Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
W jaki sposób mecz Celta – Elche rozgrywany w Miami będzie bardziej atrakcyjny dla młodzieży niż mecz Celta – Elche rozgrywany w Vigo?
0
Sami w „Sporcie” będziecie produkować po kilka „newsów” o Messim, więc się nie ośmieszajcie z góry. ;)
0
Tradycyjnie, jak to u miejscowych pismaków, nijak nieweryfikowalne opowieści...
2
@SeWo77 Do zimowego okna to żeby on w ogóle był „naprawiony”. ;)
1
Jakoś nie mam przekonania, żeby kibice Atlético większą grupą brali udział w sondzie ultrabarcelońskiego „Mundo Deportivo”. :P
0
@MrCental Gdzie i kiedy Messi powiedział, że zostaje? Pytam serio.
1
@Scross Było dziś na Tiki-tace:
http://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-10337597
1
Nie może odjeść? ;)
1
@equwesta Formalnie członkowie zarządu nie zarabiają... nic.
2
@Kapsel12 Przynajmniej był „news”, że mecze Barçy z Espanyolem są wyjątkowe. :P
1
W „Sporcie” to już prawie zapomnieli o jakimś tam finale Mistrzostw Europy. ;)
1
@Ansufati123 Oczywiście, ale trudno nie mieć wrażenia, że już parę lat temu miniony zarząd zatracił miarę w skali tych podwyżek.
1
@JarekS Nie wydaje mi się, że Font krytykuje tu czerwcowe zgromadzenie socios samo w sobie, tylko uważa po prostu, że przedstawiono na nim absolutne minimum i nic poza tym. Zresztą sam tryb jego zwołania był dość pospieszny i przeprowadzony jakby na kolanie, nawet propozycji zmian statutu nie zdążyli przygotować na czas (trudno zrozumieć powody).
0
@Koriolan No tak, to w sumie mówi samo za siebie. ;)
0
@HarveySpecter Jeśli Font jest cymbałem, to kim jest Freixa? :P
2
@dawidor9 Może dostanie, tylko nie wiadomo nawet od kogo...
0
@VirtuoZ Odważnie!
1
Jeśli potrwa to jeszcze parę tygodni, to już tym bardziej Koeman nie będzie miał jak zwolnić z pierwszego zgrupowania wolnego zawodnika. :P
1
Z cyklu „jeden rabin powie tak, drugi powie nie”. Tyle że tym razem nie chodzi o ploteczki pismaków, ale o realne losy piłkarza. Brawo!
4
@marian_konopka A konkretnie jakie to informacje? Tebas nie podał niczego nowego.
7
„Zainteresowane mogą być West Ham, Brighton i Norwich, a także inne kluby z Hiszpanii i zagranicy”.
To jest taki poziom konkretu, że pod te „inne kluby” można podpiąć nawet Iskrę Stolec lub Foto-Higienę Gać. :P
25
I znów bez przecieków. Czyli jednak się da – i bardzo dobrze!
3
@tbas A to była jakaś tajemnica? Nie róbmy sobie jaj. ;)
0
@BoreekxD Ale ci pismacy nie piszą „prawdopodobnie”, tylko serwują nam niepodważalne „fakty” i prawdę objawioną. ;)
18
Ja też nie wiem...
0
@xoran Niestety. To jest wręcz zdumiewające, że któryś rok już funkcjonuje VAR, a to jest dalej w powijakach.
1
Swoją drogą aż się przypomina inny news z Tiki-taki, jak to de Boer powołał de Jonga, Depaya i Wijnalduma na EURO...
30
W tym momencie to i Ancelotti może zwolnić Messiego ze zgrupowania. I Guardiola też. A nawet Probierz...
0
@xoran Wiesz, problem był w tym, że sędzia wcześniej tego faulu Kane'a nie pokazał, dlatego było zamieszanie. Ja zresztą co do tego faulu mam spore wątpliwości.
Ale jedno trzeba powiedzieć – to jest cyrk i żenada, żeby ani widzowie przed telewizorami, ani tym bardziej na stadionie, nie wiedzieli, co w ogóle jest przez VAR sprawdzane. Dlaczego w niektórych innych dyscyplinach to się da zrobić, a w futbolu nie? I jak to jest, że nawet w paździerzowej Ekstraklasie oglądamy w telewizji na bieżąco obraz z ekranu VAR przy weryfikacji, a w takiej Primera División nie?
1
@KrystianR Co to znaczy „Belgom zabrano organizację i zrobiono Euro z wieloma gospodarzami”? Przecież to od samego początku było tak pomyślane, że te mistrzostwa będą rozstrzelone po Europie. Belgia wypadła z grona gospodarzy, bo nie zdążyła ruszyć ze stadionem zgłoszonym na turniej.