5

@Kwiatek67 Z tą podwyżką to bajki z mchu i paproci, nic więcej, wymysły pismaków. Nawet Bartomeu nie wpadłby na tak kretyński pomysł w tym krytycznym momencie.

0

@Scross Świetnie, tylko ten zarzut akurat tutaj nie padł. :P

0

A nad tym wszystkim jeszcze prezydent, pięciu wiceprezydentów i trzynastu dalszych członków zarządu. ;)

0

@forest Madryt mnie akurat nie dziwi. Ale sam tryb jest dla mnie mocno zaskakujący, bo UEFA nie dogadywała się z Superligą jako taką, tylko pojedynczymi klubami sobie podległymi. Bardzo byłbym ciekawy szczegółów tego wyroku/postanowienia.

0

@Biegun93 Jak dla mnie Pérez nie ma nic wspólnego z tym, jak przykładowa Chelsea dogadała się z UEFĄ. Nie jest stroną w tej sprawie.

0

@Nathan Rozumiem, ale ile kwestii naraz może poruszać sąd w jednym postępowaniu i czeku zajmuje się też rzeczami, z którymi taki Pérez nie ma nic wspólnego? W Polsce takiego trybu postępowania sądowego nie kojarzę. Aż dziw, że sąd w Madrycie nie odniósł się do kwestii prawidłowości przetargu na przebudowę rynku w Namysłowie albo nie orzekł o ważności wyborów w Pcimiu Dolnym.

1

Przepraszam, ale co ma jakiś sąd w Madrycie, Rzymie czy innym Berlinie do tego, jak się UEFA dogadała z tym czy innym klubem? To co w zasadzie było przedmiotem sprawy przed tym sądem?

0

@jolowanila Tym, którzy mają siano w głowie, albo tym, którzy nie dobierają sobie odpowiednich ludzi do zarządzania majątkiem, to na pewno.

2

@JarekS Aha, rozumiem, to dobrze, że wiesz. Ja nie wiem (co najwyżej mogę tak przypuszczać), bo żadnego stanowiska Messiego w tej sprawie nie słyszałem. Chyba że przegapiłem. ;)

2

@JarekS Jesteśmy od tego tak daleko i tak mało faktów znamy, że w ogóle nie odważyłbym się stwierdzić, kto tutaj ma jaką wolę...

2

@Scross Naprawdę tu jest alternatywa wyłącznie między setkami milionów euro a pracą za darmo? Jesteście w zasadzie siebie warci w tym momencie – jeśli chodzi o populizm.

1

@WojciechM Chłopie, ale żeś się napiął. :P

0

@Borneo Być może minimalnie wyszło na plus, ale problem w tym, że w ogóle nie powinien trafić akurat do Atlético. I to niemal za bezcen.

0

@Borneo Jeśli jest tak, jak donosiła prasa, że zmienne dotyczyły tylko awansu Atlético do ćwierćfinału LM w ciągu dwóch sezonów po transferze Suáreza, to na razie wychodzi okrągłe zero.

1

@PatrychoO Ale to tak na poważnie?

1

Zacząłem czytać od końca i już myślałem, że do Barçy B dołączył jakiś Nico Pjanić. :P

0

@Ansufati123 Teraz i w zasadzie zawsze. Barça obserwuje pewnie koło 400 zawodników, więc jest jednak spora szansa, że taki pismak trafi. Zwłaszcza że to są „newsy” nie do zweryfikowania.

0

Jak dla mnie Segunda División gra 462 mecze (42 kolejki po 11 meczów), a nie 468.

0

@catalanian09 Najpewniej to, że zwrócił na niego sam pismak.
Ale głupio mu tak napisać, no to sobie wymyślił, że to nie on, tylko Barcelona.

11

A to Alba nie może sobie kupić domu w Barcelonie tak po prostu, bo go stać? Gdyby kupił nad jeziorem Maggiore, to byłby sygnał, że idzie do Interu?

0

@IbrahimAfellay Kiedy i gdzie określił się, że chce zostać?

24

@DaPidejpi Po wyczynach zarządu z ostatnich lat jakikolwiek sezon bez podwyżki może być dla niektórych piłkarzy obelgą...

2

@Krokiet Przypuszczam, że do dziś Koeman nie dowierza, że takiego ananasa dostał w spadku po Abidalu.

0

@DamianBarcaCule Keirrison był przy Matheusie bogiem, gdyby patrzeć na dorobek w Brazylii.

3

@Krystian1588 Nie, nie, takie warunki Bartomeu wywalczyłby przy sprzedaży Matheusa, a nie przy zakupie. :P

2

Doprawdy jestem ciekawy, co było w tych 3 mln zmiennych. :P

0

Uuu, grubo poszedł Laporta z tym symbolem brazylijskich wałków Bartomeu...

Być może kiedyś dowiemy się, po co naprawdę Perła Copacabany zjawiła się w Barcelonie. Bo na pewno Matheus nie przyszedł grać w piłkę.

0

@LS Ten Patronite jest reklamowany na tyle słabo, że trudno aż sobie o nim przypomnieć.

0

Co to znaczy „wyciągnąć swoją kastę”? Serio pytam.

2

@slayer Tylko czy my rzeczywiście wiemy, że on się „kurczowo trzyma kasy w Barcelonie”?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?