Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nadeszła epoka demokratyzacji i transparentności, tak przynajmniej niektórym się wydaje. Ja tam pozostaję sceptyczny, oznak nie widać...
2
@Turio „Poza tym, piłkarze raczej emerytury nie dostają, więc część z nich decyduje się na założenie firm, inni odkładają, a niewielu zaczyna pracować w bardziej przyziemnych zawodach”.
Zapewne. Tyle że nie słychać nic o tym, żeby dawni piłkarze, czyli w większości biedacy w porównaniu z dzisiejszymi byle średniakami, przymierali głodem. Czasy i oczekiwania byle grajków się zmieniły i tyle. W zasadzie pieniądze spadają im z nieba, a niektórzy biadolą czasem o tym, że muszą z czegoś „wykarmić rodzinę”, aż wstyd.
2
@AlwaysBlaugrana Wiesz, z drugiej strony nikt im przecież nie każe wybitnie zwiększać sobie tych bieżących wydatków.
Cóż, ich pieniądze, ich sprawa. Większość solidnych piłkarzy z lat, gdy zarabiali grosze i tak radzi sobie całkiem dobrze. Obecnie średni grajek na skalę europejską – przy mądrym zarządzaniu swoją fortuną – jest w stanie ustawić ze trzy pokolenia.
1
@Szklaner Po pierwsze, „Polak” wielką literą. Po drugie, nie wypomina, tylko nie rozumie. To już nie można ani rozumieć, ani się dziwić?
0
Tytuł: „Barcelona MA problem”.
Treść: „Barcelona MOŻE w przyszłym sezonie mierzyć się z problemem”.
Zachowajmy minimum powagi.
1
Hmm, wyniki audytu miały być ponoć w maju. To chyba rzeczywiście niemało smrodku zostało po światłych rządach JMB...
0
Xaviemu to się może nawet i nie spieszyć, tylko co z tego, jak pismacy wiedzą zawsze lepiej, co on chce i co uważa. :P
1
@Wiktoria13 A skąd wiesz, że akurat do 30 czerwca?
1
@Dynak Tym bardziej lepiej zatrudnić tego menela niż bawić się w zatrudnianie siostry.
1
@kaczorra86 Przecież to jest kompilacja tekstów z trzech gazet, w stopce jest napisane...
0
Ten ostatni akapit to żywcem jak z jakiejś szkolnej rozprawki wyjęty. ;)
3
Nie używajcie tych śmieciowych nazw pokroju „LaLiga Smartbank”, błagam...
0
@Greenalley Wiesz, po prostu pisaliście o zupełnie różnych sprawach – on o tym, że płatność za przykładową lodówkę będzie rozłożona na 10 rat, a nie na 5, a Ty raczej o tym, dlaczego warto tę lodówkę w ogóle mieć. ;)
0
@Greenalley Rozpisałeś się i może nawet masz rację, ale ani jednym słowem nie zaprzeczyłeś temu, co napisał @Sortello. ;)
0
@Neymarinho Była mowa o tym, że niezależnie od tego przy przedłużaniu kontraktu zgodził się na obniżkę/odroczenie płatności. Większość pozostałych zawodników nie przedłużała przecież kontraktu.
1
Chwila, chwila. Przecież taki Piqué zszedł z pensji w zeszłym roku, niektórzy mówili nawet 50% obniżki. Ma zejść jeszcze mniej czy tu chodzi tylko o jakieś rozłożenie w czasie?
0
@bolplast Gdy zarząd Bartomeu podał się do dymisji, Moriba miał jeszcze 17 lat.
2
Przydałaby się też zmiana statutu, żeby nie było już takiego cyrku z wyborami, jak jeszcze parę miesięcy temu...
0
@norbi77 Pewnie nikt na razie nie będzie o to pytał. :P
Zresztą nie zdziwiłbym się, gdyby Superliga miała tam spore poparcie.
0
No to oficjalnie czy Pintanel? Jedno drugie wyklucza. ;)
0
Oho, jest i mityczne „otoczenie”. :P
1
@333tricampeones333 A co do ma do przedłużenia kontraktu, który trwa jeszcze trzy lata?
2
Nie no, bez przesady. To już pewnie czyste wymysły pismaków.
1
Chodzi o księżną Asturii, następczynię tronu Eleonorę, a nie księżniczkę. Księżniczką byłaby dopiero jej córka.
1
@slayer Chyba jednak chodzi o Messiego, nie? ;)
1
@dafik85 Pjanić dostał prawie 1300 minut. Nie wiem, czy to aż tak mało.
0
@Volley To ja nie oczekuję wiadomości o premiach czy innych takich. Ale mówimy o klubie teoretycznie przynajmniej jeszcze zarządzanym przez socios, który co rusz opowiada o przejrzystości i innej tam „demokracji”. Przecież i tak te kwoty wyjdą później na światło dzienne przy raporcie z wykonania budżety, więc po co teraz to utajniać? Gdybym był socio, oczekiwałbym rozliczenia każdego euro wydanego na transfery, zwłaszcza w takim układzie, na którym korzysta na razie głównie Betis.
0
@marchisio10 Oczywiście, że to jest normalne. Tylko dlaczego to jest tajne? Wszystkie te liczby, oprócz procentu dla Betisu, to wyłącznie domysły prasy.
1
Ale to jest cyrk. Nadal nie wiadomo, czy Barça zapłaciła za niego 9 mln czy 15 mln, do tego Betis podał, że ma prawa do 20% z jego przyszłego transferu, o czym oczywiście hiperprzejrzysty zarząd Bartomeu i równie transparentny zarząd Laporty nie raczyły powiedzieć ani słowa.
0
Niemożliwe. Gdyby takie spotkanie odbyło się wczoraj, to już po przekroczeniu progu przez Koemana już mielibyśmy doniesienia od Romero czy innego Moreno. ;)