Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna A, czyli oni donoszą o tak skrajnie niezobowiązującej formie? No to w zasadzie szkoda nawet o tym pisać, bo to jakiś bardzo, bardzo, bardzo wstępna faza ewentualnych rozmów. Czyli w zasadzie „news” wnoszący w zasadzie niemal okrągłe zero. ;)
3
Aż mnie ciekawi, jak to wygląda od „technicznej” strony, gdy gość jest wystawiony na sprzedaż, a kluby „składają zapytania”, ale „bez konkretów ani ofert”. Czyli o co te kluby pytają, o jego aktualne samopoczucie czy jak? Bo chyba nie pytają o to, czy jest na sprzedaż. :P
1
@Blantozaur Ja zupełnie nie rozumiem tej nagonki i w ogóle skali jazdy po nim. Gdzie on się tu niby trzyma rękami i nogami? Jest wdzięczny losowi za to, że dość przypadkowo dostał taką szansę, ale na 99% nie będzie robił żadnych problemów z wyprowadzką z Barcelony i przez lata będzie wspominał ten czas z radością.
Niektórzy tutaj chyba chcieliby, żeby sam się wykupił i odszedł, a najlepiej żeby w ogóle zamknął się i siedział cicho do ostatniego dnia w Barcelonie. Naprawdę nie wiem, w czym tutaj aż taki problem. Przecież on nawet się nie żali, że mało gra. Nie trzyma się uparcie jak Umtiti czy inny Puig, nie jęczy jak Pjanić, nie jest też parodystą pokroju Matheusa Fernandesa, więc po co ta jazda?
1
@Adi123456789 Nikt tego nie „wymyślił”, tylko taka jest historia naszego języka. Kiedyś „rz” i „ż” inaczej się czytało (a w niektórych gwarach dalej czyta się inaczej, np. u górali podhalańskich), tak samo było z „ch” i „h”. I tak zostało w pisowni, zresztą całe szczęście, bo trudno byłoby na to patrzeć.
1
SalZburg, nie Salsburg. ;)
2
„Ronald Koeman powiedział Barcelonie, że nie będzie problemu, jeśli Coutinho zostanie”.
Genialne! Nic nie słychać, żeby Coutinho robił kwasy, no to w sumie czemu Koeman miałby mieć z tym problem?
Za to rzekoma sprawa pensji Collado trochę niepokojąca – coś chyba nie do końca jest w porządku, jeśli pensja zawodnika trzecioligowych rezerw Barcelony (i być może kiedyś głębokiego rezerwowego pierwszej drużyny) byłaby jedną z największych w ekipie mistrza Belgii. Albo te dysproporcje finansowe współczesnej piłki są tak ogromne, albo komuś sufit spadł na głowę w samej Barcelonie.
5
Nie da się już czasem czytać o szukaniu następcy Alvesa. Takiego może nie być nawet ze sto lat...
1
To jest ten słynny audyt, który miał być marcu, później w maju, czerwcu i lipcu, a nadal go nie ma? Pół biedy, najważniejsze, żeby był rzetelny. Nie ma innej drogi do oczyszczenia tej stajni Augiasza.
0
@slayer Gdzie Messi, tam Ronaldo, gdzie Barça, tam Real, gdzie Kaczyński, tam Tusk, ręce opadają...
2
Jeśli nawet „Mundo Deportivo”, które niemal wszystko jako niepodważalną prawdę objawioną, pisze tylko „niewykluczone, że...”, to faktyczne prawdopodobieństwo wynosi pewnie jakieś 10%...
1
A co to za news Martíneza, skoro o tym mówił dzisiaj sam Laporta? Z jaskini wyszedł czy wstał godzinę temu?
2
@Czarny_ck Ciemny lud kupi wszystko.
3
Z każdym tygodniem jest coraz bliżej, a jednocześnie pismacy coraz dalej przesuwają potencjalne daty podpisania kontraktu czy zarejestrowania Messiego.
