Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laza Nie no, autor akurat się podpisał. ;)
1
Co to za news z Coutinho, skoro i tak przy każdej wzmiance można stwierdzić dokładnie to samo – są chętni, ale nie mają na opłacenie jego pensji. Nudy, nudy, nudy, zmieniają się tylko nazwy klubów, które „chciałyby, ale nie mogą”...
3
@ElPonczato „Codziennie mam słodkie sny, kiedy myślę o ich rejestracji”.
1
@Bogan Po prostu uważam to za mocno przerysowane. Chociaż jeszcze dziwniej brzmiałoby pewnie „musiał zmierzyć się z obniżką”...
0
@Bogan Ale naprawdę nie śmieszy Cię zwrot „poczuł już na swojej skórze”? To trochę brzmi, jakby stracił oszczędności życia.
0
@KrwawiaceoczyVEB Skoro za wartość klubu uważają wybieranie wychowanków i graczy z najdłuższym stażem, choćby byli najbardziej przymuleni w ekipie, to tak to się kończy.
7
Dobra, negocjują już chyba czwarty miesiąc. Dajcie znać, jak coś się zmieni.
0
@MamerTponad100 Ale co tu ograniczać, skoro piszą o nim na okładkach gazet? Dopiero tydzień minął od początku tego cyrku, spokojnie.
0
@papajak2137 Przyznaję, że nigdy się w ten temat nie wgłębiałem. Wiem tylko, że bywały głosy ze środowiska prawniczego kwestionujące nie tylko salary cap, ale też FFP pod tym kątem. Pamiętam, że spore wątpliwości miał co do tego np. szef Bundesligi.
0
@papajak2137 Pérez o tym mówił? Mam poważne wątpliwości, czy nie byłoby to wbrew prawodawstwu unijnemu, na które tak się powołuje.
0
@greymid Nie przypominam sobie postulatu limitu płac w Superlidze, ale może wypadło mi z głowy.
4
@korolocik Nie ma za bardzo gdzie. A nawet gdyby było gdzie, to koszty wykupu gruntu byłyby kosmiczne.
0
Espai Barça to przez najbliższych 30 lat nie będzie, jak tak dalej pójdzie. Kolejny wielki niezałatwiony problem rządów JMB, zbyt mało nagłośniony. Obecny stan Camp Nou to momentami aż wstyd jak na taki klub.
0
@Przemas8411 Swoją drogą jeśli Messi mówi prawdę, to nie miało dla niego żadnego znaczenia, kto zostanie nowym szefem klubu. Przecież w grudniu panował tu jeszcze nieszczęsny Tusquets.
1
Nie dziwię się, że pożegnanie Messiego z Laportą nie wyglądało zbyt ciepło. Wszystko to składa się w jedną całość – Laporta był skrajnym optymistą albo zwodził Messiego, cały klub i wszystkich nas od wielu tygodni, licząc na cud. Mam wrażenie, że jeszcze sporo nie wiemy...
0
@norbo80 Jedno nie wyklucza drugiego. A na razie można tu wręcz przeoczyć to, że jutro startuje liga.
0
@michasfcb89 Akurat co do tego artykułu się nie dziwię, że tu jest. Inna sprawa, że dwa dni temu Szanowna Naczelna miała jakieś wariactwo z wrzucaniem czegokolwiek o Messim na Tiki-takę...
1
@JaroCoach Najpewniej nikt tego nie sprzedaje, tylko jak zwykle pismacy wymyślają to sobie sami. Zresztą akurat taką treść od strzału mógłby ułożyć każdy z nas.
0
Nie rozumiem tych obliczeń.
Do sprzedaży trafiło ok. 30 000 wejściówek, z czego ok. 20 000 było dla socios, a dalszych 15%, czyli ok. 4500 było „zarezerwowane na inne zobowiązania klubu”.
A co z pozostałymi 5500 biletów? Była otwarta sprzedaż dla wszystkich oprócz socios?
1
Panowie ze „Sportu” mają akurat niemal zerową wiarygodność w tej sprawie, więc trzeba to wszystko traktować z bardzo, bardzo, bardzo dużym przymrużeniem oka.
1
@MatiFCB2000 Ibrahimović odpalił po 28. roku życia? Jak dla mnie odpalił już w Ajaksie...
4
@Nathan Zapewne znikąd, oni tam w Hiszpanii lubują się w takich wyssanych z palca opowiastkach na poziomie „Bravo Sport” czy innego Pomponika.
0
@marcinbarca1984 Jest i od sprzedawania, i od kupowania. Niestety ta pierwsza „noga” w ostatnich latach nieco kulała.
0
A, poprosi federację... dość optymistyczne założenie, że cokolwiek to da.
0
@heniek1981 O, to ciekawe, że nie było żadnych pogłosek o potencjalnych kupcach Messiego.
0
@heniek1981 A byli wtedy jacyś chętni na kupno Messiego? Nie przypominam sobie.
0
@Marsmall A za darmo też będzie grał?
0
@zuang1995 Być może, ale tego nawet nie ma tutaj w treści.
4
Teraz u pismaków co okienko będzie wracał do Barçy razem z Neymarem. ;)
6
Nie no, to już naprawdę przesada. Rozumiem od biedy newsa, że wyleciał/przyleciał do Paryża, że zostanie tam zaprezentowany, ale to, z jakim numerem będzie grał Messi w PSG, już naprawdę nie ma nic wspólnego z Barceloną. Z całym szacunkiem. To już 12. dziś wrzutka związana z Messim na Tiki-tace.