Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
W tym momencie to i Ancelotti może zwolnić Messiego ze zgrupowania. I Guardiola też. A nawet Probierz...
0
@xoran Wiesz, problem był w tym, że sędzia wcześniej tego faulu Kane'a nie pokazał, dlatego było zamieszanie. Ja zresztą co do tego faulu mam spore wątpliwości.
Ale jedno trzeba powiedzieć – to jest cyrk i żenada, żeby ani widzowie przed telewizorami, ani tym bardziej na stadionie, nie wiedzieli, co w ogóle jest przez VAR sprawdzane. Dlaczego w niektórych innych dyscyplinach to się da zrobić, a w futbolu nie? I jak to jest, że nawet w paździerzowej Ekstraklasie oglądamy w telewizji na bieżąco obraz z ekranu VAR przy weryfikacji, a w takiej Primera División nie?
1
@KrystianR Co to znaczy „Belgom zabrano organizację i zrobiono Euro z wieloma gospodarzami”? Przecież to od samego początku było tak pomyślane, że te mistrzostwa będą rozstrzelone po Europie. Belgia wypadła z grona gospodarzy, bo nie zdążyła ruszyć ze stadionem zgłoszonym na turniej.
0
Karny z czapy, ale też trudno do końca powiedzieć, dlaczego Anglia nie dostała tego w drugiej połowie. Mimo wszystko biadolenia naprawdę lubianego przeze mnie Borka nie mogłem już słuchać, w drugiej połowie dogrywki odlatywał już z żałowaniem Danii.
Nie trafia do mnie do końca argument, że Anglicy nie musieli latać. No nie musieli, ale przecież całkiem prawdopodobny był scenariusz, że całe mistrzostwa będą w Anglii, więc... tym bardziej nie musieliby latać. I tak samo z każdym poprzednim EURO, które odbywało się w jednym lub (od biedy) w dwóch krajach. To co dopiero o tym lataniu będzie się mówić na MŚ 2026, rozciągniętych na trzy wielkie kraje?
I żeby nie było – nie bronię UEFY, bo cały ten pomysł z rozrzuceniem EURO od Hiszpanii do Azerbejdżanu to było idiotyzm od początku.
A dla Danii naprawdę duże brawa, i tak niecały miesiąc temu nikt by się takiego wyniku po nich nie spodziewał.
1
@XBlairrX Cóż, nie lubię takimi określeniami rzucać, ale cymbał to mało powiedziane.
0
@LyFT Teraz, czy ktoś to odkopał po dwóch latach?
12
Trochę jednego nie rozumiem – skąd w ogóle to nagranie nagle wypłynęło?
0
Skąd niby jeden czy drugi pismak wie, czy taki Griezmann kontaktował się z tym czy tamtym? Gdzie tę pluskwę schowali? Co za bzdety.
0
@Mroziu Tak, to ten.
1
@equwesta http://www.fcbarca.com/100617-antoine-griezmann-i-ousmane-dembele-oskarzeni-o-rasizm.html
1
Raczej kupa bzdur, oby. A „opcją awaryjną” to faktycznie Sergi Roberto jest, ale to jego „awarie” bywają coraz częściej problemem...
1
@forest Dlatego trochę zgłupiałem. Przecież nie brakuje w Hiszpanii klubów zarządzanych choćby przez Arabów czy Chińczyków, różnych aparatów pokroju Lima w Valencii...
4
@skater Trudno się nie zgodzić, chociaż mimo wszystko też wypadałoby na jego miejscu cokolwiek się określić. Na razie nawet nie wiadomo, czy chce zostać w Barcelonie – to tylko domysły prasy, bo publicznie Messi w ogóle tego nie sygnalizował.
0
@tbas A to ja mam takie wrażenie wyłącznie na podstawie tego, co sam mówi, a tego raczej nie przekręcają. ;)
Pewnie tu ma rację, ale zaufanie do Laporty mam bardzo, bardzo ograniczone. Ma nawijkę taką, jaką ma.
0
@tbas A Ty wiesz? Też nie wiesz. Chyba deczko z tym „oczernianiem” przeholowałeś.
0
@tbas Nie wiem, czy taki jest, to wie tylko on sam. Ale takie sprawia wrażenie. Mnie wystarczą setki jego wypowiedzi jako szefa klubu, działacza i polityka, żeby takie właśnie wrażenie mieć.
0
@tbas Być może, choć ja nie widzę powodu, żeby wierzyć Laporcie jakoś bardziej niż przeciętnemu pismakowi.
Laporta to taki typ komiwojażera, który ma taką bajerę i nawijkę, że byłby w stanie niejednemu opchnąć rowerek dziecięcy w cenie Harleya, a ten kupiec jeszcze uznałby to za spory sukces. ;)
0
@Paradoks No właśnie jeden ubytek więcej. :P
2
@greymid Nie wiem, co rozumiesz, jako „opieranie się na socios”, ale w elicie hiszpańskiej tylko cztery kluby są w rękach socios (Barça, Real, Athletic i Osasuna).
To jest większość?
2
@MesQueUnClub_87 Właśnie kolega stawia tylko przypuszczenie, a nie zakłada, że tak na pewno będzie...
3
@greymid Większość klubów hiszpańskich opiera się na socios? No tak średnio, najłagodniej mówiąc.
5
Rozumiem, że można przedstawić raport o stanie zdrowia, ale jak można poświadczyć na piśmie, że „może grać na najwyższym poziomie”? :P
1
No tak, na pewno ludzie z fiskusa robią w gacie ze strachu przed czymś, co i tak prędzej czy później musi się stać, bo przecież Messi nie będzie grał do 90. roku życia...
0
@korolocik Ale kto wywalczył ten procent od przyszłej sprzedaży, tego nie wiemy. Może Laporta, może Tusquets...
3
@Krzychuuuu14 Bartomeu wypożyczył go do Benfiki, ale to Tusquets i jego nieodżałowanej pamięci komisja wypożyczyła go do Nicei.
0
@ToJa79 Skutki uboczne ewidentnego wałka, jakim była cała ta wymiana z Arthurem.
1
@FCB24 Bo może nie chcieli go kupić?
1
@Wossi61FCB Być może, ale trudno też powiedzieć, żeby komuś zajmował miejsce.
0
@MatiFCB2000 Oczywiście, że uproszczenie, ale w ogromnej większości przypadków tak to wygląda. Produkcja bajek osiągnęła historyczne apogeum, bo po prostu nie ma zwykle jak tego zweryfikować.
Swoją drogą dziwne, że o niektórych ofertach dla graczy Barçy z Premier League jest 1472 doniesień, a w kontekście Trincão niemal nic. Gdzieś tam coś przewinęło się delikatnie o nim i Wolverhampton, ale może raz czy dwa w zeszłym miesiącu. Później cisza. Albo słabe źródła, albo wreszcie jakaś dyskrecja.
44
Tego typu wydarzenia utwierdzają tylko w przekonaniu, że skoro tutaj prawie nie było przecieków, to tym bardziej niemal wszystkie pozostałe „doniesienia” transferowe są wyssane z palca...
Niech mu się wiedzie, pewnie tam jest jego poziom.