Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Flyingbetoniarka Mnie najbardziej bawi wspomnienie jakiegoś kretyńskiego artykułu z końca czerwca, jak to niby zarząd przyspieszył prace nad nowym kontraktem, bo nie można pozwolić, żeby Messi został wolnym zawodnikiem. :P
0
@david89 A nie widziałeś takiego zabiegu nigdy wcześniej? To już od jakichś kilkunastu lat media tak robią. ;)
1
@Tridente2015 Dosłownie tak nie powiedział, ale sens jest dokładnie taki sam. Tutaj nikt niczego nie przekręcił. Nie zawsze daje się dosłowny cytat.
2
@Tridente2015 Przecież powiedział „wszystkie wymienione osoby atakowały klub”, a jedną z tych wymienionych jest Guardiola.
1
@forest Dziękuję. Czyli w zasadzie to, co nasz kierownik drużyny.
3
Tak szczerze to nawet nie wiem, co to za funkcja. Ktoś zna jakieś szczegóły, czym w ogóle ten pan się zajmuje? W Polsce nie ma takiego stanowiska.
3
@kaamil1910 Ale to są jakieś bzdury, komuś się chyba omsknęło na klawiaturze. Rekordowe przychody z biletów i muzeum były na poziomie nieco ponad 150 mln rocznie, gdzie tam do 300 mln...
9
Przecież tak beznadziejny tekst mógłby napisać każdy z nas, bo to jest zwykła kompilacja dotychczasowych „newsów” o chęci pozbycia się Griezmanna.
„Top secret” aż do bólu. :P
1
@DeAGie Tam przynajmniej dałby pewnie radę bez angielskiego. ;)
0
@MarcelNJ11 Chyba dwa lata temu.
0
@Lukjav A kto kupi akurat ten egzemplarz „Sportu” ze względu na wnoszące zupełne zero „newsy” o Griezmanie? ;)
0
@Lukjav Samo otwarcie od strony artystycznej może być beznadziejne, tylko to jest po prostu start najważniejszej imprezy współczesnego świata – i to przecież sportowej.
0
@Lukjav Igrzyska są raz na ruski rok, saga Griezmana to dopiero nic ciekawego, w zasadzie bez większych zmian od tygodni...
4
Jak zwykle gazety barcelońskie nie zawodzą i dla jednej z nich ważniejszy od otwarcia igrzysk jest Griezmann, w którego sprawie najpewniej od wielu dni nic się nie zmienia. ;)
0
@JohnnyBarca Pewnie dostał od dziadka wiele koszulek. ;)
4
„Co ciekawe, 18-latek przebywa w stolicy Hiszpanii bez rodziny, aby w pełni skupić się na swoich zadaniach”.
Nie no, czad zupełny. Nawet bez rodziny musi sobie radzić. :P
0
@overhead Wiem, że są różne szacunki. I niestety zdaję sobie sprawę, że wszystko idzie w stronę napychania kalendarza do bólu. Ale z drugiej strony nigdy w historii futbolu nie było tak łatwo utrzymać piłkarzy „w stanie używalności”.
0
@BARCA1899Messi A później i tak większość kontuzji wynika po prostu z fauli, a nie ze zmęczenia.
15
Zawsze niezmiennie mnie bawi, jak jedni bajkopisarze dementują doniesienia innych bajkopisarzy. ;)
0
Coś ostatnio szwankuje przepływ informacji w Redakcji – niedawno dwa sprzeczne newsy o sparingu z RB Salzburg w ciągu kilku godzin, a dzisiaj to, co było już wczoraj. ;)
0
Przecież nie ma żadnej afery, sam Bartomeu tak powiedział. Jak mógłbym mu nie ufać?
3
@sergio5 Nie za free, tylko za potężne półtora miliona. ;)
0
@JarekS OK, dziękuję. Przyznaję, że kojarzyli mi się raczej ze sporą „zasiedziałością” w swoich tradycyjnych stronach, nie wgłębiałem się.
0
@Lukjav Ale czego nie wiem? To chyba nie do mnie miało być. ;)
9
@JarekS A skąd Ujgurzy nad Jangcy, nie pomyliłeś z kimś innym? Oni żyją w zupełnie innej części Chin.
2
I oni naprawdę myśleli, że to wszystko się rozmyje albo zatuszuje? Matko moja, jakie barany stały na czele klubu przez tyle lat!
1
@adambądkowski93 Jak Izrael nie chce? To Palestyńczycy nie chcieli, żeby Barça grała w Izraelu.
2
@culesjasiules E tam, dla Matheusa to nie był problem, żeby zagrać przed prezentacją. :P
1
@Tridente2015 Ale już nagłówek podaje to jako oczywistość. ;)
12
@krzyrzak69 Członkowie zarządu nie dostają pensji od klubu.