może po prostu nie uważa go za „bardzo dobry transfer”. ;)
1
@Gall To prawda, gdyby przejrzeć tutejsze komentarze z ostatnich paru lat, to można mieć wrażenie, że PSG płaci jakieś pięć razy więcej od Barçy, a to przecież totalna bzdura. ;)
0
@xoran To po co jest ta cała biurokratyczno-dyrektorska struktura klubu?
5
Oho, do gry wraca słynne i pełne konkretu „Barcelona uważa”. ;)
0
@Gall Widocznie jemu akurat nie. :P
0
@Paradoks Nie martw się, za pół roku nadal będą. ;)
1
@Mroziu A to inna sprawa. Tyle że raczej w trąbie ma to, ile miałaby zarobić na nim sama Barça, skoro w ogóle nie chce odejść (a przynajmniej na to wygląda).
0
@forest Zgadza się, UEFA podchwyciła i poparla pomysł „L’Équipe”, faktem jest też, że Bernabeu miał w tym spory udział. Tyle że z góry przewidywano tylko jednego uczestnika z jednego kraju.
4
@dawidw4 Tyle że to w zasadzie nie jest jego problem. :P
0
@Conradxc Krytyka wobec PSG nie musi oznaczać braku krytyki wobec Superligi...
0
@forest Też mnie to zdumiało i zastanawiam się, czy po prostu bredzi w nieświadomości, czy aż tak bardzo jedzie pod publiczkę, że jest w stanie palnąć cokolwiek, byle dało efekt.
0
@korn234 A skąd wiesz, że trzymają go na siłę?
0
@4drian0 To jest prosta droga do stagnacji i zacementowania obecnego układu sił. Dlaczego taka Atalanta czy inny tam RB Lipsk nie może wybić się na pozycję takiego Arsenalu, którego popularność opiera się głównie na dokonaniach sprzed wielu lat?
0
@Conradxc Nie podjęli nawet cienia próby tego „dialogu” i to jest trudne do pojęcia. Naprawdę liczyli na to, że tupną nogą i to wystarczy? Dziękuję serdecznie, wystarczy mi Agnelli z tą bezwstydną i wręcz obrzydliwą grą na dwa fronty. Kompromitacja, nawet jeśli ten temat będzie wracać. A będzie.
0
@rubbishartur Też nieprawda. Zaproszenia były jedynie w pierwszej edycji, a do tego i tak każdy kraj reprezentowała wyłącznie jedna drużyna (oczywiście oprócz obrońcy trofeum). Barcelona po prostu się nie zakwalifikowała w żadnym z czterech pierwszych sezonów, bo ani nie była mistrzem, ani nawet wicemistrzem, gdy to Real bronił Pucharu Europy.
9
Z całym szacunkiem, rozumiem COVID, rozumiem, że średnia wieku socios to jakieś 124 lata, ale frekwencja na tym zgromadzeniu to po prostu dramat. Mogło przyjść prawie 4500, a nie pojawiła się nawet 1/5 z nich...
7
@MesQueUnClub96 Nie, chodzi o zatwierdzenie budżetu za kończący się sezon. Nie mógł być zatwierdzony wcześniej, bo poprzednie zgromadzenie odbyło się w 2019, a później nie zwołano go z przyczyn wiadomych.
3
Przedziwne rzeczy Laporta opowiada o początkach Pucharu Europy, które nijak mają się z prawdą historyczną.
„Jeśli spojrzysz na historię Barçy, to przy zakładaniu Pucharu Europy popełniliśmy błąd, nie przystępując do niego w tamtym czasie, a kiedy dołączyliśmy do rozgrywek, była tam drużyna, która miała już na koncie sześć zwycięstw”.
Puchar Europy od początku był otwarty dla każdorazowego mistrza Hiszpanii. Problem był tylko jeden – Barça po prostu w pierwszych latach istnienia PEMK... nie zdobyła mistrzostwa, więc nie miałaby jak w nim grać. Gdy już to mistrzostwo zdobyła, to zagrała w PEMK razem z Realem, który miał wtedy... cztery Puchary Europy, a nie sześć.
Pogubił się chłop zupełnie w tych wyliczankach albo świadomie opowiada kocopoły. :P
0
@Azbest Hmm... przed wczorajszym meczem Moreno miał serię 13 trafionych karnych, nie tak wcale słabo...
6
@kedar
„Cuarto” = „czwarty”
„Cuatro” = „cztery”
3
@4Fabregas4 Akurat przy faulu na Moreno nie miało znaczenia, czy został nadepnięty przed czy po podaniu. Co innego, gdyby piłka wyszła poza boisko. Ale była nadal w grze.
0
@masik86 A tak bardziej po naszemu? ;)
2
Miało być ogłoszenie transferu Depaya po ostatnim zwycięstwie Holandii, a skończy się na ogłoszeniu go po ewentualnie zwycięskim dla Holandii... finale. :P
1
@Arooo Gdzie tu widzisz płacz? Pytają, to odpowiada.
0
A nawet jej, bo to składka. ;)
3
Jeden rabin powie tak, drugi powie nie, a i tak żaden z nich tam nie był. ;)
1
@sewciu50 Przepraszam, chyba jednak nie wszystko się kręci wokół kasy. Chyba że mierzysz swoją miarą – ale wierzę i mam nadzieję, że jednak takiej miary nie masz.
1
Niewiarygodne i niespotykane wręcz wydarzenie, ludzie od transferów spotykają się z innymi ludźmi od transferów na największej piłkarskiej imprezie Europy. Jakie gazety, takie „newsy”...