0

@Borneo Obawiam się, że niestety możn mieć rację. Tyle że „rychłe” przyjście Depaya nie jest już żadnym „newsem”, bo męczą ten temat od tygodni, a sam Holender tylko w tym miesiącu był na okładce „Sportu” już z pięć razy.

7

@JarekS „Przez cały rok zawsze tematem nr1 dla tej gazety Barcelona jest tematem pierwszoplanowym i należy to uszanować”.

Może i tak, ale gdyby jakiś tam Real awansował do półfinału LM po zagraniu ręką, to już nagle Barcelona nie byłaby dla „Sportu” tematem pierwszoplanowym.

Nie widzę powodu, żeby „szanować” czy „nie szanować” prawa gazety do wydawania takiej okładki, jaką sobie wymarzą. Tak samo nie widzę powodu, żeby takiej okładki nie oceniać. Właśnie po to między innymi istnieje prasa, żeby podlegała stałej recenzji i ocenie. Skoro taką okładkę wybrali, to powinni się z tym liczyć.

0

@Borneo No trudno, żeby o Eriksenie nie napisali w ogóle, to już byłaby żenada do kwadratu...
Ale w sumie czego spodziewać się po „Sporcie”, gdzie nawet po rozbiciu się Chapecoense głównym tematem okładki był – o ile dobrze pamiętam – rozradowany Messi.

1

@Johnson Mam nadzieję, że w tzw. prawdziwym życiu się nie spotkamy.

Są na świecie rzeczy ważne i ważniejsze, a jakoś nie wydaje mi się, żeby najważniejsza była wczoraj w świecie sportu roześmiana twarz przychodzącego od tygodni Depaya...

18

Nie no, gość niemal pożegnał się z życiem na boisku w meczu Mistrzostw Europy, na oczach milionów, a dla tych baranów ze „Sportu” głównym tematem jest Depay, który od jakichś 25 dni przychodzi „już w przyszłym tygodniu”. To jest jednak czasem stan umysłu...

7

Fantastyczne są te fikołki pismaków w sprawie Depaya.

Jeszcze nie dalej niż dwa tygodnie temu zarzekali się, że w ogóle nie zależy to od pozostania Koemana. Później płynnie przeszli do wersji, że chyba to jednak jakieś znaczenie ma, po paru dniach „okazało się”, że to ma kluczowe znaczenie. Później że chyba jednak nie jest to aż tak ważne, a w zasadzie bardziej chodzi o pieniądze, a tak naprawdę to w ogóle nic nie jest pewne i nigdy nie było itp. itd.

A prawda jest zapewne taka, że większość pismaków wie kompletne zero na ten temat, a gawiedź się podnieca. Wijnaldum też już był tak „muy cerca” według Romero czy innego Romano, że prawie rozbił namiot pod gabinetem Laporty, a jakoś jest w Paryżu.

Skala dezinformacji, manipulacji i zwykłego bajkopisarstwa przekracza jakiekolwiek granice żenady. Niektórzy pseudodziennikarze dawno już stracili wszelkie hamulce i opory w pogoni za klikami.

0

Teraz czasy już tak przyspieszają do absurdu, że przedstawia się szereg powodów podjęcia decyzji, której nikt oficjalnie nie potwierdził. ;)

0

@xparix To chyba nawet jeszcze gorzej, gdyby tak założyć. Cyrk. Albo kto jest zwolniony, albo nie. A tak atmosfera wycieków.

0

Co za poronione czasy i zwyczaje, że nawet urzędnicy klubowi dowiadują się o swoim „zwolnieniu w najbliższej przyszłości” z gazet.

Skala przecieków/wycieków z klubu w porównaniu z rządami Bartomeu nawet chyba nie zmalała, o ile nie jest jeszcze większa...

0

@catalanian09 W sumie to nie są poematy Szekspira, żeby tłumaczenia „przeciętnego” przeglądu prasy mogły się jakoś znacząco różnić od siebie. ;)

1

Nie no, tego już bym sobie nie wyobraził, że nawet w dniu otwarcia EURO w takim „MD” znajdą sobie inny wiodący temat...

