0

@umtiti Nie do końca chyba wtedy tak powiedział, ale przecież to trudno brać na serio. A już w tym jego filmiku trudno jakiegokolwiek zawyżonego ego szukać. O psychicznych sprawach nie wspominając. Bez przesady.

0

@monsterrize Dlatego jest jakaś nadzieja.

0

@krzyrzak69 Cóż ja poradzę...?

1

@oZinho Nie mówię o Tobie konkretnie. Chodzi mi o to, że wielu czepia się go tak, jakby chciał nie wiadomo czego i uważał się za nie wiadomo kogo. A ja nie widzę ani jednego, ani drugiego. Normalny gość, który zna swoje miejsce i robi, co może.

0

@monsterrize Problem w tym, że chyba takich ofert właśnie nie ma...

0

@monsterrize Przedstaw mu ofertę, to odejdzie. Sam z siebie ma odejść, jak nikt go nie chce?

9

@umtiti Gdzie tu widzisz objawy „zawyżonego ego”? Ale tak serio.

0

@oZinho OK, ale czemu tak wielu ma do niego jakiś osobisty problem? Przecież sam siebie do Barcelony nie sprowadził i nie wygląda też, żeby trzymał się framugi gabinetów klubowych, bo aż tak desperacko nie chce odejść.

0

@prodigy Chociaż w sumie wyszło na to,że nadal jest tym kotem w worku i teraz wypożyczyć go chyba jeszcze trudniej... Może kiedyś poznamy prawdziwe kulisy tego groteskowego transferu.

1

@kaamil1910 Jak ktoś się zgłosi, to może się nawet zgodzi. Tylko chyba nikt dotąd się nie zgłaszał...

8

Nie rozumiem czasem pojazdu po nim. Nigdzie się nie wepchnął i nie szarogęsi się. Nie ma oczekiwań z d... jak np. Pjanić. Fochów nie strzela. Nie opiernicza się. Nie robi z siebie nie wiadomo kogo. Przyszedł w specyficznym momencie (mam wrażenie, jakby mało kto już o tym pamiętał), spadła mu szansa z nieba i ją wykorzystał – bo czemu miałby zrobić inaczej?

Dlaczego aż tak wielu tu i tam ma z nim taki problem?

0

@prodigy Nie no, wiadomo, te żale, że ktoś się na niego uwziął, to są śmiechu warte i gość faktycznie pewnie jest cieniutki. Ale on też jakichś specjalnych żądań w rodzaju np. Pjanicia tutaj nie wysuwa. Nie rozumiem tylko, czemu nie zrzucili go do rezerw, skoro Koeman najpewniej od razu w ogóle nie brał go pod uwagę. Chyba że ma jakieś kretyńskie zapisy kontraktowe i musi być w kadrze pierwszego zespołu...

0

@Herbert @totalcrack Oczywiście miałem na myśli bycie główną przynętą marketingową klubu będąc emerytowanym piłkarzem. Ja czegoś takiego nie kojarzę.

4

Brak słów. Nie widzę zresztą powodu, żeby tej pani nie wierzyć.

0

@totalcrack Tego, że wydaje mi się taka akcja kompletnie przepłacona. Miało być schodzenie z kosztów, a ja w takiej propozycji nie widzę żadnego (o ile to w ogóle prawda), tylko co najwyżej rozłożenie w czasie.

Czy Ty gdzieś widziałeś jakiegokolwiek piłkarza, który po zakończeniu kariery nadal jest głównym źródłem przychodów i jego przynętą marketingową? Ja nikogo takiego nie kojarzę, widocznie Messi ma być pionierem.

0

@Cwaniak4 Fulham to akurat leci z ligi. :P

1

@totalcrack Ale on tą twarzą będzie zawsze i nie musi pełnić do tego żadnej funkcji w klubie.

0

Nie no, skandal międzynarodowy po prostu. Przez pięć dni od zakończenia sezonu klub się do nich nie odezwał. Laporta już powinien szykować się na wywiezienie taczką za taką zbrodnię...

0

@Azi Chyba jakaś zmowa milczenia, tak jak z niemal zupełnym brakiem pytań o przedłużanie się rehabilitacji Fatiego. A gdy ktoś już się odważył zapytać o Ansu, to Koeman się „trochę” obruszył. Za to Matheusa nie pokazywali nawet wśród siedzących na sektorze rezerwowych.

Albo po prostu... wszyscy o nim zapomnieli. :P

0

Jak gość, który zagrał 17 meczów w jedynym meczu może stwierdzić „na początku zaczynałem grać trochę więcej”? :P

A tak na poważnie, gość musi być tak słaby, że nawet nieraz Koeman wolał zabrać mniej niż 23 zawodników, byle jego nie było. Z drugiej strony nie rozumiem, czemu nie zagrał nic w lidze.

Nie rozumiem też jeszcze innej rzeczy – kiedyś co okienko gadało się o tym, że tego a tego trzeba się pozbyć, bo jest limit obcokrajowców. A teraz nic, mimo że Perła Copacabany takie miejsce zajmuje...

1

@normasubiektywna Kiedyś to przynajmniej było wiadomo, że takie „MD” było na pasku Bartomeu, a teraz i ono, i „Sport” tak jątrzą, mącą i kombinują, że już trudno się połapać. :P

0

@prodigy Wiesz, tylko on niczego sobie specjalnego nie życzy. Prawdopodobnie rzeczywiście Koeman traktuje go tylko nieco lepiej od pachołka treningowe, bo mu zupełnie zbędny, a samego Matheusa ktoś oszukał, że będzie inaczej. I tak nie biadolił wcześniej, a mogłby od dawna.

0

@yoli Po prostu chyba mało kto w ogóle bierze w tym przypadku pod uwagę kwestię zysku lub straty, tylko wartością samą w sobie ma być to, że miał gdzie się ograć. Tylko czy bez tego typu układu nie miałby gdzie się ograć? Tego się już nie dowiemy.

0

@yoli Super, tylko co to za obniżka? To jest rozłożenie na 10 lat tego samego, co zarobiłby w pięć. Przy czym z tych 10 lat znaczną część spędzi poza boiskiem.

0

@The_Man No właśnie, czyli Bartomeu postawił, a Messi się przeliczył, bo nie poszło po jego myśli.

1

@Tatazolwinia O ile założyć, że 15 mln to grosze. ;)

0

@Striker Nie. Messi chciał być gdzieś indziej już od roku, tylko się przeliczył i musiał zostać.

0

@yoli Widocznie przegapiłem tak ogromną kwotę.

0

@Tibu Czyli jest spora szansa, że lepiej wyjdzie na tym ostatecznie Betis.

0

@Hasszz To poproszę o streszczenie tych „klarownych i jasnych” warunków ze źródeł oficjalnych. Albo przysnąłem, albo jedyne, co oficjalnie podała Barça, to sprowadzenie Emersona za 12 mln z Brazylii na pięć lat i że pozostanie na wypożyczeniu w Betisie do lata 2019. Chyba trochę już czasu minęło i dalej tam jest. Nigdzie nawet Barça nie ogłosiła, że zostanie tam do 2021.

Specjalnie szukałem jakichkolwiek innych oficjalnych informacji i znalazłem okrągłe zero o jakimś procencie od przyszłego transfery, zero o 9 mln dla Betisu, zero o 50% praw dla Betisu. To jest według Ciebie „klarowne i jasne”? Dopiero media zaczęły coś węszyć, a działacze Betisu mówili, że wygląda to inaczej niż podała Barça.

Przejrzystość do sześcianu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?