Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Kszabi, Czabi, kto tam go wie. :P
1
@Strays77 Tyle że inni donoszą, że nawet po zapłaceniu tych 9 mln nadal trzeba byłoby oddać Betisowi połowę z ewentualnego dalszego transferu.
Cyrk na kółkach, kiedyś sobie wyliczyłem, że w mediach trafiłem już na dziewięć różnych wersji tego układu, niektórych już nawet nie pamiętam. :P
1
@normasubiektywna Bez wątpienia. A najgorsze jest to, że praktycznie nie ma konkurencji. Albo ją świadomie wykończono („Tempo”), albo zepchnięto na regionalny margines („Sport”).
1
@normasubiektywna „Przegląd Sportowy” bywa perłą rzetelności przy tej pseudoprasie hiszpańskiej. U nas to nawet nie wypada napisać „Legia wie”, „Wisła rozumie” czy „Lech oczekuje”, bo to od razu brzmiałoby jak twórczość własna pismaka, oparta na źródle z d..., czyli jego głowy i fantazji. ;)
6
Czy Xavi już nigdy nie będzie mógł przylecieć do Barcelony prywatnie, żeby nie był wsadzany przez pismaków na ławkę Barçy?
2
@matirix20 Wczoraj, 2:2 po dogrywce i 4:5 w karnych z UCAM Murcia. Aż pięć karnych przestrzelonych.
1
@Pedritodejong Mam wrażenie, że konkurować mógłby też niejaki ananas z Brazylii, legendarny Matheus. :P
3
@ShawnC Tam jest zresztą dziwnie użyty zwrot „wypomnieć dobre interwencje”. „Wypomnieć” można coś tylko z wyrzutem, pretensją...
4
Swoją drogą Alba przy drugiej bramce Celty też tak nacisnął dośrodkowującego, że aż wióry leciały...
0
Poziom nowości i konkretu w tym pseudonewsie przebija skalę...
1
Coraz mniej się dziwię, że informacje o stanie zdrowia piłkarzy Barçy są w ostatnich miesiącach rzadsze i mniej konkretne...
Zdrowia, panie Mats!
0
@jurekj86 Widocznie nawet La Loga uznała, że to gra „o nic”...
0
@Kamiloza91 13 sierpnia.
1
@slayer Zdaje się, że chyba właśnie w regulaminie tego nie ma. Nieraz już tzw. mecze o nic w ostatnich sezonach Primera czy Segunda División były grane o innej porze niż te „o stawkę” (nie lubię tych określeń, zawsze gra się o coś...).
1
@forest Gdyby była mała tabelka Elche, Hueski i Eibaru z 33 pkt, najlepsze jest Elche, ale gdyby Eibar do nich nie doskoczył, to Huesca jest lepsza od Elche, więc to może mieć znaczenie (o ile nie wygra Real Valladolid i nie zepchnie ich wszystkich naraz do strefy spadkowej, też tak może być).
0
@forest Aha, przepraszam, faktycznie na 18. miejsce Eibar ma szanse. Ale wyżej już nie może, nie da rady wyprzedzić trzech drużyn, tylko co najwyżej dwie, więc i tak już spadł.
0
@juliacicha W Polsce, Niemczech, Francji i wielu jeszcze innych krajach nie ma zwyczaju takich dodatków i jakoś żyją. ;)
2
@HarveySpecter Chyba się zorientowali, że ewentualne zwycięstwo Eibaru (broń Boże!) nie da im utrzymania, ale może wpłynąć na kolejność Hueski i Elche w tabelkach meczów bezpośrednich.
0
@Roafson24 Mogą się zrównać, ale w tabelce meczów bezpośrednich między tymi trzema zespołami jest taka kolejność:
Elche 7 pkt
Huesca 6 pkt
Eibar 2 pkt
Więc już po zabawie, żadnego z tych dwóch Eibar nie wyprzedzi. Nawet na 18. miejsce nie ma już szans.
3
Lenglet dostatecznie podsumował swój sezon wiadomo czym, Albie – choć w ofensywie cały czas na dobrym poziomie – zabrakło do takiego podsumowania 32. żółtej kartki w sezonie za pyskowanie sędziom. Chociaż w sumie jeszcze ma szansę...
0
@plauer88 Wiadome to niby nie było, ale dopisek „oficjalnie” mnie rozwalił. A co, nieoficjalnie miałoby być wiadomo? :P
1
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, na czym polega „kontrolowanie meczu”, który się remisuje? :P
A już tak bardziej na poważnie – szkoda, ale przynajmniej teoretycznie w przyszłym sezonie może być łatwiej awansować, bo nawet 5. miejsce da baraże o awans. Oby.
0
@ViscaBarca123 Chodzi mi o to, że nie ma nic na Tiki-tace. Wiadomo, że trudno byłoby się spodziewać szerszego tekstu tak szybko. Ale szybciej są bzdety z „The Sun” niż choćby suchy wynik kluczowego meczu rezerw.
2
Z całym szacunkiem, ale tutaj jakieś durnotki typu pensja Messiego w City rodem z „The Sun” albo jakiś San José, a nic o meczu rezerw? Trochę jestem zdumiony.
Wiadomo, że każdy może sobie sprawdzić wynik w pięć sekund, ale jakaś dziwna „hierarchia ważności”, tak to ujmę.
0
@Criss18Barca Ale mimo wszystko są to baraże o awans, tylko po prostu pierwsza runda. ;)
0
Ha, mimo wszystko nie spodziewałem się, że gazety barcelońskie aż tak oleją mecz z Celtą, a tylko jedna w ogóle wspomni o walce rezerw...
1
Wygląda na kupę bzdur, chyba że faktycznie tak zarąbisty układ wywalczył tu Bartomeu. Przy 22 mln za transfer Barça zyska 13 mln, jeśli zapłaci Betisowi, albo 11 mln, jeśli mu nie zapłaci. Potężna różnica, wręcz kosmiczna.
Tyle że jest pewnie jeszcze inaczej, bo od początku sprawa układu z Emersonem „brzydko pachnie”.
1
@JarekS Okienko transferowe to zaczęło się dla pismaków już gdzieś w marcu. ;)
15
Teraz sobie ktoś przypomniał, po 9 miesiącach. I jeszcze siedział w głowie Koemana i odczytał z niej listę rzekomych kandydatów. Co to za pseudonews? :P
0
@Waszk Równie dobrze można zapytać: a po co się spieszyć?