18

Nie ma nawet jeszcze połowy czerwca, a media przedstawiły już chyba gdzieś ze 376 kandydatów do wzmocnienia Barçy. Jak dobrze, że idą mistrzostwa, będzie o czym pisać...

2

@juliacicha Rozkręćcie jakąś promocję, bo w zasadzie mam wrażenie, że dwa dni po ogłoszeniu akcji z Patronitem nikt już prawie o tym nie pamiętał. Wchodzę na stronę i nic o tym nie przypomina. Nawet w menu ta zakładka niczym się nie wyróżnia.

3

@Pawel1985 Wątpię, że decyzja o pozbyciu się Suáreza była podyktowana tylko kwestią zarobków. Ale oddanie go za bezcen do jednego z głównych rywali ligowych to jakieś niewytłumaczalne kuriozum. Aż czekam na jakiś wywiad, w którym Bartomeu przedstawi swoje argumenty.

2

@FC1899Barca Gdyby było tak, jak podaje ta wersja, to miałby mimo wszystko gwarancję 80 mln praktycznie za nic – i to pewnie jeszcze łącząc przez parę lat to robienie niczego z graniem w innym klubie.

Chociaż to i tak pewnie wyssane z palca bzdury.

2

Jeszcze się to skończy tak, że sprowadzony dla Messiego Agüero minie się z nim w drzwiach. :P

0

Gdyby uważnie śledzić i dowierzać pseudoploteczkom „MD” i „Sportu”, nawet Barça D nie pomieściłaby wszystkich „już-prawie-zaraz-teraz” nadchodzących zawodników. :P

0

@Murazor Skoro miałby i tak dostawać pieniądze od Barçy za „ambasadorowanie”...

16

A to przy transferze Wijnalduma problemów płacowych nie było? Ech ci pismacy. ;)

1

Na tej, którą dopiero wymieniali? Cóż, przerwa między sezonami długa, najwyżej trzeba będzie to poprawić. :P

0

Cóż, nie zdarza się zbyt często, żeby zarobić za wypożyczeniu gościa z innego klubu. Pozostaje wierzyć, że i Barça cokolwiek będzie miała z Emersona – czy to na boisku, czy to w kasie. A najlepiej i tu, i tam.

5

Jeszcze premii za utrzymanie w Primera División brakuje, ja pier...

0

@Tasde A dlaczego uczestnicy mieliby dostawać 100% przychodów?

11

A jak dla mnie Digne nie był taki zły...

1

@LionelM95 Bo on się bardzo szybko przebił. Już jako 18-latek trafił do bramki Milanu i Włoch.

0

Więcej niż skaut...

0

@normasubiektywna To wszystko jedynie przy założeniu z góry, że pięcioletni kontrakt jest dobry sam w sobie. Jak dla mnie skala podpisywania pięcioletnich kontraktów zmierza w stronę wynaturzenia i schodzi już na szczebel zawodników co najwyżej średnich, których coraz trudniej wypchnąć z klubu w razie potrzeby. Wahadło rynkowe przechyla się już zbyt mocno na korzyść zawodników.

Przytyku nie skomentuję, bo nie wydaje mi się, żebym wypowiadał się zbyt dużo o kontraktach.

0

Jak w ogóle można traktować wymysły pismaków o rzekomej chęci przedłużenia kontraktu z gościem, który nie zagrał w Barcelonie nawet ćwierć minuty? :P

2

@sedziaoxford Może dlatego, że prawie nigdzie nie ma tak pyskatych kopaczy? Nawet przy meczu Hiszpania – Portugalia trafiłem na fragment, gdy Busquets ewidentnie wjechał komuś w nogę i po prostu zgodził się z sedzią, gdy tymczasem w meczu ligowym kłóciłby się pół minuty.

1

@pluszek Dlatego pewnie to nie błąd, jak sugeruje tytuł. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?