Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oho, jest i mityczne „otoczenie”. :P
1
@333tricampeones333 A co do ma do przedłużenia kontraktu, który trwa jeszcze trzy lata?
2
Nie no, bez przesady. To już pewnie czyste wymysły pismaków.
1
Chodzi o księżną Asturii, następczynię tronu Eleonorę, a nie księżniczkę. Księżniczką byłaby dopiero jej córka.
1
@slayer Chyba jednak chodzi o Messiego, nie? ;)
1
@dafik85 Pjanić dostał prawie 1300 minut. Nie wiem, czy to aż tak mało.
0
@Volley To ja nie oczekuję wiadomości o premiach czy innych takich. Ale mówimy o klubie teoretycznie przynajmniej jeszcze zarządzanym przez socios, który co rusz opowiada o przejrzystości i innej tam „demokracji”. Przecież i tak te kwoty wyjdą później na światło dzienne przy raporcie z wykonania budżety, więc po co teraz to utajniać? Gdybym był socio, oczekiwałbym rozliczenia każdego euro wydanego na transfery, zwłaszcza w takim układzie, na którym korzysta na razie głównie Betis.
0
@marchisio10 Oczywiście, że to jest normalne. Tylko dlaczego to jest tajne? Wszystkie te liczby, oprócz procentu dla Betisu, to wyłącznie domysły prasy.
1
Ale to jest cyrk. Nadal nie wiadomo, czy Barça zapłaciła za niego 9 mln czy 15 mln, do tego Betis podał, że ma prawa do 20% z jego przyszłego transferu, o czym oczywiście hiperprzejrzysty zarząd Bartomeu i równie transparentny zarząd Laporty nie raczyły powiedzieć ani słowa.
0
Niemożliwe. Gdyby takie spotkanie odbyło się wczoraj, to już po przekroczeniu progu przez Koemana już mielibyśmy doniesienia od Romero czy innego Moreno. ;)
0
@JoeBlack Otóż to. Zrobiła się jakaś dziwna sytuacja, że mówi się bardziej o jego ewentualnym pozostaniu niż o ewentualnym odejściu. Przecież jemu na razie kontrakt się nie kończy...
0
@FerNiKloVe Wiem, wiem, ale zabawnie się złożyło. ;)
18
„Sam sposób płatności”.
Przelew czy gotówka? :P
15
Szkoda że tak twardych warunków nie dostają sami piłkarze. W ich przypadku wyniki a zarobki to różne światy...
0
@Luccas Gazetki próbują chyba nieudolnie podnieść jego wartość rynkową, bo trudno wytłumaczyć to inaczej...
0
To oni „crackami” nazywają nawet... trenerów? :P
Ale i tak najlepsze pytanie to chyba padło o to, czy Agüero wie, kto będzie trenerem. Kupa śmiechu, jak zwykle z miejscowymi pismakami. Tak, ten to jako pierwszy się na pewno dowiedział, czy Koeman zostaje, czy nie...
1
@equwesta Z nowym formatem Ligi Mistrzów pracowali już wcześniej, przecież to nie powstało z dnia na dzień. O 36 drużynach mówiło się już dwa lata temu.
Zniesienie bramek na wyjeździe było dyskutowane przez Komitet Wykonawczy UEFA też już dwa lata temu, a i wtedy nie było to po raz pierwszy.
A przepisami gry UEFA w ogóle się nie zajmuje. FIFA już prędzej, to prawda, ale przepisy o zagraniu ręką to zmieniają średnio raz na kilka miesięcy ostatnio, więc to też żadna nowość.
0
@equwesta A co konkretnie się zmieniło, że się wzięli według Ciebie do roboty?
0
Świetnie. Do pół godziny pewnie dojedzie pod Camp Nou, wtedy czekam na kolejny news. ;)
0
Jeśli Alba ma ofertę z Atlético, to bez takich jaj, jak oddanie Suáreza za bezcen. Koniec frajerstwa.
0
Kiedy wreszcie doczekamy się jakiegokolwiek oficjalnego stanowiska Barcelony, ile należy się Betisowi teraz i ile przy ewentualnym jego dalszym transferze? Trzeci rok biegnie, a tu dalej nic...
0
@KrwawiaceoczyVEB Oni piszą tak, a inni piszą inaczej. A wszystko to czystej wody domysły pismaków, bo oficjalnie ani Barça, ani Betis nie podali szczegółów tego układu (Barcelona „zapomniała” nawet poinformować publicznie o pozostaniu Emersona w Betisie do 2021 roku).
1
@Mateonvious Dokładniej to był wtedy jeszcze Ciudad Real, który później przeniósł się do Madrytu i grał jako Atlético, ale szybko upadł.
1
@totalcrack Widocznie jestem zbyt stary i zbyt tępy, bo nie wydaje mi się, żeby Messi w jakikolwiek sposób zmienił spojrzenie na futbol, jak Jordan zmienił spojrzenie na koszykówkę. Nie mówiąc o niemal zerowej charyzmie i unikaniu mediów niemal jak ognia. Widocznie rzeczywiście liczy się coś innego, a ja tego nie rozumiem.
0
@totalcrack Co prawda, to prawda. Ale pamiętam ogólny tutaj zachwyt nad tym układem z Emersonem zimą 2019 i do tej pory się temu zachwytowi dziwię. ;)
2
@totalcrack Są tłumy, póki jest piłkarzem. Nie wydaje mi się, żeby tak było ileś lat po zakończeniu kariery. Jest dość nijaki, sprawia wrażenie pantoflarza. To nie Beckham, który rozegrał to wszystko pod siebie perfekcyjnie (zresztą razem z żoną). Tego to media rozrywały, a Messi jest chroniony przed nimi jak żaden wielki współczesny piłkarz.
Kompletnie nie trafia do mnie przykład Jordana. Jordan jest dla wielu synonimem koszykówki, Messi nie jest synonimem futbolu. Jordan nie jest maszynką marketingową dla Chicago Bulls, tylko dla samego siebie i Nike. Muhammad Ali to już w ogóle zupełnie inna bajka, on był wielką osobowością poza światem sportu.
0
@totalcrack W sumie możliwe. ;)
Ta sprawa wyjątkowo mi „brzydko pachnie”, nie mam od początku zaufania do klubu, bo po prostu jest zero oficjalnych informacji od ponad dwóch lat. I jestem zdumiony, że media na długi czas olały tak nietypowy układ.
0
@totalcrack Pisałeś wcześniej tylko o 2021 i 2022. ;)
0
„Bliscy Agüero” to już zawsze niby większy konkret niż „otoczenie Agüero”, ale nadal to może być ciotka wuja brata szwagra albo dziadek wnuka stryja babki. :P
0
@totalcrack Wiesz, w mediach krąży też wersja, że 20% należy się Betisowi za sprzedaż nawet na rok przed końcem kontraktu. Ogólnie coś tu nie do końca mi gra od początku.