Tutaj „Sport” idzie o krok dalej niż inni i jak gdyby nigdy nic zakłada scenariusz, że Messi opuści co najmniej trzy mecze ligowe. I w zasadzie... nie wzbudza to większej sensacji. Tego chyba jednak nikt w czerwcu sobie nie wyobrażał!
1
@XXYYZ A w jaki tak faktycznie sposób Messi „zmaga się z milionami niezadowolonych kibiców”? Bo ja drugiego tak izolowanego od kibiców geniusza piłkarskich w życiu nie widziałem.
4
@Marjando Łączną notę mieli identyczną, ale w drugiej kolejności decydowała jedna ze składowych, czyli tzw. ocena trudności. I tę Hiszpan miał nieco gorszą.
2
@Puyolex Ale to tylko przy założeniu, że klub kłamie i to nie Collado zdecydował się iść na wypożyczenie, tylko go zmusili. Nie ma za bardzo przesłanek, żeby tak sądzić.
2
Wielkie brawa, szczególnie za pobicie naprawdę długowiecznego już rekordu (bodaj z MŚ 1995), a Rojas od dwóch-trzech lat wydawała się do tego wyczynu główną faworytką. A jak bić rekordy, to zwłaszcza w walce o złoto!
1
Jakie to są pierdoły. Przecież zaraz, zgodnie ze zwyczajem, pismacy doniosą nam, że Locatellim interesuje się też... PSG. W końcu tam, gdzie Barcelona, tam według nich zawsze z cienia wychodzi i straszy PSG. :P
0
„ Skandal w sztafecie mikstowej” – raczej „mieszanej”. ;)
4
@totalcrack A czy ja gdzieś piszę, że spadli niesłusznie? Nie piszę. Za to kompletnie nie rozumiem podejścia „zostali, bo i tak by awansowali”. Przecież dla niektórych z tych piłkarzy to było wręcz pośmiewisko, żeby grać w Serie B.
3
@adi7adi8 Jak można odpaść z rozgrywek, w których ma się co roku zagwarantowane miejsce?
3
@totalcrack Nie no, serio? Dla Juventusu strata choćby jednego sezonu w LM to już wtedy była katastrofa, a wtedy siłą rzeczy stracili dwa. A już grać w drugiej lidze to katastrofa do sześcianu, choćby tam wygrali 42/42 mecze (a wygrali „tylko” 28). Do tego mieli startować w Serie B z 30 punktami ujemnymi, z którymi awans raczej nie byłby oczywisty...
2
@PizzerMan Wiesz, po drugiej stronie stołu był Peréz, który podstawy rewolucyjnego projektu przedstawiał w pajacerskim show „El Chiringuito”, a także bezwstydnie grający na dwa fronty Agnelli. Wszyscy siebie warci.
5
@neeed I teraz będą rozkładać mu rozłożoną już kasę? Coś mi tu nie gra.
0
@DRESZCZ Transfer Hleba nie był przynajmniej owocem księgowych wygibasów dla ratowania tyłka zarządu, a tym niewątpliwie było sprowadzenie Pjanicia...
2
Przecież Piqué już w zeszłym roku zgodził się na radykalną obniżkę zarobków (podobno nawet o połowę), to dlaczego miałby znowu schodzić i z czego? Czy aby media nie pogubiły się już do reszty w swoich wymysłach, czy to jest już aż taki dramat, że jedni schodzą z pensji raz, a inni dwa razy?
2
@JarekS Ja tylko mówię, co po polsku rozumiemy pod tym pojęciem (sponsor/partner techniczny), a Ty się rozpisałeś, że mi kopara opadła. ;)
0
@JarekS No nie wiem, w Polsce sponsor/partner techniczny to zasadniczo producent lub dostawca strojów i sprzętu.
4
@Tridente2015 Jest błąd w tłumaczeniu z „L'Esportiu”, tak naprawdę napisali to samo co „Sport”.
1
No to czekam na dementi ze strony „Mundo Deportivo”, że Koeman mówi co innego. A tak naprawdę zapewne i jedni, i drudzy kija wiedzą. ;)