Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeden rabin powie tak, drugi powie nie, a i tak żaden z nich tam nie był. ;)
1
@sewciu50 Przepraszam, chyba jednak nie wszystko się kręci wokół kasy. Chyba że mierzysz swoją miarą – ale wierzę i mam nadzieję, że jednak takiej miary nie masz.
1
Niewiarygodne i niespotykane wręcz wydarzenie, ludzie od transferów spotykają się z innymi ludźmi od transferów na największej piłkarskiej imprezie Europy. Jakie gazety, takie „newsy”...
1
@mlecznekrowki Najpierw krążyła wersja o końcu marca, później o końcu kwietnia, jeszcze o końcu maja, a teraz jeszcze skończy się tak, że będzie na jesieni. :P
3
Kraju nie ma, a Messi dalej gra!
1
@Edinho19911991 Z całym szacunkiem, ale tym razem długość przerwy między końcem sezonu większości lig a mistrzostwami i między mistrzostwami a początkiem nowego sezonu niczym się nie różni od długoletnich zwyczajów.
1
@Kubsoleon W lipcu. Bywało bliżej końca lipca, bywało i w pierwszej połowie.
0
To już doprawdy kwestia godzin...
2
@Mezocyklon87 „Jakby był takim crackiem to już dawno grałby w innym klubie”.
Rozumiem, że dla niektórych tutaj liczą się może dwa, od biedy trzy kluby w Europie, a reszta to szmaciarze, ale bez jaj. Mam wrażenie, jakbym czytał nie o Bayernie, tylko o jakimś Genku czy innym Palermo.
0
@pt9 Zbyt wiele chyba jeszcze nie wiadomo. Na pewno mówiło się o planach, żeby ułatwić uzyskanie statusu socio.
1
@pt9 Że na najbliższym, czerwcowym, zmian nie będzie. I w sumie dobrze, bo klub nachachmęcił z terminem i nie byłyby spełnione wymogi formalne, żeby te zmiany przeprowadzić już teraz.
5
@BarcaKings965212 Muszę Cię zmartwić – z karnych strzelił tylko cztery gole z 26.
1
Pogonili nas w znacznej mierze – i to już trochę zgroza – byli i obecni piłkarze Ekstraklasy...
0
Ach, piękna i wzruszająca historia. Zabrakło tylko cytatów z szatni pod hasłem „jeden z ważniejszych piłkarzy miał stwierdzić”. ;)
1
Przepraszam bardzo, klub zatrudniał trenerowi osobistą dietetyczkę, czy to jakiś błąd w tłumaczeniu? ;)
0
@SirChuck Gvardiol. ;)
0
@kejdzi Może nawet w najbliższy piątek. ;)
2
„Od dziś można oczekiwać oficjalnego ogłoszenia transferu”.
A od kilku tygodni przychodzi „w następnym tygodniu”. :P
2
Tak szczerze to 15 mln za Firpo trzeba chyba traktować tylko z przymrużeniem oka, jako odważną cenę wyjściową. ;)
1
@sevs Świetnie, tylko w jaki sposób Ramos miałby być liderem kadry, skoro... nie pojechał na EURO? :P
0
@totalcrack Tak, tylko że w kiosku też nieraz pokazują całą okładkę, np. za szybą lub na stojaku. W takiej Katalonii to dość częsty widok.
0
@totalcrack Ale to nie jest „przysłowiowa okładce która została umieszczona na stronie www”, tylko to jest... dokładnie taka sama okładka, która trafia do kiosków. Tu chyba tkwi klucz do nieporozumienia między nami. ;)
Co do oceny tego zdjęcia Eriksena – pełna zgoda. Ja na okładkę dałbym najpewniej zdjęcie z grupą Duńczyków otaczających scenę reanimacji. Ewentualnie jakiś obrazek z trybun.
0
@totalcrack Nie, porównuje wyłącznie okładki do siebie. Co ma okładka gazety do strony www? I co to jest „okładka do kiosków”, są jakieś inne? No przecież nie. ;)
W ogóle nie poruszam kwestii portalu internetowego takiej czy innej redakcji, nie widzę żadnego związku.
0
@totalcrack Przykro mi, na tak wysoki poziom intelektualny mnie widocznie nie stać. 99% gazet świata bije z okładek tym, co chce, aby się sprzedało, czyli jest według nich najważniejsze. W życiu nie widziałem okładki, w której główny temat zajmowałby na okładce dużo mniej miejsca niż ten mniej istotny. Nic więcej nie mam dodania, bo zupełnie Twojego wywodu nie rozumiem – po prostu przeczy on wieloletniej praktyce, stosowanej przecież też przez gazety tu przedstawiane.
0
@totalcrack Dziękuję. Nawet mógłbym się z tym zgodzić, gdyby nie to, że na co dzień ani pokazywane tutaj gazety, ani ogromna większość innych nie tworzy okładek tak, jak to opisałeś. Niemal zawsze po bokach winiety lub nad nią są umieszczane sprawy drugo-, trzecio- czy wręcz czwartorzędne typu reklama kuponów na oficjalny koc klubowy czy zachęta do przeczytania felietonu na 43. stronie.
Przecież i dzisiaj ogromna większość gazet ma tak skonstruowane okładki, że główny temat zajmuje cały środek, nieraz 2/3 okładki lub nawet całą.
0
@Djzordon Chociaż muszę im oddać, że mają niekiedy przebłyski rozumu i godności, jak w przypadku córki Lucho. Wokół tego tematu była na szczęście zdumiewająca jak na miejscowe „standardy” cisza.
1
@totalcrack Kompletnie sie nie zgadzam, gazety madryckie patrzą zwykle dużo szerzej niż barcelońskie. Oczywiście nie mówię o „L'Esportiu”, bo to jest typowa gazeta regionalna.
A co do wyglądu okładek, pierwszy raz w życiu spotykam się z opinią, że lepiej umieścić ważniejszy temat na górze niż na głównej części okładki. Jest to zdanie dość osobliwe, powiedziałbym.
0
@totalcrack Czyli z dużym prawdopodobieństwem większość (tak zresztą nieraz te gazety traktują swoją klientelę, nie oszukujmy się). Nie mówię, że to dobrze, żeby była jasność.
0
Przeczytałem „nowe wiadomości na temat przyszłości Argentyńczyka”, ale takowych tu nie znalazłem. :P
11
Przepraszam za dosadność, ale w ostatnich tygodniach niektóre „newsy” z Tiki-taki dosłownie zwalają z nóg. :P