Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O, jeszcze więcej newsów z d...! Dzisiaj pismacy mają świetny dzień!
12
Według Gerarda Lamparda panowie raczą się światowej sławy stekiem wołowym. Innego zdania jest Jordi Santa Maria, według którego Koeman zadowolił się chlebkiem maczanym w oliwie z rozmarynem, gdyż miał już wystarczająco najeść się w Ciutat Esportiva. [@bankowo]
2
E tam. Grunt, żeby stadion był „demokratyczny”, jak to lubił podkreślać Bartomeu. Nie wiem co prawda, co to znaczy, chyba nikt nie wie, ale brzmi „ładnie”.
Swoją drogą chciałbym kiedyś zobaczyć przykład stadionu autokratycznego lub totalitarnego. :P
1
Uwielbiam takie teksty, które wyglądają tak, jakby Koeman zwierzał się pismakowi ze swoich odczuć, marzeń i pragnień, a tak naprawdę to jak zwykle wyssane z palca bajki, baśnie i legendy, radosna twórczość pismaka. ;)
0
@Krystian1588 Tak szczerze to coś mi tu nie gra. O ile nic się nie zmieniło, 25% z ogółu pieniędzy z praw ma być dzielonych na podstawie wyników z ostatnich pięciu sezonów. Jeśli tak jest, to przecież może wyjść siłą rzeczy tak, że Atlético mimo zdobycia tytułu zgarnie najmniej. Nie rozumiem, skąd więc te wyliczenia.
1
@Tomek54321 Oficjalnie dwie, nieoficjalnie trzy lub nawet cztery.
15
Przecież nie dalej jak pół godziny wcześniej wrzucaliście tzw. newsa, że na mecz z Celtą wejdzie osiem tysięcy...
Naprawdę Tiki-taka to coraz większy śmietnik. Byle szybciej, byle cokolwiek. Byle taki frajer jak ja coś napisał, a wyświetlenia lecą.
1
Co to w ogóle za zwyczaje, rodem chyba z Ekstraklasy, żeby rozważać wyrzucenie trenera na dwa mecze przed końcem sezonu?! Komuś tam nieźle u pismaków sufit spadł na łeb...
0
@Sortello Przepraszam, może jestem naiwny, ale czego miałaby marketingowo szukać Barça na totalnie przesyconym rynku włoskim? Przeciętny Włoch ma swój ulubiony klub we Włoszech i tyle. Łowić można w jakichś krajach bez poważnej piłki klubowej. Tak samo przeciętny Hiszpan nadal miał i ma zapewne wyrąbane np. na Bundesligę, choć tam poszedł grać sam Raúl czy inny Xabi Alonso.
0
@wroclawianin89 Jeśli mnie pamięć nie myli, to oni przed COVID-em w ogóle nie rozważali przeprowadzki na czas budowy. Teraz po prostu wykorzystali okazję. Skądinąd Bartomeu też zapewniał, że mecze pozostałyby na Camp Nou przez cały okres prac. Teraz chyba uznano, że to nie ma sensu, a i samego JMB już nie ma...
0
@wroclawianin89 Naprawdę myślisz, że Real grałby na tym kurniku także wtedy, gdyby wpuszczano widzów? Bez przesady. :P
1
O, nowe doniesienia z szatni, nie mogłem się doczekać! Chociaż szkoda, że zabrakło nagrania przez ścianę albo z podsłuchu, jeszcze lepiej by się klikało.
0
@cules100pro Grunt, żeby w ogóle się do tego przygotować. Na razie jeszcze długa droga, na to wygląda.
2
@fcbarcafan19 Tak.
0
@cules100pro A spłacany będzie z jakiej kasy...? Tu jest problem. Może to ma nawet jakieś ręce i nogi, ale i tak trzeba wszystko przeliczać i szacować na nowo, bo tyle lat przepadło.
3
Jeśli nie wydarzy się cud, to i Matheus teraz może doczekać się swojej ligowej szansy. :P
1
@cules100pro Przed końcem ery Messiego to może jakimś cudem uda się tę przebudowę... zacząć.
O ile ten koniec nie nadejdzie w czerwcu, wtedy to i tego się nie uda...
0
Tam chodzi o naturalizację Laporte'a, nacjonalizacja trochę śmiesznie brzmi. ;)
0
@Peciak Akurat w lidze Pedri gra średnio po 65 minut, a nie „po niemal 90 minut”. Ale to i tak chyba już za dużo.
0
Swoją drogą „mogliśmy strzelić gola na 4:2” to dla mnie dość zagadkowa sprawa, chyba musiałem przysnąć.
0
@deiw99 To jest taka statystyka z tyłka, liczba niby „wypuszczonych” punktów po wyjściu na prowadzenie w poszczególnych meczach. Trochę zabawna.
9
Może głupio zabrzmi, ale to trochę taka kara za zupełną bierność po trzecim golu. A z tym „bardzo niewiele sytuacji” Levante to bym się nie rozpędzał, bo z drugiej strony Barça po przerwie miała chyba tylko jeden celny strzał...
0
@swiergol2 Ale byłoby to bardziej jednoznaczne, nie? ;)
0
@Jakchcesz Chociaż po prawdzie to z sędziami piłka jest po stronie RFEF. Ale oni są tak zakochani w swojej sędziowskiej doskonałości, że nie ma o czym gadać. ;)
0
@swiergol2 Gdybyś napisał „zamknęłoby”, to nie mógłbym tego odczytać inaczej. Od potencjalnych zdarzeń mamy tryb przypuszczający...
0
@swiergol2 A co tu komu ma zamknąć usta? Neymar podpisał i to fakt oficjalnie podany, a tutaj mamy z niemałym prawdopodobieństwem wymysł pismaka.
7
@KrwawiaceoczyVEB Akurat o Pérezie w kontekście Superligi Tebas mówi dużo, dużo więcej niż o Laporcie czy Barcelonie. Czy Ty spodziewasz się tutaj opinii Tebasa o Realu w ppodobnej skali, czy to jednak strona o Barcelonie?
0
To ten sam audyt, którego wyniki według innych pismaków były znane już pod koniec marca? Aha.
0
@FerNiKloVe To świetnie. Tylko on jest „bardzo blisko Barçy” średnio pięć razy na miesiąc. Już jest tak blisko, że powinien mieć rozbity namiot przed siedzibą klubu. Albo nawet w holu.
Może tym razem to prawda, ale szum informacyjny obecnych pseudomediów to kabaret. Jeśli ktoś ma skuteczność 1/20 w przekazywaniu tzw. newsów, to jest sukces. Totalny upadek mediów i dziennikarstwa. Nawet jeśli akurat tutaj jeden czy drugi trafi.
0
Jest bardzo bliski już gdzieś szósty miesiąc. Pismaki nie mają cienia wstydu i nawet się z tym nie kryją.