30

W tym momencie to i Ancelotti może zwolnić Messiego ze zgrupowania. I Guardiola też. A nawet Probierz...

0

@xoran Wiesz, problem był w tym, że sędzia wcześniej tego faulu Kane'a nie pokazał, dlatego było zamieszanie. Ja zresztą co do tego faulu mam spore wątpliwości.

Ale jedno trzeba powiedzieć – to jest cyrk i żenada, żeby ani widzowie przed telewizorami, ani tym bardziej na stadionie, nie wiedzieli, co w ogóle jest przez VAR sprawdzane. Dlaczego w niektórych innych dyscyplinach to się da zrobić, a w futbolu nie? I jak to jest, że nawet w paździerzowej Ekstraklasie oglądamy w telewizji na bieżąco obraz z ekranu VAR przy weryfikacji, a w takiej Primera División nie?

1

@KrystianR Co to znaczy „Belgom zabrano organizację i zrobiono Euro z wieloma gospodarzami”? Przecież to od samego początku było tak pomyślane, że te mistrzostwa będą rozstrzelone po Europie. Belgia wypadła z grona gospodarzy, bo nie zdążyła ruszyć ze stadionem zgłoszonym na turniej.

0

Karny z czapy, ale też trudno do końca powiedzieć, dlaczego Anglia nie dostała tego w drugiej połowie. Mimo wszystko biadolenia naprawdę lubianego przeze mnie Borka nie mogłem już słuchać, w drugiej połowie dogrywki odlatywał już z żałowaniem Danii.

Nie trafia do mnie do końca argument, że Anglicy nie musieli latać. No nie musieli, ale przecież całkiem prawdopodobny był scenariusz, że całe mistrzostwa będą w Anglii, więc... tym bardziej nie musieliby latać. I tak samo z każdym poprzednim EURO, które odbywało się w jednym lub (od biedy) w dwóch krajach. To co dopiero o tym lataniu będzie się mówić na MŚ 2026, rozciągniętych na trzy wielkie kraje?

I żeby nie było – nie bronię UEFY, bo cały ten pomysł z rozrzuceniem EURO od Hiszpanii do Azerbejdżanu to było idiotyzm od początku.

A dla Danii naprawdę duże brawa, i tak niecały miesiąc temu nikt by się takiego wyniku po nich nie spodziewał.

1

@XBlairrX Cóż, nie lubię takimi określeniami rzucać, ale cymbał to mało powiedziane.

0

@LyFT Teraz, czy ktoś to odkopał po dwóch latach?

12

Trochę jednego nie rozumiem – skąd w ogóle to nagranie nagle wypłynęło?

0

Skąd niby jeden czy drugi pismak wie, czy taki Griezmann kontaktował się z tym czy tamtym? Gdzie tę pluskwę schowali? Co za bzdety.

0

@Mroziu Tak, to ten.

1

Raczej kupa bzdur, oby. A „opcją awaryjną” to faktycznie Sergi Roberto jest, ale to jego „awarie” bywają coraz częściej problemem...

1

@forest Dlatego trochę zgłupiałem. Przecież nie brakuje w Hiszpanii klubów zarządzanych choćby przez Arabów czy Chińczyków, różnych aparatów pokroju Lima w Valencii...

4

@skater Trudno się nie zgodzić, chociaż mimo wszystko też wypadałoby na jego miejscu cokolwiek się określić. Na razie nawet nie wiadomo, czy chce zostać w Barcelonie – to tylko domysły prasy, bo publicznie Messi w ogóle tego nie sygnalizował.

0

@tbas A to ja mam takie wrażenie wyłącznie na podstawie tego, co sam mówi, a tego raczej nie przekręcają. ;)

Pewnie tu ma rację, ale zaufanie do Laporty mam bardzo, bardzo ograniczone. Ma nawijkę taką, jaką ma.

0

@tbas A Ty wiesz? Też nie wiesz. Chyba deczko z tym „oczernianiem” przeholowałeś.

0

@tbas Nie wiem, czy taki jest, to wie tylko on sam. Ale takie sprawia wrażenie. Mnie wystarczą setki jego wypowiedzi jako szefa klubu, działacza i polityka, żeby takie właśnie wrażenie mieć.

0

@tbas Być może, choć ja nie widzę powodu, żeby wierzyć Laporcie jakoś bardziej niż przeciętnemu pismakowi.

Laporta to taki typ komiwojażera, który ma taką bajerę i nawijkę, że byłby w stanie niejednemu opchnąć rowerek dziecięcy w cenie Harleya, a ten kupiec jeszcze uznałby to za spory sukces. ;)

0

@Paradoks No właśnie jeden ubytek więcej. :P

2

@greymid Nie wiem, co rozumiesz, jako „opieranie się na socios”, ale w elicie hiszpańskiej tylko cztery kluby są w rękach socios (Barça, Real, Athletic i Osasuna).

To jest większość?

2

@MesQueUnClub_87 Właśnie kolega stawia tylko przypuszczenie, a nie zakłada, że tak na pewno będzie...

3

@greymid Większość klubów hiszpańskich opiera się na socios? No tak średnio, najłagodniej mówiąc.

5

Rozumiem, że można przedstawić raport o stanie zdrowia, ale jak można poświadczyć na piśmie, że „może grać na najwyższym poziomie”? :P

1

No tak, na pewno ludzie z fiskusa robią w gacie ze strachu przed czymś, co i tak prędzej czy później musi się stać, bo przecież Messi nie będzie grał do 90. roku życia...

0

@korolocik Ale kto wywalczył ten procent od przyszłej sprzedaży, tego nie wiemy. Może Laporta, może Tusquets...

3

@Krzychuuuu14 Bartomeu wypożyczył go do Benfiki, ale to Tusquets i jego nieodżałowanej pamięci komisja wypożyczyła go do Nicei.

0

@ToJa79 Skutki uboczne ewidentnego wałka, jakim była cała ta wymiana z Arthurem.

1

@FCB24 Bo może nie chcieli go kupić?

1

@Wossi61FCB Być może, ale trudno też powiedzieć, żeby komuś zajmował miejsce.

0

@MatiFCB2000 Oczywiście, że uproszczenie, ale w ogromnej większości przypadków tak to wygląda. Produkcja bajek osiągnęła historyczne apogeum, bo po prostu nie ma zwykle jak tego zweryfikować.

Swoją drogą dziwne, że o niektórych ofertach dla graczy Barçy z Premier League jest 1472 doniesień, a w kontekście Trincão niemal nic. Gdzieś tam coś przewinęło się delikatnie o nim i Wolverhampton, ale może raz czy dwa w zeszłym miesiącu. Później cisza. Albo słabe źródła, albo wreszcie jakaś dyskrecja.

44

Tego typu wydarzenia utwierdzają tylko w przekonaniu, że skoro tutaj prawie nie było przecieków, to tym bardziej niemal wszystkie pozostałe „doniesienia” transferowe są wyssane z palca...

Niech mu się wiedzie, pewnie tam jest jego poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?