0

Oho, kolejne doniesienia z czeluści mózgu Koemana. Czego to pismacy nie wymyślą...

18

@vangoor I ktoś taką furę pieniędzy płaciłby mu za coś takiego? Przecież to się w pale nie mieści.

Zapewne kolejny wymysł pismaków.

6

Oho, Matheus biadoli. :P

W sumie mógł już dostać te dwie minuty z Eibarem, żeby zaliczyć jakikolwiek występ ligowy w swojej przygodzie z Barçą, ale na co więcej liczył ten przybłęda?

0

@Krystian1588 No tak to jakoś bywa, że niektórym dość szybko coś przechodzi.

0

@yoli Spalone rzadko teraz są już większym problemem...

1

Ich niezachwiana wiara w siebie i swoją wszechwspaniałość chwyta wręcz za serce.

0

@yoli Do tej pory jestem zdziwiony, że tak dziwny układ nie był nigdzie głębiej drążony przez media, które robią dymy z totalnych dupereli, a przy tak ciekawej i nietypowej sprawie nie węszą niemal nic. Zupełny brak przejrzystości Barcelony w tej sprawie daje niestety do myślenia.

0

@totalcrack Myślę, że przy tych dwóch panach Koeman jest biedakiem, ale w sumie może masz rację, mnie tam już nic nie zaskoczy...

0

@cat_r37 A ja też już napisałem wcześniej, że różne źródła różnie podają.

A oficjalnego źródła nie ma w ogóle, bo Barcelona nie raczyła podać żadnych szczegółów jego przenosin do Betisu. Ostatnia oficjalna informacja Barçy mówiła, że Emerson zostanie w Sewilli do... lata 2019. Nic więcej później o nim zarząd nawet słowem nie wspomniał. Wiarygodność zerowa klubu w tym momencie.

2

A, no to fajnie. Ciekawe, czy Laporta o tym wie, czy dowiedział się z TV3.

0

@totalcrack Nie chodzi mi o to, czy technicznie związek holenderski dostał przelew od obywatela Koemana czy od FC Barcelony, to jest zupełnie bez znaczenia. Ale nie wyobrażam sobie, że nawet jeśli formalnie płaci za to Koeman, to że nie dostał na to pieniędzy od Barcelony. To byłby jakiś niesmaczny żart.

0

@cat_r37 Chyba jest różnica w tym, czy Betis zapłacił 6 mln Barcelonie czy Atletico Mineiro, nie? ;)

0

@cat_r37 Tylko pytanie, czy to Barça kupiła go za 12 mln, czy oba kluby kupiły go na spółkę. To jednak zasadnicza sprawa, a różne źródła różnie podają.

4

@HiddenDevil Skończy się, o ile Barcelona go nie przedłuży.

2

Nadal nie rozumiem samych podstaw tego układu z Emersonem, a do tego mataczenie w tej sprawie ze strony byłego zarządu jeszcze bardziej komplikuje sprawę.

Co wtedy, gdy wypożyczenie Emersona do Betisu się skończy, ale Barcelona nie będzie chciała zapłacić tych 9 mln? Zawiśnie w próżni? A może to w praktyce nie jest wypożyczenie?

I w jakim wariancie Betis w ogóle mógłby być stratny na całym tym układzie? Barcelona może być stratna (ale nie musi), a Betis wychodzi na plus w każdym przypadku. Co to za wynalazek?

14

Niech już przyjdą wreszcie te Mistrzostwa Europy, to może zaczną coś pisać o faktach, a nie o snach, fantazjach i innych bajdurzeniach...

0

A z jakiej paki Koeman sam miałby płacić za wyciągnięcie go z reprezentacji Holandii?

1

„Sport” ostro po bandzie śmiechu – dzień po historycznym triumfie Villarrealu zrobili głównym tematem... powrót Guardioli, który sami nazwali „niemożliwym”. Mogli jeszcze walnąć równie prawdopodobny powrót Neymara. :P

2

@NaFazieHitman Jak już mówiłem – choć może to jest zbyt brutalne – Barça, Real i Juventus to nie jest „futbol”, ale tylko jakaś jego tam część. Znacząca, ale tylko część. Jak w „nieuniknioną ruinę” może popaść dyscyplina, którą zainteresowanie według tych samych jegomościów wciąż się rozszerza?

1

Ale jaką „nieuniknioną ruinę”, co to jest za żenująca demagogia?

0

@Mateonvious I pewnie tak jest, tylko święcie przekonani pismacy próbowali nas wszystkich przekonać, że oczywiście jest inaczej...

0

A co z tym przyjazdem Xaviego, który według pismaków miał już mieć zaklepane rozmowy na najwyższym szczeblu? Parę dni ledwie minęło, a już wszyscy zapomnieli.

1

„Plan przedłużenia współpracy z Leo Messim, do którego miał wgląd jeden niewymieniony z nazwiska kandydat na prezydenta”.

Ale czyj plan? Jak zwykle kupa bzdur.

1

@robimen12345 Otóż to. Tak samo jak z tym Messim idącym do Guardioli – i co, jak Guardiolę wywalą z City?

0

Kolejne nielogiczne fantazje z d...

„Zdaniem Mundo Deportivo Depay czeka na decyzję, kto zostanie trenerem Barcelony w przyszłym sezonie. Jego przyjście nie jest uzależnione od pozostania Koemana, ale zawodnik chce wiedzieć, że potencjalny nowy szkoleniowiec zamierzałby na niego stawiać”.

To po co mu ta wiedza, skoro czeka z decyzją, ale i tak wiadomo, jaka będzie? :P

1

Na szczęście już niedługo Mistrzostwa Europy i będzie można zająć się wreszcie konkretami, a nie wymysłami i fantazjami pismaków. ;)

1

@nowy19pl Szczerze to nie mam przekonania, czy jakikolwiek sąd w Madrycie ma jurysdykcję nad UEFĄ. Zresztą nikt nie broni Barcelonie czy Realowi wystąpić z RFEF, wtedy tym bardziej UEFA może się cmoknąć.

0

@Scross Sam Villarreal mało cześć z tych gazet obchodzi, a Ty się spodziewasz takich historii? ;)

0

@Alan_fcbfan Mam też wrażenie, że takiego Bartomeu też krytykowano tu masowo dużo, dużo wcześniej niż tam na miejscu. Tak to bywa.

0

@Azi Przyznaję, że szczegółów i jednego, i drugiego nie znam.

Nie postawiłbym nawet 2 zł na to, że tym trzem klubom grozi cokolwiek poważnego, ale wachlarza ewentualnych sankcji nie znam. Co do klubów Red Bulla, tam chyba wytlumaczono, że nie są formalnie większościowymi właścicielami RB Lipsk (bo faktycznie nie są).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?